Paşa tuning ön tampon eki

Vanery

Üye
İsim
Vaner
Araç
Golf 8 R
Arkadaşlar paşa tuningden ön tampon eki aldım ve sonuş.

Golfünü seven arkadaşlara duyurulur.

Ön et oturtulduğunda sağ davlumbaz

66ae3be8c0c84bcca79cf53b1dd07962.jpg

Tampon ekinin diğer ucu bu şekilde davlumbaza uzaktan selam veriyor

ca56f4e6acc16cb203f4f3f2e276c086.jpg

Zorlayarak takmak istediğimde sonuş.

edb3149b2145de4d6584cdd0af318f5c.jpg

09a8959994c88c4f45a213aa44f7ad12.jpg

Sonuş kraker gibi kırılan plastik ön tampon eki

bf8f0ad5424f77de9b44c93724d61edf.jpg

17097b066ca50f335870e86fc413f733.jpg

Çıkardığım ders. Ulan vaner dedim kendi kendime üç kuruş fazla olsun orjinal olsun dedim. Yada R ön tampon olsun dedim [emoji5]

Paşa Tuning'e selam olsun [emoji5]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gidip geri verin hocam. 
İletişime geçtim tabi resim göndererek ama oralı olmayınca kırdım attım. Zaten kargo ödüyorum dünya kadar gelen üründe böyle olunca canı sıkılıyor insanın.

Hocam geçmiş olsun bende nette gördüm başka bir ürün sordum hani insan bir mrb sağolun felan bekliyor direk fiyat yazıp geçtiler benim çok hoşuma gitmedi .

Geçmiş olsun hocam, ucuz maldan hayır gelmiyor malesef. Aslında sizin ekin de kalitelisi vardır da talihsizlik olmuş. Sadece orjinal RLine ön tampon fiyatına marspiyel spoiler dahil set de satıyorlar ama böyle olunca alasımız gelmiyor, bunu da gördükten sonra stock bırakırım daha iyi :)  

Geçmiş olsun hocam, ucuz maldan hayır gelmiyor malesef. Aslında sizin ekin de kalitelisi vardır da talihsizlik olmuş. Sadece orjinal RLine ön tampon fiyatına marspiyel spoiler dahil set de satıyorlar ama böyle olunca alasımız gelmiyor, bunu da gördükten sonra stock bırakırım daha iyi [emoji4] 
Hiç sorma .............. kelebek konmuş gibi oldu. Aman diim aman. Orijinalden şaşmamak lazım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hiç sorma ........ kelebek konmuş gibi oldu. Aman diim aman. Orijinalden şaşmamak lazım.

Hocam tam tersi kelebeğe..... konmuş :)

IMG_5356.JPG78450932-647A-48E6-9F04-F1DF1FE5C825.jpg

Hocam doğuş oto Kartal'da orjinal yaptırmıştım  1100tlye tavsiye ederim.

Ancak antep baklavasina lezzet katan şam fistiği malum pahali, yer fıstigini gida boyasiyla boyayip baklavaya koyuyor birçok baklavaci.

Bezelye koyan da var. Bu arkadaşlar bezelyeci.

Ekli dosyayı görüntüle 8529Ekli dosyayı görüntüle 8530

Hocam doğuş oto Kartal'da orjinal yaptırmıştım  1100tlye tavsiye ederim.
orjinal tabiki daha kaliteli ve güzel duruyor. ama fiyatıda 1100tl ön lip için çok çok pahalı. şahsen o parayı vermem. parası çok olan için bişey diyemem.

ucuz olanda sanırım 100-150tl ye boyasız satılıyor. sonuç ortada. bunun ortası yokmu. birde bunların fiberglass olanları var. sanırım onlar biraz daha kaliteli.

Önceki aracımda orijinal olmayan ön tampon eki mevcuttu, vida bile atılmadan cuk oturuyordu. Birleşim yerlerindeki çizgiler hatasızdı.

41aLqA.jpg

Önceki aracımda orijinal olmayan ön tampon eki mevcuttu, vida bile atılmadan cuk oturuyordu. Birleşim yerlerindeki çizgiler hatasızdı.
41aLqA.jpg
Bu çok iyi duruyor. Nereden temin ettiniz hatırlayabiliyor musunuz ?

Geri
Üst Alt