donanım hesaplama isteği

@CMasteR

120 - 130 iyi hocam üstünde biraz fazla yakıyor :)

170-180 bir güzel süzülüyor ama basmadan duramıyorum bazen :)

Golf 1.4 TSI BMT 125 PS Highline DSG beyaz

Bi xenon U led ve gündüz farları

Panoramik cam tavan

Ergoactive koltuk

Sürüş Profili Seçme

murat ve yusuf hocamın fikir ve yönlendirmeleriyle dolu bir 1.2 Comfortline DSG den yukarıdaki araçta karar kıldım. Hayırlısıyla cuma günü sipariş vereceğim. nasıl bir fiyat çıkar acaba birde size hesaplatayım Murat hocam :) . Siparişte dikkat etmem gereken veya söylemem gereken bir şey var mı? teşekkür ederim...

diamond dedi:

Panoramik cam tavan

Ergoactive koltuk

Sürüş Profili Seçme

murat ve yusuf hocamın fikir ve yönlendirmeleriyle dolu bir 1.2 Comfortline DSG den yukarıdaki araçta karar kıldım. Hayırlısıyla cuma günü sipariş vereceğim. nasıl bir fiyat çıkar acaba birde size hesaplatayım Murat hocam :) . Siparişte dikkat etmem gereken veya söylemem gereken bir şey var mı? teşekkür ederim...
hocam anahtarsız çalıştırmayı da son bi düşünür müsünüz?

diamond dedi:

Panoramik cam tavan

Ergoactive koltuk

Sürüş Profili Seçme

Hocam artık araç oluşturucumuz var ;) Bir deneyelim orada bunu..

http://golftutkusu.com/golfkonfigrator/product/golf-konfigurator/

yusuf dedi:

Panoramik cam tavan

Ergoactive koltuk

Sürüş Profili Seçme

Hocam artık araç oluşturucumuz var ;) Bir deneyelim orada bunu..

http://golftutkusu.com/golfkonfigrator/product/golf-konfigurator/
denedim ben hocam 93.075 çıktı liste fiyatı. :D

@diamond

Bana kalırsa güzel bir kombinasyon oldu..

Artık müthiş bir seçeneğe sahipsiniz.

donanımlarınızda keyfinizce ekleme ve çıkartmalar  yapabilir,  fiyatlarını görebilirsiniz.

Golf 1.4 TSI BMT 125 PS Highline DSG beyaz...86.800 TL

Bi xenon U led ve gündüz farları(farkı)...1.605TL

Panoramik cam tavan...3.100 TL

Ergoactive koltuk... 1.172 TL

Sürüş Profili Seçme...393,5 TL

Toplam:93.070 TL

silvershadow dedi:
@diamond

donanımlarınızda keyfinizce ekleme ve çıkartmalar  yapabilir,  fiyatlarını görebilirsiniz.

çok teşekkür ederim sizlerin sayesinde güzel araba olacak inşallah.. son olarak yer tasarruflu stepne de eklesem mi acaba hocam ?

@diamond

orijial stepneniz çarpma veya sürtme sonrası zarar gören jantlardan birinin yerine yedek olduğundan bana kalırsa orijinal stepne harici alınırsa olur aksi halde almayın derim

diamond dedi:
@diamond

çok teşekkür ederim sizlerin sayesinde güzel araba olacak inşallah.. son olarak yer tasarruflu stepne de eklesem mi acaba hocam ?
Hocam evliyseniz ve bebeğiniz varsa eğer yer tasarruflu alabilirsiniz. Yoksa kesinlikle almayın derim :) Bebek arabası biraz sorun olabiliyor.

yusuf dedi:
@diamond

Hocam evliyseniz ve bebeğiniz varsa eğer yer tasarruflu alabilirsiniz. Yoksa kesinlikle almayın derim :) Bebek arabası biraz sorun olabiliyor.
3,5 yaşında bir oğlum var hocam ellerinizden öper. Çocuk arabası sorun oluyor gerçekten yusuf hocam... şu an kararsız kaldım  :)

@diamond

Bebek arabası sığıyor ama az yer kalıyor o olunca. Daha rahat olmak için yer tasarruflu alabilirsiniz bence. Her iki durumda kötü olmaz stepneyi kaç kere kullanacağız sonuçta ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@diamond

Değerli Hocam,

Benzer durumda olanlar için uyaralım.

Bebek arabasını katlaninca az yer kaplayan modellerden seçmeli.  Bebek arabası sığmıyor diye bu zevkten vazgeçilmez Hocam. Bagaj biraz küçülür o kadar.

Elbette ki sizin için çok geç  Maşallah büyümüş artık çocuğunuz. 1 veya 1.5 yıl sonra isteseniz de bindiremezsiniz.

Dolayısıyla sizin için önerim normal Stepne almanız ama internet üzerinden yer tasarruflu alıp orijinal jantlı olanı depoya kaldırmak olabilir. Yer tasarruflu stepne Piyasada 200 lira civarındadır

silvershadow dedi:
@diamond

Değerli Hocam,

Benzer durumda olanlar için uyaralım.

Bebek arabasını katlaninca az yer kaplayan modellerden seçmeli.  Bebek arabası sığmıyor diye bu zevkten vazgeçilmez Hocam. Bagaj biraz küçülür o kadar.

Elbette ki sizin için çok geç  Maşallah büyümüş artık çocuğunuz. 1 veya 1.5 yıl sonra isteseniz de bindiremezsiniz.

Dolayısıyla sizin için önerim normal Stepne almanız ama internet üzerinden yer tasarruflu alıp orijinal jantlı olanı depoya kaldırmak olabilir. Yer tasarruflu stepne Piyasada 200 lira civarındadır
haklısınız teşekkür ederim hocam:)

iyi günler arkadaşlar sizden 2016 tungsten gri dizel manuel highline araç için ek opsiyon olarak madrid jant yer tasarruflu stepne ergo koltuk ve u-led için tahmini ne kadar fiyata alabiliriz 2016 nın başında sipariş versek. ayrıca tungsten gri araca en iyi gidecek 17'' jant hangisidir acaba

Geri
Üst Alt