Ön Sis Farları ve entegre Statik Dönüş Farları (8WH)

@yusuf , başka bir forumda okuduğum yorumlara gore araclarimiz eco modda statik ve dinamik dönüş farlarini aktif etmiyormus. Sebebi ise h7 ampullerin 55w çekiyor olmasıymış.

Benim aracim eco modda statik donus farlarini nadir de olsa aktif ediyor. Dinamik farları ise her zaman aktif ediyor.

Sizin araclarimiz eco modda statik viraj farlarini her zaman aktif ediyor mu ?

major24 dedi:
@yusuf , başka bir forumda okuduğum yorumlara gore araclarimiz eco modda statik ve dinamik dönüş farlarini aktif etmiyormus. Sebebi ise h7 ampullerin 55w çekiyor olmasıymış.

Benim aracim eco modda statik donus farlarini nadir de olsa aktif ediyor. Dinamik farları ise her zaman aktif ediyor.

Bizim bir ECO modumuz bile yok ki hocam :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

major24 dedi:

Hocam benim midillide eko modu yok :) Olsa da aktif etmese keşke.

Eco modda kısıtlamalar olması güzel bir şey. Adı üstünde ;)

major24 dedi:

Değerli Ömer Hocam;

Bunun bir arıza olmadığı açık..

Böylece sizin aracın sizi ayda bir kez Bodrum, İzmir artık Allah ne verdiyse gezdirme geleneğini bozmuş oluyoruz sanırım. X(

major24 dedi:

Az önce denedim.Eco modda dönüş farı yanmıyor,comfort,normal ve race modda yanıyor.Direksiyon çevrili iken(comfort modda) yanıyordu ,direksiyona dokunmadan eco moda getirdim söndü.Aynı şekilde tersini yaptım eco modda yanmazken yine direksiyona dokunmadan comfort,normal,race modlara getirdiğimde yandı....

Geleyim yorumuma:

Vallahi hiç mantıklı gelmedi,zaten eco modu kullanmıyorum araba R olmaktan çıkıyor,inip ben itecem nerdeyse o modda... 8D 8D 8D

@silvershadow ,  hocam ben genellikle eco modu kullanirim (ayağı gazdan çekince boşa attığı için ) bu zamana kadar eco modda birçok kez statik dönüş farlarim yanardi. Demek o zamanlar düzgün calismiyormuş :) şimdi de yanıyor ama çok nadir.

Gündüzleri eco modda , akşamları comfort/sport modda kullanirim o vakit :)

major24 dedi:
@silvershadow ,  hocam ben genellikle eco modu kullanirim (ayağı gazdan çekince boşa attığı için ) bu zamana kadar eco modda birçok kez statik dönüş farlarim yanardi. Demek o zamanlar düzgün calismiyormuş :) şimdi de yanıyor ama çok nadir.

Gündüzleri eco modda , akşamları comfort/sport modda kullanirim o vakit :)
Hocam araba arada bir yakıyorsa elbet bir bildiği vardır takmayın kafanıza arıza falan değildir o :) eski araçlar olsa ya yanacaktır ya yanmayacaktır derdik ama bunlar çok akıllı çok teknolojik [emoji1]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt