Garanti Uzatma Hakkında

yaptırmanın bence bir zararı yok. en olmadı iptal edip istediğiniz zaman tutarı iade alabiliyorsunuz.

Hep derim , ama yanlış ama doğru , yeni bir cep telefonu çıktığında 3-5 bin TL 'yi verebiliyoruz , ama iş bu tip durumlara geldiğinde 2.000 TL çok geliyor , aldığımız ürün veya hizmet illa ki elle tutulur gözle görülür olmak zorunda değil , emin olun faydasını görürsünüz ..

İptal etmek istediğimizde para iadesini kalan garanti suresine göre mi yapıyorlar?

Teşekkür ederim arkadaşlar bu ayın sonunda doluyor. Sürem daraldı. Kesin uzattıracağım. 1 yıl uzatırsam 900 küsür 2 yıl uzatırsam 2300 civarı sanırım. 1 yıl uzatıp seneye dolmasına yakında tekrar uzatılabiliyormuş ancak o zaman fiyat artıyor tabi.

bu ara hepsi biraraya birikti kasko + trafik sig. + garanti uzatma + üni. Harcı + tatil masrafı derken. Borsadan iyi para kaldırmam lazım masraflar için.

selamlar arkadaşlar,

2 yıl garanti uzatmayı bugün itibari ile yaptırdım. 2110 liraya mal oldu. ayrıca trafik sigortası ve kaskoyuda dün yaptırdım onlarda 437 trafik sigortası + 750 kasko tuttu (güneş sigorta) bu ay arabaya çalıştık yani.

Benim golf un de garantisi 2 gün sonra bitiyor , sigorta 500 , kasko ( gropama ) 1300 tuttu.  Sizin kasko gerçekten bedava...

Aracım 150lik dsg , bu zamana kadar garantiden birşey değişmedi. Yenilemeyi düşünmüyorum. Zaten arabasıydı , motosikletiydi derken bu yıl baya masraflı geçti benim için. Umarım pişman olmam.

hayırlısı olsun dostum, ne yaptınız uzattınız mı garantiyi.

Geri
Üst Alt