Araç İçi Kamera

Hocam bu üründe güzel ancak ben sony nin kamerasına daha çok yarsıyorum eğer imkan bulursak hemen almak isterim emeğinize sağlık 

@kimi-emd hocam ilk paylaştığım link ile son paylaştığım kamera aynı.

Hocam ben görememişim kusura bakma buda sony miş 151 dolarda fena değil alınabilir aralıkta 
Estağfirullah,Hocam satıcı ile pazarlık yaparsan belki biraz daha uyguna verebilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam bu üründe güzel ancak ben sony nin kamerasına daha çok yarsıyorum eğer imkan bulursak hemen almak isterim emeğinize sağlık 
hocam bunun montajı yapıldıktan sonra orta yerden falan kablo geçmiyor değil mi ? ben cam tavana bağlayıp arada tutan aparatı çıkartma istiyorum devamlı kullanmayacağım. böyle bir imkan var mı?

hocam bunun montajı yapıldıktan sonra orta yerden falan kablo geçmiyor değil mi ? ben cam tavana bağlayıp arada tutan aparatı çıkartma istiyorum devamlı kullanmayacağım. böyle bir imkan var mı?
Cihan hocam kendi araç içi kameram için konuşayım şarj kablosunu çakmaklığa veya powerbank e bağlamadığın sürece kameranın şarjı 5 -7 dk arası gidiyor. Şahsi düşüncem gene kullanırken bir güç kaynağına ihtiyaç olacaktır. Cihan hocam benim araç içi kamerayı getireyimde bi incele 

@kimi-emd Semih hocam senin arabada inceleriz bir gün dediğin gibi ;)

Merhaba Arkadaşlar,

Biraz uzun sürse de araştırmam, alacağım üründe karar kıldım. En önemli nedeni ise polarize filtreye sahip olması bu tercihimin: 

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B014EW49CO/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A1GOJ355D0AVLQ

Şu anki pürüzüm çakmaklığa değil de aracın akü soketine montaj yapmak. Soketlerden araç stop ettiğinde elektirik vermeyi keseni bulmak lazım sanırım. Garantiye birşey olur mu diye sordum servise sağolsun Tamaş garantiyi olumsuz etkileyeceğini söylese de serviste ustaya danışarak en doğru montajı yapabileceğimi söyledi. Bu düşüncelerle sizce ekteki ürünü alıp bu yola girmeli miyim? 

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00XHYSQAC/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=AU867AB8PWKZ4

Yoksa biraz çakmaklık ve civarında oluşabilecek kablo ve görüntü kirliliği için attığım taş ürküttüğüm kurbağaya değmez mi dersiniz? Zira bu durumda kablo sanırım soldan gelip inecek bir de kamera aynayı geçip sağda konumlanırken çirkin mi durur? Yoksa daha iyi bir yöntem olabilir mi bildiğiniz? Ekte bir iki video var ilham veren.

Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

hocam bu kameranın (NextBase) çözünürlüğü (1920 x 1080 @ 30fps) ve depolama kapasitesi (max. 32gb) fiyatına göre düşük geldi bana. 80-90 dolarlık kameralar bile 2K çözünürlük ve 60fps kare hızı sunabiliyorlar. Depolama kapasiteleri de enaz 32GB olabiliyor.

Örneğin size yukarıda tavsiye ettiğim ~100$'lık Dome D201 araç kamerası 1920 x 1080 @ 60fps veya 2560 x 1440 @ 30fps gibi çözünürlükler sunabiliyor. Bunun yanında maksimum desteklediği depolama alanı da tam 512GB s=bigstar Yani NextBase ile en fazla 9 saatlik kayıtlar elinizde olacakken Dome D201 ile neredeyse 145 saatlik kayıtlar elinizde olacak.

Polarize Filtre olayına da çok takılmayın. İlla ki filtre takacağım kameraya diyorsanız, harici bir CPL Filter alıp yine Dome D201 ile birlikte kullanabilirsiniz. :'( Bakın mesela şu (https://www.youtube.com/watch?v=rXeGVrIojaw) videoda 52mm'lik bir filtre ile Dome D201 kullanarak çekilen video var. Kısacası araştırmanızı biraz daha iyi yapın derim ;)

Geri
Üst Alt