Kumandadan cam kapatma

@PassificGolf7 Bu kumanda kaplarını veya öndeki tuş yerini nerden alıyorsunuz?

@Terms Nette cok yerde mevcut.  Orjinali yumusak bir yapida. satin alinanlar ise daha sert bir malzeme.. Ben orjinalinden daha cok sevdim acikcasi..

@PassificGolf7 aynen orjinalden daha dayanıklı bunlar, sert biraz ve çabuk deforme olmuyor.

@Terms Aliexp den almıştım bende, bikac tane aldim ucuz zaten, alali yila yakın oluyo ama daha ilk taktigim duruyo, biraz deforme olsa takarim yenisini 😁

@PassificGolf7 hocam cam açıp kapatırken kablo bagli halde status, cektigi akim vs bakılabiliyo, biz bi arkadasin derdini onlari gozlemleyerek bulduk.

@PassificGolf7 Ilk video'da ölçüm degerlerine bakarken düğmeden cam'i kapatıp açıyorum, akım'a dikkat edin değişim oldugu anda tam açılma ve tam kaoanma noktasini anliyor. Kaoanma sirasinda bu değer yuksekse veya bi yerde yukseliyorsa sorun var demektir.

Ikinci video da ise tam noktalari algilayip kaydetsin diye kalibrasyon baslatiyorum ve doğru şekilde kpanma açılma algılayıp kaydediyor.

Burada yönler akim ve bottom top pozisyonlari cami elle açıp kapatirken gozlerseniz bi sorun varmi anlarsiniz.

42 dakika önce, CemK yazdı:

@PassificGolf7 Ilk video'da ölçüm degerlerine bakarken düğmeden cam'i kapatıp açıyorum, akım'a dikkat edin değişim oldugu anda tam açılma ve tam kaoanma noktasini anliyor. Kaoanma sirasinda bu değer yuksekse veya bi yerde yukseliyorsa sorun var demektir.

Ikinci video da ise tam noktalari algilayip kaydetsin diye kalibrasyon baslatiyorum ve doğru şekilde kpanma açılma algılayıp kaydediyor.

Burada yönler akim ve bottom top pozisyonlari cami elle açıp kapatirken gozlerseniz bi sorun varmi anlarsiniz.

bu esnada araca neyle baglisiniz? vagcom degil sanirim🤔

Arkadaşlar merhaba. Geçenlerde aracı servise bırakıp geri aldığımda farkettim, kumandadan camları kapatınca en sonunda dörtlüler yanıp sinyal veriyordu ama araç şu an yapmıyor. Kumandadan camları açıp kapatmakta bir sorun yok sadece tamamen kapattıktan sonra sinyal verme olayı kesildi.

Arkadaşlar merhaba. Geçenlerde aracı servise bırakıp geri aldığımda farkettim, kumandadan camları kapatınca en sonunda dörtlüler yanıp sinyal veriyordu ama araç şu an yapmıyor. Kumandadan camları açıp kapatmakta bir sorun yok sadece tamamen kapattıktan sonra sinyal verme olayı kesildi.
Işıklarla ilgili kodlama yapmadıysanız, kapılardan birisi tam kapanmadığı için sinyalleri yakmıyor hocam. Aracı kilitlemeden önce tüm kapıları normalden bir tık daha fazla sert kapatın.

Işıklarla ilgili kodlama yapmadıysanız, kapılardan birisi tam kapanmadığı için sinyalleri yakmıyor hocam. Aracı kilitlemeden önce tüm kapıları normalden bir tık daha fazla sert kapatın.
+1 de camlar tam kapanmadığında da araç 4lü ikazı vermediği oluyor hocam.

Kumandadan cam kapatınca son aşamada çok az bir boşluk kalabiliyor bazen.

+1 de camlar tam kapanmadığında da araç 4lü ikazı vermediği oluyor hocam.
O
Kumandadan cam kapatınca son aşamada çok az bir boşluk kalabiliyor bazen.
Aynen, ama camların kapanmama durumu kalibrasyonu bozulduğunda oluyor hocam. O zaman kumandadan basılı tutulduğunda da kapanmıyor. O zamanda 4lüleri yakmıyor👍

Geri
Üst Alt