İlk defa kaza yaptım

İsim
İbrahim Başkurt
ilk defa kaza yaptım havalimanında iç hatlar gelişi yol ağzında oldu havalımanı taksısı hızlı gelıyordu ALLAH korudu sol ön camurluk hasar gordu baska hıc bırseyı yok sarı olan yerler dıger aracın boyası cıktı sılme ıle gıdıyor sadece hasarın yogun olan bolgesınde 1 cmlık yarık olustu o kadar bu süreçte sizce ne yapmam gerekıyor hıc bır bılgım yok uygun fıyata cıkma camurluk mu taktırmalıyım kaskodan yaptırırsam aracın fıyatını cok etkıler mı hıc bılmıyorum yardımcı olursanız cok sevınırım

20170825_205534-min.jpg

20170825_213239-min.jpg

Hocam tutanak tuttunuz değil mi? Suç karşıda ise kaskodan değişime gidin ve değer kaybı talep edin. Tabi suç karşıda ise. Suç karşıda değil de sizde çıkarsa çıkma ya da tamir en temiz çözüm olacaktır

Hocam tutanak tuttunuz değil mi? Suç karşıda ise kaskodan değişime gidin ve değer kaybı talep edin. Tabi suç karşıda ise. Suç karşıda değil de sizde çıkarsa çıkma ya da tamir en temiz çözüm olacaktır
aynen hocam tuttuk tutanagın aslını karsı taraf aldı hasar onda daha buyuk dıyesuc karşıda ama sıgorta sırketlerı aynı oldugu ıcın hıc ugrasmadan bırıne yazıyorlarmıs hatayı kaskodan yaptırmayıp normal yan parcadan bulabılır mıyım? bulup kendım yaptırsam olur mu? yanı aracın deger kaybetmemesı ıcın elımden en kolay ne gelır?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geçmiş olsun Hocam. Olurmu Sigorta şirketi aynı uğraşmadan birini yazıyor. Bu önemli eğer sizde hata yoksa itiraz edersiniz. Bu ara bu havaalanı taksileri Bulundukları yerin minibüscüleri çok tehlikeli araç kullanıyorlar. Havaalanına yakın oturuyorum bunları görünce olabildiğince uzaklaşıyorum. Sıkmayın canınızı cana geleceğine mala gelsin. 

Öncelikle Geçmiş Olsun Hocam. Kasko yolu ile yaptırmanız taraftariyim . hem daha orjinal hemde daha kaliteli olacaktır. Elbette %100 karşı taraf hatalı çıkarsa exper raporunda hiç vakit kaybetmeyin serviste kasko işlemi yaptırın. Allah daha beterinden saklasin.

geçmiş olsun. kasko ile serviste yaptırırsanız şayet, tampon, çamurluk, jant vs. nerde hasar varsa değiştirirler. tamir yoluna gitmezler. malzeme ve işçilik olarak fiyat şişer. dolayısıyla bu durum tramerde görüneceğinden satarken mide bulandırır. illa ki yetkili serviste yapılan işlem kaliteli diye bir şey yok. ne servisler var ve dışarıda ne ustalar var. Kazalarda kusur artık yarı yarıya veya %100 diye veriliyor. Kusur karşı tarafta ise karşı tarafın sigortasından da yaptırabilirsin. Şayet dışarda iyi bir kaporta boya ustasına yaptırırsanız tampon, çamurluk vs. tamir edlerek boyanır. Daha az fiyat çıkar. servisle arasında en az yarı yarıya farkeder.

Çok geçmiş olsun ben kazaya karışıp haklı olan taksi görmedim adamllar cellat .

Küçük nacizane önerim servise gitmeyin servisin kalitesi bu işi yapan ustanın becerisi ile sınırlı . Daha düzgün araba bile yıkayamayan yere ben boya işçiliği yaptırmam. Mutlaka çevrenizde bu işi iyi yapacak yeri bilen yada tanıyan vardır.Hem maliyet hemde zaman açısından çok kısa zamanda halletmiş olursunuz 

çol geçmiş olsun, daha beteri olmaz inşallaj bir daha

Çok geçmiş olsun suçu karşı tarafa verirlerse bende serviste yaptırmanız taraftarıyım çünkü suç karşı tarafta olduğu zaman değer kaybı alabiliyorsunuz diye biliyorum olmadı götürün servise ne kadar fiyat verecekler yaptırmasanız bile onu öğrenmiş olursunuz.

Geri
Üst Alt