Gırtlak dolusu kavramı?

uğraşayım bu adamla biraz 
Büyuk bir Merakla bekliyorum...

Benim için şu soruyu da sorar mısınız?

1. Bayiden aldığı gibi garajında 3 bin km yi nasıl yaptı? 

2. Park sensörü ve medya cihazı sonradan sanayide mi eklendi?

Screenshot_20170524-180706.png

@caglar_61 Hocam insan hangisiyle uğraşacağını bilemiyor. Şu ilana bakın yazık günah. Bilmeyen anlamayan insanları kandırmaya çalışıyorlar. Daha u-led, xenon far nedir bilmeden yazmış, açıklamada da "fren enerjisi geri kazanımı" vs. diye bir sürü gereksiz detay özellik bile yazmış. Kafalar ne kafası anlamak mümkün değil. Birde highline fiyatına koymuş aracı. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-acil-satilik-full-plus-plus-full-golf-443554874/detay

Bir de medya cihazının üstüne tv fotoğrafı yapıştırmaz mı o nedir öyle:) medya cihazının ekranı led tv gibi olmuş oldu:)
Arabada TV izlemek nedir ya.
Zaten ekranın konumu belli.navigasyon için bile baksanız gözünüzü yoldan ayırıyorsunuz.
Kesinlikle izlenemez. Ancak BMW-mercedes gibi büyük konforlu araçlar olacak auto-pilot olacak fln.
Şuan kullandığım araçta(BMW)
200gb belleğe sahip
HD video oynatabilen orjinal ünite var.
NBT EVO.
Hafızasında denemek için birsürü film video atmıştım.
İnanın açıp izlemedim.
Hele performanslı bir araç kullanıyorsanız.
Hele Türkiye gibi eğitim seviyesi düşük insanların trafikte kuralları hiçe sayarak gezdiği yollarda kullanıyorsanız.
Zaten izlenmesi imkansız hale geliyor.

Bazı teknoloji düşkünü insanlar olsun aracımda bak ne güzel park halinde izlerim diyor da.
Gider evimde büyük televizyonumda izlerim.
Arabada zamanımı niye harcayayım.
Araba benim için yürürken güzel.
Tabiki iyi yürüyen araba.

Kendi fikirlerimdir.

Araba tutkusu ile kalın...

Arabada TV izlemek nedir ya.
Zaten ekranın konumu belli.navigasyon için bile baksanız gözünüzü yoldan ayırıyorsunuz.
Kesinlikle izlenemez. Ancak BMW-mercedes gibi büyük konforlu araçlar olacak auto-pilot olacak fln.
Şuan kullandığım araçta(BMW)
200gb belleğe sahip
HD video oynatabilen orjinal ünite var.
NBT EVO.
Hafızasında denemek için birsürü film video atmıştım.
İnanın açıp izlemedim.
Hele performanslı bir araç kullanıyorsanız.
Hele Türkiye gibi eğitim seviyesi düşük insanların trafikte kuralları hiçe sayarak gezdiği yollarda kullanıyorsanız.
Zaten izlenmesi imkansız hale geliyor.

Bazı teknoloji düşkünü insanlar olsun aracımda bak ne güzel park halinde izlerim diyor da.
Gider evimde büyük televizyonumda izlerim.
Arabada zamanımı niye harcayayım.
Araba benim için yürürken güzel.
Tabiki iyi yürüyen araba.

Kendi fikirlerimdir.

Araba tutkusu ile kalın...
Aynı fikirdeyim hocam. Tv olsa bile merak edip nasıl çalışıyor diye açıp bakılır. Seyir halinde sürücü için riskli.

@caglar_61 Hocam insan hangisiyle uğraşacağını bilemiyor. Şu ilana bakın yazık günah. Bilmeyen anlamayan insanları kandırmaya çalışıyorlar. Daha u-led, xenon far nedir bilmeden yazmış, açıklamada da "fren enerjisi geri kazanımı" vs. diye bir sürü gereksiz detay özellik bile yazmış. Kafalar ne kafası anlamak mümkün değil. Birde highline fiyatına koymuş aracı. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-acil-satilik-full-plus-plus-full-golf-443554874/detay
aslında bu bildiğin dolandırıcılıktır. şikayet etmek lazım. olmayan donanımı yazıp aldatmak nedir?

@budak1903 Sarı site bu konuda çok duyarsız maalesef. Comfortline aracı highline kategorisine koyanlarmı dersin, yoksa bu tarz çakallar mı dersin hepsi etik olmayan yollarla araç satmaya çalışıyor. 2 kuruş para için düştükleri durum üzücü.

Size hiç denk geldi mi bilmiyorum ama ful+fulunun fulunun fulunu gördüm ben . :D  

@budak1903 Sarı site bu konuda çok duyarsız maalesef. Comfortline aracı highline kategorisine koyanlarmı dersin, yoksa bu tarz çakallar mı dersin hepsi etik olmayan yollarla araç satmaya çalışıyor. 2 kuruş para için düştükleri durum üzücü.
sarı site yetkilileri hiç mi bu araba işinden anlamıyor ilanı yayına koymadan önce nasıl bir inceleme yapıyor anlamış değilim.

Her donanım modeli bilemeyeceklerine göre yapacakları pek birşey yok.

Halkımız bilinçlenmeli.

Dolandırıcılar heryerde sadece araç satışında değil diye düşünüyorum.

O yüzden eğitimli-bilinçli tüketici kavramını oturtmak lazım.

Başkasının lafıyla iş yapmaktansa, araştırıp nitelikli veriler ile öğrenmesi gerekiyor hassas olan herkesin.

Şimdi yeni trend, 3 tane opsiyonu olan Comfortline'ı Highline diye ilana koyuyorlar. Araçta dijon ve bi-xenon basic varsa direk highline. 8D

Şimdi yeni trend, 3 tane opsiyonu olan Comfortline'ı Highline diye ilana koyuyorlar. Araçta dijon ve bi-xenon basic varsa direk highline.
Halbuki haberi olmadığı o kadar çok donanım var ki saymaya kalksak bile 8-9 donanım sayılır

Şimdi yeni trend, 3 tane opsiyonu olan Comfortline'ı Highline diye ilana koyuyorlar. Araçta dijon ve bi-xenon basic varsa direk highline. 8D
Bıkkınlık geldi ya cidden bu tipler yüzünden. Birde "sunroof hariç full donanımlıdır" yazanlar var. Cahillik zor.

Geri
Üst Alt