Aracı P konumunda terk ediniz uyarısı

bu ekran görüntüsü comfortline ekran görüntüsü mü çünkü şimdi servisten aradılar benden resim istiyolar
Highline ekranı ama benziyorsa kullanın bence hocam

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ankara aydoganlar pek iyi bir servis degil daha dogrusu gunu gununu tutmuyor. Bir bakin dedigim yeri benden habersiz garantiden degistirdikleride oldu. Kavga gurultu yaka yakaya girdigimizde. Garanti musterisi cok fazla oldugu icin pek bireyselle ilgilenmiyorlar. Makam araclari lastik patlasa oraya gidiyor.. 
Bu sefer sorun çözen oldular :)  etimesgutta da aydoğanlarda da sorun yaşamıştım daha önce hatta şikayet kayıtları açtırdım. Yalnız servis danışmanı da önemli bence zira benim işimi çözen aydoğanlardaki servis danışmanım oldu.

Fotosuz gittiyseniz akıbeti yazarsanız sevinirim.
ben fotosuz gittim bu sabah

servis danışmanı hatanın sürekli olması gerektiğini yada fotolu gelinmesi gerektiğini çünkü maliyetin 4000 küsür tl olduğunu  söyledi

bunun üzerine bende aracımın sağını solunu söktürmeye zaten meraklı olmadığımı maliyetininde umurumda olmadığını (çünkü kronik bir sorun) aracın elektronik olduğunu bilsayara bağladığında hata mesajını göreceklerini söyledim servis zaten bakıyormuş .kontrol için aracı verip serviste 5-6 dk bekledim. bilgisayarda hata verdiği gözükmüş onarım için 2 gün aracımın kalacağını söyledi.eğer arıza mesajını görmeseler aracı iade edip foto ile gelmemi bekleyeceklerdi çok şükür bilgisayarda mesaj çıktı beni uğraştırmadı.

Merak eden arkadaşlar için yapılan işlemleri ekledim.

Sayılarımla

Ekli dosyayı görüntüle 13901
Değerli arkadaşlar, aracımı yarın bu sorun için Doğuş oto etimesguta götüreceğim. Bende bu hatayi yalnızca bir kez verdi. Acaba hiç götürüp kurcalatmasam mı? Vitesi söküp iyice oralari bozarlar diye korkuyorum açıkçası.

hocam sizde herhangi bir sorun oldu mu? Çizik, herhangi bir deformasyon var mı? Vites hissiyatı nasıl?

hocam sizde herhangi bir sorun oldu mu? Çizik, herhangi bir deformasyon var mı? Vites hissiyatı nasıl?
Hocam önceden P den çıkarken zor çıkardı şimdi ise yağ gibi deyim yerindeyse. Herhangi bir çizik olmadı ama sonuçta konsol söküldü ve tekrar yerine takıldı ilerde ses vs yaparmı bilmiyorum. 

merhaba benim 2015 1.2 comfortline golf ümde de aynı sorun vardı garantisi bitmeden servise götürdüm ozamanlar henüz bir aksiyonları yoktu geçen aradılar aracı getirin dediler ama resim istiyolar.şimdi resimi çekemiyorum arabayımı kullanıyım resmimi çekeyim 3 saniye gelip kayboluyo :) .varsa comfortline hata resmi atarsanız bende onu kullanayım.

Benim mekanizma degisimi yapildi. Herhangi resim vs lazim mi diye sordum. İstemediler 

selam arkadaşlar aynı sorundan alsancak vosmere 14.11.2017 tarihinde gittim servis yetkilisi mekanizma değişecek dedi ve aynı gün içinde değişip akşama aracımı teslim aldım

aynen benimde vites mekanizması değişti aynı gün aracı teslim ettiler önceki halinde vites kolundan geçişler daha dişli idi şimdi daha yumuşamış 

Moderatör tarafında düzenlendi:
selam arkadaşlar aynı sorundan alsancak vosmere 14.11.2017 tarihinde gittim servis yetkilisi mekanizma değişecek dedi ve aynı gün içinde değişip akşama aracımı teslim aldım
BEN İKİ AY ÖNCE GİTTİM ARIZA KAYDI AÇTILAR..GÜNCELLEME GELİNCE ARAYACAKLARINI SÖYLEDİLER...DEMEK PEK UMURLARINDA DEĞİL.. KAVRAMA DEĞİMİYŞTİ 2 AY ÖNCE ONDAN SONRA BU HATAYI HİÇ ALMADIM. ZATEN TOPLAMDA 3 SEFER ALDIM HATAYI NE YAPSAM BİLEMİYORUM..

BEN İKİ AY ÖNCE GİTTİM ARIZA KAYDI AÇTILAR..GÜNCELLEME GELİNCE ARAYACAKLARINI SÖYLEDİLER...DEMEK PEK UMURLARINDA DEĞİL.. KAVRAMA DEĞİMİYŞTİ 2 AY ÖNCE ONDAN SONRA BU HATAYI HİÇ ALMADIM. ZATEN TOPLAMDA 3 SEFER ALDIM HATAYI NE YAPSAM BİLEMİYORUM..
banada aynı şeyi söylemişlerdi güncelleme gelince haber veririz şeklinde baktım aramıyorlar ben aradım hemen randevu verip işlemlerini yaptılar bence siz arayın derim

İyi akşamlar iki hafta önce bu arızayla karşılaşmıştım ve buraya yazmıştım. Ankara doğuşla görüşmüş ve yazılım atacaklarını foto ile gelmemi istemişlerdi. Fotoğraf çekemedim ve bu arıza anlık verip gidiyor sinirimi bozuyor. Eskihisarı aradım ve yarın için randevu verdiler arıza kaydına bakacaklarını orada görürlerse fotoya gerek kalmayacağını söylediler. Yarın servisten sonra neler olduğunu yazacağım. Sayenizde birçok bilgi edindim ve yazılım değilde mekanizmanın değiştirmeleri taraftarıyım. Sizce hangisi kesin çözüm olur?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt