2016 DA Golf

@Enver Osmanbeyoğlu Enver hocam merak ediyordu eibach pro kit ne kadar dusurdu diye. Bir kac foto cektim baska merak eden vardir diye paylasiyorum. 

Fotograflari donduremedim kusura bakmayin.

20170914_233155.jpg

20170914_233212.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hocam yağmur ve far sensörü kaça mal oldu

AYRICA ALLAH KAZA BELA VERMESIN

Hocam yağmur ve far sensörü kaça mal oldu

AYRICA ALLAH KAZA BELA VERMESIN
 Aliexpresten almistim fiyatini hatirlayamadim hocam. Ama TR den cikma alirsaniz daha guzel olur bence. Aliexpresstekiler bir tik kalitesiz diye dusunuyorum.

Aliexpresten almistim fiyatini hatirlayamadim hocam. Ama TR den cikma alirsaniz daha guzel olur bence. Aliexpresstekiler bir tik kalitesiz diye dusunuyorum.
Hocam sensor çıkma olmaz kolay kolay. Jel var üstünde. Aliexpressteki ürünler gayet kaliteli. Şikayetçi olan duymadım pek.

Hocam sensor çıkma olmaz kolay kolay. Jel var üstünde. Aliexpressteki ürünler gayet kaliteli. Şikayetçi olan duymadım pek.
Hocam benim yagmur sensoru hic verimli calismiyor. Saganak yagmurda durmuslugu var. Cikma bulabilirsem degistirecegim, Necati usta cikma takmisti diye hatirliyorum. 

@dgnDeğerli Hocam 

Ben fotografları düzelttim.
Cok tesekkur ederim hocam.

Biraz araştırmak lazım diye düşünüyorum

Forum gidince son mesajlarda gitmiş. Çift U-Led lerimiz hayırlı olsun :)   Necati abime emeklerinden dolayı tekrar teşekkür ederim..

24cijv5.jpg

2je5npj.jpg

nwn11h.jpg

24y24cw.jpg

Jantlarıda kendim plasti ile kaplamıştım öncesinde

ciaaf.jpg

@dgn  eibach pro kit çok şık olmuş.bende düşünüyorum.nasıl memnunmusunuz ses ve konforda düşme var mı.

@dgn  eibach pro kit çok şık olmuş.bende düşünüyorum.nasıl memnunmusunuz ses ve konforda düşme var mı.
Söküp satalı baya oldu.Spor yayların içinde konforu en güzel ve düşüşü az olanlardandı.Süspansiyon için farklı planlarım var amortisörleri de değiştireceğim.Bu yüzden satmıştım.

Herkese selamlar, forumda retrofit cilginligi tam gaz devam ederken bende bir kac bir sey yaptim, evde bos kalinca konuya ekleyeyim istedim. Hareket olsun :)  

Oncelikle forumdan aldigim golf 7 r kararan dikiz aynasini sagolsun necati abi takti. Cercevesiz olanlardan degil ama bu hali bile arabaya guzel bir hava katti. 

D46D9F9E-4083-46E4-A90D-440D5FE8E844.jpeg

Yan aynalarıda katlanır olanlar ile degistirdim. Ayna alti aydinlatma ek olarak geldi. Gerekli kodlamalari yaptim, anahtar ile kapilari kitleyince kapanmasi baya hosuma gitti :)  Video yukleyemedigimden bir kac foto atayim. 

9B4602B0-A972-4CC3-A2F2-1692CA9950B3.jpeg

D8F135F9-6CB1-4101-AD85-1C3B93A999BF.png

Son olarak fusco waxini attim  

700E5539-55C0-4649-B8EB-41217F18D7C4.jpeg

Kafamda bir kac proje daha var, zamanla yaptikca burayada eklerim insallah. Saglikli gunler dilerim. 

Uzun zamandır birliktesin bildiğim kadarıyla tertemiz bakıyorsun maşallah 🧿doverlarla eibachlerin duruşu tatlı olmuştu.

• Beğen
Tepkiler: dgn
Uzun zamandır birliktesin bildiğim kadarıyla tertemiz bakıyorsun maşallah 🧿doverlarla eibachlerin duruşu tatlı olmuştu.
Teşekkür ederim.

2016 ocaktan beri beraberiz, kendisiyle 65.000kmyi devirdik :)  Elimden geldiğince iyi bakmaya ve donanım olarak doldurmaya çalışıyorum.  Eibachları orj spor yay takmak için sökmüştüm, ama takamadık kısmet olmadı. 

Ankara yollarında karsilasmak dilegiyle. Allah kaza bela vermesin.

• Beğen
Tepkiler: dgn

Geri
Üst Alt