Jump to content

zgrdrsn

Aracı P konumunda terk ediniz uyarısı

Recommended Posts

dün itibariyle Kayseri AYKAN da bende uzatılmış garantiden mikro şalter değişimi yaptırdım. Benimki zaten senede bi kaç kez yapmıştı, şanzımana da güncelleme yapmışlar , herhangi bir ücret talep etmediler. bakalım tekrar verecek mi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güncelleme: İstanbul acarlae 600küsüre hallederiz dedi.

İstanbul özon 330TL +%15 işçilik

Manisa demoto olaydan habersiz hala yazılım falan diyor :) ben bilgilendirdim adamları resmen. Sırf bu sebepten bile ücretsiz değişim yapmalılar bana:) 

şaka bir yana istanbul özon ilgili ve alakalı davet ettiler beni. Gelin goruselım hallederiz cektiler. En kısa surede gidecegim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mikroşalter değişimi sonrası sorun yaşayan var mı? Bnm araçta iyi niyet garantisi devam etse bile 600 civarı bi ücret talep edildi mikroşalter için? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@teknolog benimde vites kol mekanizması değişti, hata devam etti 2 yıl sonra. Sizinle benzer şeyleri söylememe rağmen hiçbir şey yapmadılar. 480 TL istediler, bende kuruş vermem sizi her yere şikayet edicem dedim. Almanya başta olmak üzere her foruma be şikayet sitesine yaşadığım süreci yazdım. Kronik dolandırıcı bunlar :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçen yıl yine garantiden mekanizma değişimi (doğuş oto kartal) yapıldı,bir yıla yakın bir süredir herhangi bir sorun yaşamadım.

@bunyamin81

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Geçen yıl yine garantiden mekanizma değişimi (doğuş oto kartal) yapıldı,bir yıla yakın bir süredir herhangi bir sorun yaşamadım.
[mention=4688]bunyamin81[/mention]
Sorun yaşama ihtimalin yok ki abi, seni gördüğünde iki ayağı bir papuca giriyor doğuş çalışanlarının. Yine neyi değiştireceğiz diyorlar :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, bunyamin81 yazdı:

Sorun yaşama ihtimalin yok ki abi, seni gördüğünde iki ayağı bir papuca giriyor doğuş çalışanlarının. Yine neyi değiştireceğiz diyorlar :)

Bunu nasil sagladiniz yahu 😁

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Tracy299 bende mikro şalter değişimi yapıldığı hafta 3 kere daha p konumu uyarısı aldım. Bende olumlu bir etkisi olmadı şalter değişiminin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@seran Anladım hocam. Servise gene gitsek bir daha değiştirelim diyecekler.. şu arızaya bir çözüm bulamadılar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar merhaba bende de çıkıyor bu uyarı ama saniyelik geçiyor ekrandan okumaya fırsat olmuyor ilk iki kelimeyi okuyana kadar gidiyor ekrandan hata.İleride bir sorun yaratırmı dsg de acaba?araç 2016 dizel dsg 

tarihinde smt85 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selam arkadaşlar;

2017-2018  Dizel araçlarda bu sorun varmı gerçi dizel benzinli farketmez şanzıman DSG.:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@seran mikro şalter takıldı ve hala aracı p konumunda terk ediniz uyarsı çıkıyor öylemi ee servis bunun açıklamasını yapabildimi size peki.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@seran @Sinyal @Tracy299 bende 1 ay önce mikroşalteri değiştirdim. 2 yıl parça garantiniz olduğu için bu süre içinde hata tekrarlarsa ücretsiz değişim yapıcaz dediler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben iyi niyetten 1.5 ay once kavramayla beraber degistirttim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar, 

Aynı sorun bende de oldu. Ara ara aynı şekilde anlık hata alıyorum. İzmir Vosmer servise götürdüm. Mikro Şalter değişikliği oldu. Garantisi bitmişti ve iyi niyet garantisi vermediler. sadece %15 indirim ile 530TL ye değştirildi ki bence çok saçma. Sonuçta sürücü hatasından kaynaklı bir durum değil. Ücretsiz değiştirilmesi gerekiyordu. Bakalım tekrar aynı hatayı verecek mi? Görücez 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar aracım 2016 model iyi niyet garantisi var  ne kadar ücret alıyor maslak doğuş giden varmı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben geçen ay değiştirirken, servisin bana dediği: eğer bakımlarınız düzenli olarak serviste yapılsaydı parça için % 100 destek alırdık dediler. doğuş'u aradım onlarda aynı şeyi söyledi. servis bakımlı olsaydınız mutlaka yardımcı olurduk dediler. eğer iyi niyet varsa ücretsiz değişmeleri lazım ya da 50-100 tl gibi birşeye.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Burak71 garanti kapsamında vermiş olsaydı kayıt açıp garanti sonrasında da olsa değişim yapıyolardı..kime ne tutturursa mamantigiylanhatekeediyorlar malesef

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Servisler ve Çağrı merkezleri her ne kadar bu hata mesajının;

* Aslında bir sorun olmadığını,
* Şanzıman vs. ile bir ilgisi olmadığını,  dile getirseler de; 

Merak ettiğim;  Kavrama sorunu yaşayıp, kavrama değiştirdikten sonra bu hatayı alan var mı ?  (mikro şalter veya vites kolu mekanizması değiştirmeden sadece Kavrama değiştirdikten sonra bu hatayı alan oldu mu?)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, niclayt yazdı:

Servisler ve Çağrı merkezleri her ne kadar bu hata mesajının;

* Aslında bir sorun olmadığını,
* Şanzıman vs. ile bir ilgisi olmadığını,  dile getirseler de; 

Merak ettiğim;  Kavrama sorunu yaşayıp, kavrama değiştirdikten sonra bu hatayı alan var mı ?  (mikro şalter veya vites kolu mekanizması değiştirmeden sadece Kavrama değiştirdikten sonra bu hatayı alan oldu mu?)

Merhaba,

Aracım 2016 model 1.4 tsi dsg highline.

5000 ve 20.000 km’de kavrama değişimleri oldu, P konumunda terk edin olayı ise bu değişimlerden sonra gerçekleşti ve tabiki tüm onarımlar garantiden karşılandı.

Bütün bunların dışında bu sene başında zenon farlarımda lekelenme olduğu için yenileri ile bedelsiz olarak değişti.

Naçizane söylemek istediğim servisten şaşmayınız.

Saygılar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Merhaba,
Aracım 2016 model 1.4 tsi dsg highline.
5000 ve 20.000 km’de kavrama değişimleri oldu, P konumunda terk edin olayı ise bu değişimlerden sonra gerçekleşti ve tabiki tüm onarımlar garantiden karşılandı.
Bütün bunların dışında bu sene başında zenon farlarımda lekelenme olduğu için yenileri ile bedelsiz olarak değişti.
Naçizane söylemek istediğim servisten şaşmayınız.
Saygılar.
Düzenli servis bakımı Garantili işlem demektir. Adnan Hocam Kazasız belasız Sürüşler dilerim

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@niclayt ben kavrama değişimi sonrası aldım bu hatayı..3 ay önce Mikro şalter değişimi oldu ondan sonra tekrarlamadı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu hatayla 2.5 yılda 5-7 defa ancak karşılaştım. Ama ilginç bir şekilde son 3 uyarıyı 1 hafta içerisinde aldım...

Önümüzdeki hafta servisteyim, çağrı merkezini aradım, sorunu anlattım ve servise yönlendirme yaptılar randevu aldık bakalım...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...