İşte Benim Golf'üm

Sunroof yok ama demişsiniz?

Bayiye girdiniz 

Comfort golf alacaksınız

2 araç var elimde dedi ST

seçenek1 : saf comfort + sunroof

Seçenek2: saf comfort + midled ön farlar (hadi çift j gündüz ledleride olsun)

Hangisini alırsınız???

Benim cevap mk25 e kadar 100 kere seçenek 2 olur 

Klima denen birşey olduğu sürece tepeden yayla esintisine hiç ihtiyaç duyamadım bugüne kadar.

Dış görünüm /estetik olayında sunroof katkısı / led far karşılaştırması yoruma /ankete açık tabi ama,

Gece uzun yolda şehir ışıklarından uzak bir anda ilerlerken orijinal midled high farların lümen/lüx/candela cinsinden aydınlatma kalitesi tartışılmaz halojenlere göre

Ne zaman sıfır/2. el araç alacak olsam sunroofsuz ararım hep

Sunroof yok ama demişsiniz?

Bayiye girdiniz 

Comfort golf alacaksınız

2 araç var elimde dedi ST

seçenek1 : saf comfort + sunroof

Seçenek2: saf comfort + midled ön farlar (hadi çift j gündüz ledleride olsun)

Hangisini alırsınız???

Benim cevap mk25 e kadar 100 kere seçenek 2 olur 

Klima denen birşey olduğu sürece tepeden yayla esintisine hiç ihtiyaç duyamadım bugüne kadar.

Dış görünüm /estetik olayında sunroof katkısı / led far karşılaştırması yoruma /ankete açık tabi ama,

Gece uzun yolda şehir ışıklarından uzak bir anda ilerlerken orijinal midled high farların lümen/lüx/candela cinsinden aydınlatma kalitesi tartışılmaz halojenlere göre

Ne zaman sıfır/2. el araç alacak olsam sunroofsuz ararım hep
haklısınız hocam ama bu aralar fena sardım sanroof olayına ondan ötürü :)

@Savatage hocam led far sonradan basit iş. Para olunca yapılır. Sunroof pişmanlıktır araç değiştirir adama. Led far için araç değişen görmedim. :)

@Savatage hocam led far sonradan basit iş. Para olunca yapılır. Sunroof pişmanlıktır araç değiştirir adama. Led far için araç değişen görmedim. :)
Olmuşken Her ikisi birden olsun diyen forumun %97 si kabul.

Ama 

Sunroof farkı 8000

Midled high farların farkı 5500 lira ve cepteki para ikisinden sadece birini seçmeye mecburiyet gerektiriyorsa ben LED far seçerdim

Evet sonradan Thai/china işi cift j LED'li işler sonradan olabiliyor. Ama ben bu işlerde şansızım

Taktığım günün ertesi günü kesin sol far söner sağ far titremeye falan başlar.

Alıp taktıranlar hayrını görüyor ama ben sonradan araca müdahale yapmaya korkanlardanım

@Savatage orjinal çift j de olur hocam. Biraz tuzlu da olsa mümkün. Ben de led far isterim tabi ki. Ama bende ilk kriter kesinlikle sunroof olur. Onun harici herşeyi eklenir sonradan. Büyük ihtimalle de fabrikasyon almaktan çok daha ucuza gelir.

Golf R aldıktan sonra koltuk ısıtma, kör nokta, pla 3.0 ekledim. 

Dün ön cam değişti lane assist için. Acc Radarını da cumartesi takmıştım. Yani acc ve lane assist de yarın hazır hale gelecek. Bunların hepsi fabrikasyon almaktan çok daha ucuza geliyor...

@kerimaslan27 Hacım aynı ön farlar bendede var, şu far kaşlarını bende aliexpress'ten aldım fakat belli bir süre sonra yapışkan özelliğini kaybetti birisi düşmüş yolsa haberim yok tek gözle gezmişim. Sende hala duruyor mu  ? Birde sanki bu kaş kapakları bu far'a uygun değilmiş gibi geliyor.

dda8ba61e921219cd55af98410a10e28.jpg

Sadece Golf değil ama kalsın bu da burda [emoji14]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt