Welcome to Golftutkusu

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

Vw alacaksanız ama özellikle Golf alacaksanız bize danışmadan almayın. Hemen her zaman Aldığınız teklifin altında bulabiliriz.

tolgao

Üye
 • İçerik sayısı

  106
 • Katılım

 • Son ziyaret

1 Takipçi

tolgao Hakkında

 • Derece
  Er
 • Doğum Günü

Converted

 • İsim
  Tolga
 • Yaşadığım Yer
  istanbul
 1. Hocam geçmiş olsun
 2. 1.4 tsi highline saf beyaz cam tavanlı

  Hocam Allah kaza bela vermesin güle güle kullan.
 3. Valla çoğunlukla sorunsuz çalışıyor ama arada böyle çalışmayacağı tutuyor
 4. Bu araba efsane diyebilirim.
 5. Selam Dostlar, Benim arabada Eren Hocamla birlikte kadran selamlama açmıştık fakat yakın zamanda şunu fark ettim kadran selamlama bazen çalışıyor bazen çalışmıyor bu normal midir? Teşekkürler.
 6. @Laylayloom buji den kastım oksijen sensörü arızalandığında ısıtma bujisi lambasını yakıyor. Yani olay bujilerde değil sensörde
 7. Hayırlı satışlar hocam belirlediğin fiyat nedir.
 8. 2012 model 1.6 TDI polo 6r aracım vardı 0 almıştık. araç 20 bin km de DSG şanzıman hatası verdi. Servise gitti mekatronik bozuldu dendi garanti kapsamında değişti. araç 60 bin km geldi tekrar DSG hatası verdi yanında RNS 310 teyp arıza yaptı. ikisininde değişimi yapıldı. araç 100 bin km geldi tekrar DSG arızası yaptı yanında oksijen sensörü arızalandı soket değişimi ve makatronik değişimi yapıldı. bu arada arabanın garantisi bitti 3. mekatronik arızası için ücretli yapılması ön görüldü fakat araç servis bakımlı olduğu için iyi halden mekatronik değişimini ücretisiz yaptılar. Bir ara arabanın yakıt tüketimi arttı çekişi düştü serviste garanti kapsamında 4 enjektörü değişti araba kendine geldi. 110 bin km gibi yazın tatile giderken araç ısıtma buji arıza yaptı akşam 11 de yol yardımı aradım geldiler arıza ışığını söndürdüler. Ertesi gün servise gelmemi soketi tekrar değiştireceklerini bildirdiler. Aracı serviste yaptırmanın artılarını bu şekilde değerlendiriyorum. Servis bakımlı olmayan araçlarda büyük arıza olması durumunda servis garantiye sokmayıp yüksek rakamlar çıkartabiliyor bu da büyük risk diye düşünüyorum. En kötü arabamızdaki bir tane enjektörün bile arızalanması 1.500 tl gibi fiyatı var. 4 tanesi 6 bin tl yapar. RNS teyp 4500 servis fiyatıydı ücretsiz değiştirildi. DSG mekatronik 8 Bin tl gibi bir rakamdı.
 9. Hocam çok geçmiş olsun .
 10. Hocam hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin.
 11. valla hocam yapacak usta çok önemli dediği gibi biraz fazla kaçırırsa boyatmak zorunda kalabilirsin. İstanbul maslak oto sanayide car.mos diye bir yer var adamlar kapı kuşağını bile düzeltiyor. İstanbula yolunuz düşerse buraya uğramanızı tavsiye ederim. Web Adresi
 12. Hocam öncelikle aracınız hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin. Gökhan hocamda bahsetmiş göçük düzeltme ile hatasız hale getirtilebilir.
 13. Evet mantıklı
 14. Servis katlanır ayna takıyor mu? Takıyorsa fiyatı nedir? Enderelektronikte 1400 TL + işçilik bedeli.
 15. Silecek hiç oynatılmamışsa 1 kere yerinden kalkıyor. Oynatıp yuvasına oturttuktan sonra kaldırılmıyor. Kontak açıp kapatınca tekrar aynı işlemi yapabiliyorsun. Buradaki amaç zorlamaya karşı koruma diye düşünüyorum.