Welcome to Golftutkusu

9LOgm5.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

"Golf satın aldığınızda bir arabadan fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz"

Kastım her geçen gün bir yenisini diğerleri arasına eklediğiniz detaylar, kullanım özellikleri değildir. burada bilgi ve tecrübeden fazlasını da paylaştığımızı göreceksiniz: bir paylaşım platformunda nadiren bulunan seviyeyi,  çıkarsız paylaşımın sonucu olan ; samimi bir dostluğu bulacaksınız uzun yıllar önce kaybettiğimiz.

Yorumsuz, tarafsız, tartışmasız ve yüzlerce gereksiz mesaj okumadan aradığınızı bulmaya odaklı ve görsellerle desteklenmiş Golf ansiklopedisinin yapraklarıdır çevirdikleriniz. Onlar ki ciddi bir emeğin ve işbirliğinin sonuçlarıdır. 

Eğer bir Golf  sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız normalde yıllar alacak tecrübe sonucu öğreneceklerinizi çok daha kısa sürelerde öğrenmeniz mümkün olacak. Bu araştırmanızın sonunda sadece bir Golf sahibi olmadığınızı göreceksiniz.

Bilgiyi güçle ve gücü parayla özdeşleştirenlerin fena halde yanıldıklarının en önemli kanıtı sınırsız seyahat özgürlüğüdür sayfalar arasında.

 bu paylaşım platformunda vereceğiniz manevi destek doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı olacaktır. Lütfen üye olarak desteğinizi esirgemeyin.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

7v47yY.jpg

tolgao

Üye
 • İçerik sayısı

  102
 • Katılım

 • Son ziyaret

tolgao Hakkında

 • Derece
  Er
 • Doğum Günü

Converted

 • İsim
  Tolga
 • Yaşadığım Yer
  istanbul
 1. Teşekkürler hocam bilgilendirme için
 2. Gökhan hocamın yaptığı gibi yap hocam sorun yaşamazsın. Mükemmel duracaktır.
 3. Geçmiş olsun hocam. Bir servise göstermekte fayda var.
 4. Hocam göçük düzeltme ile yapılır ama sıfır gibi olur mu bilemem.
 5. Hahahahaha
 6. Çok iyi ya bende çok yakıyor diyordum
 7. Bu sabah 19'u gördüm Rekor bende
 8. kanka fiyatlazım
 9. İşçilik önemli dediğin gibi dünya para verip kötü bir işçilik ile karşılaşmak can sıkar.
 10. Selam Arkadaşlar, Bendeki araçları nisan gibi detaylı temizliğe sokmayı planlıyorum fakat karar veremedim. Tabi bütçede önemli. Aşağıdaki firmalara baktım ama fiyat almadım Sizden öneri bekliyorum. 1. Meguars 2. Ziebart 3. Sonax 4. Wurth 5. AutoKing 6. swissvax (Bütçe açısından tehlikeli olabilir )
 11. @OnurD7
 12. Artık profile bir resim ekle
 13. Adamlar Avrupa standardında işçilik yapıyor.
 14. Bu nasıl bişey be çook iyi