donanım hesaplama isteği

ZITIPAŞA dedi:
iyi günler arkadaşlar sizden 2016 tungsten gri dizel manuel highline araç için ek opsiyon olarak madrid jant yer tasarruflu stepne ergo koltuk ve u-led için tahmini ne kadar fiyata alabiliriz 2016 nın başında sipariş versek. ayrıca tungsten gri araca en iyi gidecek 17'' jant hangisidir acaba
Hocam merhaba. Aracınızı araç oluşturucumuzda oluşturabilirsiniz. http://golftutkusu.com/golfkonfigurator/golf-7/golf-konfigurator/

2016'da muhtemelen 1.000 TL zam gelir indirim de %6'dan %3'e düşer. Bu şekilde hesaplama yaparsanız size tahmini bir rakam verebilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

94000 küsür çıkıyor üstadım şu anda o zaman tahmini 95bin olur bir de bu indirim %2 bayi indirimi hariç mi olur yani %5 indirim alabilirmiyim yoksa maksimum %3-4 mü olur

ZITIPAŞA dedi:
94000 küsür çıkıyor üstadım şu anda o zaman tahmini 95bin olur bir de bu indirim %2 bayi indirimi hariç mi olur yani %5 indirim alabilirmiyim yoksa maksimum %3-4 mü olur
Hocam şuan %6 dost drive indirimi var. Bayilerde bunun üzerine yaklaşık %2 indirim yapıyorlar. Bu indirim başlamadan önce %3 Love Mark indirimi vardı ve %1-2 gibi de bayiler extra indirim yapıyordu yani %5 diyebiliriz. Yine aynısı olacak diye tahmin ediyorum. Fiyatı 94.500 kabul etsek 1.000 TL zam gelse 95.500 olur. Alacağınız indirimle 91.000 civarına gelecektir. Şuanki indirimli rakama göre ortalama 4.000 TL fazla yani.

çok teşekkür ederim üstadım yani 90 91 bine alırız inşallah. dün gökmen otodan fiyat aldık pasifik mavi içi bej extra donanım yok dize highline manuel 84800 dediler ancak biz kapora vermedik araca

aracı dün gördük stok sahasında yanında da tugsten gri vardı ikisi de çok hoşumuza gitti , ergo olursa tugsten olacak araç madrid jantından çok yakışacağını düşünüyorum tungstene

ZITIPAŞA dedi:
çok teşekkür ederim üstadım yani 90 91 bine alırız inşallah. dün gökmen otodan fiyat aldık pasifik mavi içi bej extra donanım yok dize highline manuel 84800 dediler ancak biz kapora vermedik araca
Hocam Gökmen'de hangi satış temsilcisi verdi bu fiyatı ? Konya'da mı oturuyorsunuz ?

Görünen o ki %7 gibi bir indirim yapmışlar. Size tavsiyem 0 (212) 335 04 44 bu numarayı arayın hangi bayilerde istediğiniz özelliklere sahip araçtan var öğrenin sonra bu bayileri arayıp fiyat alın.

MSE dedi:
Hocam Gökmen'de hangi satış temsilcisi verdi bu fiyatı ? Konya'da mı oturuyorsunuz ?

Görünen o ki %7 gibi bir indirim yapmışlar. Size tavsiyem 0 (212) 335 04 44 bu numarayı arayın hangi bayilerde istediğiniz özelliklere sahip araçtan var öğrenin sonra bu bayileri arayıp fiyat alın.

murat adlı arkadaştan aldık teklifi hocam evet konyada oturuyoruz babam ben ve kardeşim dün bakmaya gittik . vw canlı destekten biriyle mesajlaştık pasifik mavi yok tungsten gride istanbul uzay otoda var dedi bizim baktığımız pasifik maviye biri kapora koymuş gökmeni aradığımda öyle söylendi

ZITIPAŞA dedi:

murat adlı arkadaştan aldık teklifi hocam evet konyada oturuyoruz babam ben ve kardeşim dün bakmaya gittik . vw canlı destekten biriyle mesajlaştık pasifik mavi yok tungsten gride istanbul uzay otoda var dedi bizim baktığımız pasifik maviye biri kapora koymuş gökmeni aradığımda öyle söylendi
Hocam bütçe müsait ise renk konusunda illa Pasifik mavi olsun diye bir isteğiniz yoksa ergo koltuklu tungsten bence alınır :)

@MSE

umarım olmaz hocam bütçe babamda umarım sıkıntı yaratmaz babam zaten tungsten griden yana ikna edersem ergolu olacak inşallah ancak bu aracı sipariş vermemiz gerekecek uzay otodaki ergolu değil diye tahmin ediyorum

@ZITIPAŞA

hocam konfigüratörümüzde 94.000 TL gibi bir fiyat çıkmakta. 2016 yılında %6-7 gibi bir indirim düşünsek 87-88 civarına alırsınız gibime geliyor. tabi hiç zam gelmediğini düşünürsek siparişinizi beklerken.

tungsten için madrid güzel bir seçenek bence. zevk meselesi hocam. dijon da kötü durmaz.

@maniax

2016 da devam edermi üstadım %6-7 indirimler çok iyi olur devam ederse . Dijon jantlarıda çok seviyorum pasifik maviyle en iyi giden jant bence ama tungstenle madrid hoş olur umarım

@ZITIPAŞA

hocam malesef bunu zaman gösterecek. aralık ayında verilen siparişlerde indirimi devam ettireceklerine dair söylemler olmuş bayilerde

ZITIPAŞA dedi:
iyi günler arkadaşlar sizden 2016 tungsten gri dizel manuel highline araç için ek opsiyon olarak madrid jant yer tasarruflu stepne ergo koltuk ve u-led için tahmini ne kadar fiyata alabiliriz 2016 nın başında sipariş versek. ayrıca tungsten gri araca en iyi gidecek 17'' jant hangisidir acaba
Hazır araçlardan kafanıza yatanlar varsa güzel indirimler var şu ara. Ben madrid jantı yakıştırıyorum her renge. Eğer kafanıza yatan araç yoksa sipariş verin derim. 3 ay sonra istediğiniz araç gelir. Eksik opsiyonlar ile alıp ah vah etmeyin ;)

@yusuf

yok üstadım bayilerde istediğim gibi o yüzden inşallah sipariş vereceğin aynen dediğiniz gibi ergolu madridli u-ledli istiyorum ve eksik alıp sonradan pişman olmak istemiyorum

ZITIPAŞA dedi:
@yusuf

yok üstadım bayilerde istediğim gibi o yüzden inşallah sipariş vereceğin aynen dediğiniz gibi ergolu madridli u-ledli istiyorum ve eksik alıp sonradan pişman olmak istemiyorum
Doğru tercih hocam hayırlı olsun şimdiden ;)

Geri
Üst Alt