Golfümü teslim aldım ama

@tolgaoSayın hocam , ilginiz için teşekkür ederim. Daha önceden RS ye gidip Passatın ön kaputunda olan gamze için danışmıştım. Çalışan eleman hiç elletme hocam dedi. Eğer dışa doğru fazla çekersek daha kötü olur. Boyamak zorunda kalabiliriz dedi. Bende o şekilde kullanmıştım. Önceki aracım Passat 1.6 TDİ Comfortline DSG idi. Şehir içi kullanımı zor olduğu için satıp Golf aldım.
valla hocam yapacak usta çok önemli dediği gibi biraz fazla kaçırırsa boyatmak zorunda kalabilirsin. İstanbul maslak oto sanayide car.mos diye bir yer var adamlar kapı kuşağını bile düzeltiyor. İstanbula yolunuz düşerse buraya uğramanızı tavsiye ederim. 

Web Adresi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Arkadaşlar , yılbaşı öncesi golf 1.6 tdi comfortline düz vites aldım. Araç uşakta olduğu için görmedim aldım.Malum Afyonda  oturuyorum.Bugün aracı almaya gittim. Her şey güzel ama sol kapıda gamze gördüm. Aldığım beyfendiye söyledim ama oda ilk orada gördü.Yapacak bir şey yoktu.Nazarlık olarak artık kalacak. Çizik değil ,  vuruk değil , fabrikasyon hata. Bu araçları üretim bandından çıkarırken herhalde incelemiyorlar. Daha öncede Passat aldım , onunda ön kaputunda vardı. Jetta aldım , arka kaputunda vardı. Şaştım kaldım bu işe.Siz ne dersiniz. Ne yapmalıyım.
Normal şartlarda nefaset indirimi yapılmalıydı. Bende aracımı alırken arka tamponda çizikler vardı nefaset indirimi yaptılar 750 lira. 

@UĞUR_05Fotografta görmek zor bence.Kuvvetli ışıkta görülür.Ben gördüm ama başka biri yerini söylemezsem herhalde bulamaz.Çok dikkatli bakmak lazım.
Hocam söylediğinize istineden yazıyorum iciniz rahat olsun güle güle kullanın bir kaç haftaya kalmaz unutursunuz kesin bulunmasi zor dikkat gerektiren bir olaysa her turlu kullanılır bende baya belirgin sandim dediğiniz gibi zor gorunuyorsa belki baksam bende de çıkar
aracı alırken iki kez dondum etrafında ve altını kontrol ettim bıraktım ama arkadaşların dediği gibi özel çubuklar ve dolu hasari gideren firmalar tarafından yapılır belli hile olmaz

Arkadaşlar , yılbaşı öncesi golf 1.6 tdi comfortline düz vites aldım. Araç uşakta olduğu için görmedim aldım.Malum Afyonda  oturuyorum.Bugün aracı almaya gittim. Her şey güzel ama sol kapıda gamze gördüm. Aldığım beyfendiye söyledim ama oda ilk orada gördü.Yapacak bir şey yoktu.Nazarlık olarak artık kalacak. Çizik değil ,  vuruk değil , fabrikasyon hata. Bu araçları üretim bandından çıkarırken herhalde incelemiyorlar. Daha öncede Passat aldım , onunda ön kaputunda vardı. Jetta aldım , arka kaputunda vardı. Şaştım kaldım bu işe.Siz ne dersiniz. Ne yapmalıyım.
Hayırlı olsun aracınız. Çok ufak birşeyse takmayın kafanıza bence. Bu arada fiyat kaç oldu acaba??

Gule gule kullan kardesim. Istanbulda her aracta sag ve solda gamzeler opucuge donusmus durumdadir. Hic takilmayin;keyfini surun...

@Lycian88150 TL aldım sayın hocam.Normalde 89000 tl aşağıya hiç bir yer vermedi. Ama daha önceden araç aldığım bayi 850 tl daha indirim yaptı. Passatımı 128000 tl sattım.Şehir içinde passat büyük geldiği için böyle bir karar aldık.Sürekli eşim kullanıyor aracı.Yılda 7000 km yapıyoruz. Dizel psikolojik olarak rahat olduğu için aldım.

@silvershadowtşk ederim. Araç biraz passata göre farklı geldi bana. Jettadan sonra passat çok fark yaratmadı ama , passattan sonra golf baya bir değişik geldi.Ama daha kullanışlı.Bence Golf tam şehir içi ve şehir dışı aracı.

Arkadaşlar sıkıntı bu değil. Kapıda gamze olması problem değil. Ama kapı vuruğu değil , yani diyeceğim kapıda fabrikasyon bir gamze var , ve bu çoğu vw araçlarda var. Ben buna çok kızıyorum.Fabrikadan çıkarken çok inceleme yapmıyorlar bence.Nasılsa satılıyor. Salla gitsin yapıyorlar . Ona kızıyorum.Ama gidip bile bile yine vw alıyorum.

@velihoca Comfortline ek olarak baska birsey var miydi hocam? Liste fiyatindan cok da fazla indirim olmamis gibi. Bende eski kasa 2012 1.6 TDI DSG kullaniyorum da. Satip yenilesek mi diye dusunuyorum..

@Lycian@Lycian@Lycian@LycianArkadaşlar sıkıntı bu değil. Kapıda gamze olması problem değil. Ama kapı vuruğu değil , yani diyeceğim kapıda fabrikasyon bir gamze var , ve bu çoğu vw araçlarda var. Ben buna çok kızıyorum.Fabrik@Lycianadan çıkarken çok inceleme yapmıyorlar bence.Nasılsa satılıyor. Salla gitsin yapıyorlar . Ona kızıyorum.Ama gidip bile bile yine vw alıyorum. 

@velihoca Comfortline ek olarak baska birsey var miydi hocam? Liste fiyatindan cok da fazla indirim olmamis gibi. Bende eski kasa 2012 1.6 TDI DSG kullaniyorum da. Satip yenilesek mi diye dusunuyorum..
Işık paketi ve sürüş paketi var. Ayrıca bluetooth telefon bağlantısı da var. Yani eksik bir şey yok hocam.

Geri
Üst Alt