2016 DA Golf

Herkese selamlar, forumda retrofit cilginligi tam gaz devam ederken bende bir kac bir sey yaptim, evde bos kalinca konuya ekleyeyim istedim. Hareket olsun :)  

Oncelikle forumdan aldigim golf 7 r kararan dikiz aynasini sagolsun necati abi takti. Cercevesiz olanlardan degil ama bu hali bile arabaya guzel bir hava katti. 

Ekli dosyayı görüntüle 30228

Yan aynalarıda katlanır olanlar ile degistirdim. Ayna alti aydinlatma ek olarak geldi. Gerekli kodlamalari yaptim, anahtar ile kapilari kitleyince kapanmasi baya hosuma gitti :)  Video yukleyemedigimden bir kac foto atayim. 

Ekli dosyayı görüntüle 30229

Ekli dosyayı görüntüle 30230

Son olarak fusco waxini attim  

Ekli dosyayı görüntüle 30231

Kafamda bir kac proje daha var, zamanla yaptikca burayada eklerim insallah. Saglikli gunler dilerim. 
Uygulamalar çok güzel olmuş. Aynı direksiyon kılıfından kullanıyoruz sanırım, ben yanlarını deri tercih etmiştim bakımı kolay olsun diye. Bakımını nasıl yapıyorsunuz direksiyondaki alkantaranın? Sırada far projesi olmalı artık :)

Uygulamalar çok güzel olmuş. Aynı direksiyon kılıfından kullanıyoruz sanırım, ben yanlarını deri tercih etmiştim bakımı kolay olsun diye. Bakımını nasıl yapıyorsunuz direksiyondaki alkantaranın? Sırada far projesi olmalı artık :)
 Replika çift u far takmıştım, geri söktüm. Bulabilirsem basic takcam yoksa halojenlerle mutluyum :)  

Direksiyon kilifini takali 1.5 yil gecti haliyle baya deforme oldu. Ben ara ara apc tarzi genel temizleyicilerle siliyorum. Onun disinda ekstra yaptigim bir bakim yok. 2 yili doldurunca sokecegim. Daha kaliteli bi alacantra yapmayi dusunuyorum. 

Geri
Üst Alt