Golf 7 için CarPlayli Desay multimedia cihazı geliyor

merhaba 

aynı ürünü bende aldım  arac durumu dediğiniz gibi sadece start stop var  yol bilgisayarında hangi başlığın altında görebiliyoruz  her uyarı orada gözukuyor mu ? lastık basıncı  vs gibi arızalar deneyebildiniz mi 

mfa türkce olayını  yapabildiniz mi :)  

tskler 
lastik basıncı arızası zaten mfa ekranında da çıkıyor, yorgunluk tespit edildiğinde de öyle. MFA da sürüş bilgileri, araç durumu ve ses diye 3 bölüm var orada araç durumunda. telefon menüsünü de ekleyebiliriz diye düşünüyorum ama henüz elime kablo geçmedi park sensörleri de çalıştığı için acele etmedim savsaklıyorum şu sıralar. usb yi yakında aşağıdaki göze alacam ayrıca. 

bluetooth la ilgili bir sorunum var apple müzik ten çalarken liste kapanıyor parçayı seçince. müzik sıkıntısız çalıyor. sadece seçim yaptığım listeden çıkıyor ana listeye dönüyor. bunun nedenini anlayamadım. sanırım bug.

carplay de herşey kusursuz çalışıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
lastik basıncı arızası zaten mfa ekranında da çıkıyor, yorgunluk tespit edildiğinde de öyle. MFA da sürüş bilgileri, araç durumu ve ses diye 3 bölüm var orada araç durumunda. telefon menüsünü de ekleyebiliriz diye düşünüyorum ama henüz elime kablo geçmedi park sensörleri de çalıştığı için acele etmedim savsaklıyorum şu sıralar. usb yi yakında aşağıdaki göze alacam ayrıca. 

bluetooth la ilgili bir sorunum var apple müzik ten çalarken liste kapanıyor parçayı seçince. müzik sıkıntısız çalıyor. sadece seçim yaptığım listeden çıkıyor ana listeye dönüyor. bunun nedenini anlayamadım. sanırım bug.

carplay de herşey kusursuz çalışıyor.
Tskler bilgi için istanbuldaysanız kablo gelince ugramak isterim  bostancıdayım ben

spotify den dinliyorum sorun yok 

Tskler bilgi için istanbuldaysanız kablo gelince ugramak isterim  bostancıdayım ben

spotify den dinliyorum sorun yok 
malesef ben istanbul'da değilim. spotify la bir de ben deneyeyim teşekkürler.

edit: spotify ile denedim. bluetoothla müzik dinlerken araç ekranında media bölümünden selections'a müzik seçmek için girince hiçbir liste görünmüyor. siz nasıl görüyorsunuz anlamadım. müzik sorunsuz çalıyor parça atlama vs sıkıntısız sadece istediğimiz parçayı araç ekranından seçemiyoruz. 

benim kullandığım apple müzik'de ise tüm listeler apple muzik radyo istasyonları bile görünüyor. ancak indirilmemiş parçaya gelince listeden çıkıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
malesef ben istanbul'da değilim. spotify la bir de ben deneyeyim teşekkürler.

edit: spotify ile denedim. bluetoothla müzik dinlerken araç ekranında media bölümünden selections'a müzik seçmek için girince hiçbir liste görünmüyor. siz nasıl görüyorsunuz anlamadım. müzik sorunsuz çalıyor parça atlama vs sıkıntısız sadece istediğimiz parçayı araç ekranından seçemiyoruz. 
benim kullandığım apple müzik'de ise tüm listeler apple muzik radyo istasyonları bile görünüyor. ancak indirilmemiş parçaya gelince listeden çıkıyor.
hocam spotify da bu özellik mümkün değil zaten. Apple music ile mümkün.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Arkadaslar merhaba. Ben de Patrick'ten kamera ve carplay li bir cihaz aldim. Montaji yaptim. Fakat geri gorus kamerasini calistiramadim. Butun baglantilar sitede gosterildigi gibi. Acaba bunun acilmasi icin herhangi bir ayar mi yapmam lazim? 

Yusuf hocam Patrick bana kodlamayı yapıp gönderdim dedi. Ben de tamam dedim. Lakin herhalde bir vag a baglamam gerekiyor. Bir de vag da hangi parametreyi ne olarak degistirmek gerekiyor?

Hocam Patrick kameranin aktivasyonu icin bunu vermis

5F ---- byte 19 --- 04 change to 14

Bir de sizin verdiginizin stg si de 5F mi?

Geri
Üst Alt