VW logolu kapi altı projektörü

[mention=2836]Resul[/mention] Hocam az önce adanadan montajı yapan cumali ustayı aradım. anlattım olayı.direk bana ürünün kalitesinden kaynaklı dedi. orjinal olmadığı sürece göz kırpması olur dedi. ön kapıları sormayı unuttum çünkü ön kapılarda bu hata yok..
Başından salmış hocam. Böyle adamlara usta dememek lazım

@alfix78 öyle birşey söz konusu olamaz çünkü ben 4 kapıya yaptım sadece sağ arkada bunun olması kaliteyle ilişkilendirilemez. büyük ihtimalle ben kabloda hata yaptım bakalım sökünce belli olacak. 

Halojen logosuz set alıp kapı altı lambaları değiştirdim. Ancak kapıların 3 tanesinin lambası çalışmıyor. Tekrar logolu olanı taktım yine çalışmadı. Acaba sorun ne olabilir?

soketi çıkartıp halojen lambaya taktım sadece. acaba iç sigortalardamı sorun oluştu? sigorta ise ne yapmam lazım? @yusuf hocam bir el atsan.

soketi çıkartıp halojen lambaya taktım sadece. acaba iç sigortalardamı sorun oluştu? sigorta ise ne yapmam lazım? [mention=2]yusuf[/mention] hocam bir el atsan.
Bağlantı da sorun vardır hocam. Sigorta olsa hiçbiri çalışmaz.

bağlantılarda sorun olsa şimdiye kadar çalışmazdı. logolu olanı çıkarttım.halojeni taktım. yaptığım bu sadece.

kapı altı reflektörler led degil nasıl yapıcaz acaba bu işi 

@yusuf hocam soketler birbiriyle tam uyumlu değilmiş. Hepsine tek tek ek yapıp orjinal soketlerine taktım ve hepsi çalıştı

Bende golf 5 var  bende iki adet kapı altı logosunu ön kapılara takmak istedim ve gittim bir tunnige  taktırdım fakat iki gun sonra akü bitti.

kapılar kapandıgında logo kapanıyor yanmıyor olmasına ragmen gene akü bittirdi. bende kabloları söktürdüm.

fakat benim kablollar soketetin içinden çekilmedi,yani ekstardan soketin boş kısımlarına pin falan takılmadı sadece sokete giden kablolardan ek alındı.

ve hiç bir şekilde vag kablosu ile ayarlar yapılmadı.

burda hep golf 7 yapılışı anlatılmış.

ben bir video buldum golf 5 için 

burdaki sokete bu adamın kabloları taktıgı yer ile golf 7 sizlerin anlatığı yerlerden farklı gibi

golf 5 içinde 16 nolu soket  ve 5 nolu soketler gene aynı yerlermi bilgisi olan arkadaslardan yardım bekliyorum

kapı altı logo montajı doğru olup doğru kodlanmasına rağmen arka kapılardaki ledler kapanınca sönüyor,ama ince ince pırpır yapıyor...çözümü varmıdır?

Konunun güncel kalmasında  etkilendim  :) 1 çift daha sipariş verdim Arka kapılara uygulayacağım gelince. Bilgilendirme yaparım montaj için yine  Dostlar.

ben ledleri değiştirdim. pır pır yapmıyor ama ara sıra hafiften yanmaya devam ediyor.

ben ledleri değiştirdim. pır pır yapmıyor ama ara sıra hafiften yanmaya devam ediyor.
Bugün elektrikçiye danıştım Golf 7lerde oluyor o, ama aküye bir zararı olmaz onun sıkıntı olmaz dedi. Bizim araca bakmıştım birinin danışması sonucu acaba var mı diye, yoktu diye hatırlıyorum. 

Geri
Üst Alt