Selamlar herkese -Mk3 Leondan Mk 7 Golfe transfer

Araciniz hayirli olsun, ben de Izmit te yasiyorum. Bulusmalara beraber gideriz artik [emoji4] 
Tamamdır hocam.İnşallah bundan sonraki ilk buluşmaya geleceğim.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@kancello aracınız hayırlı uğurlu olsun. Kilometresi ve donanımlarıyla gayet güzel bir seçim olmuş. Güle güle, güzel günlerde kullanın. 

@kancello aracınız hayırlı uğurlu olsun. Kilometresi ve donanımlarıyla gayet güzel bir seçim olmuş. Güle güle, güzel günlerde kullanın. 
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.

Hocam biraz daha uzun bir test yapabilirseniz gerçekten yumuşak mı yoksa daha sessiz mi olduğunu tespit etmeye çalışır mısınız.
17" Jantlı Leon'u olan bir arkadaşım oldukça etkili bir ses yalıtımı yaptı. Araç bambaşka oldu. Kapıdaki trim seslerini kesti, yoldan gelen gürültü kesildi. 
Bugün golfümü 150 km kadar kullandım.Süspansiyon konforu farkı kesinlikle fazla değilmiş.Ama golf daha tok hissettiriyor.Bu yüzden daha yumuşak araç hissi veriyor, insanı rahatsız etmiyor.Ama arkadaşların bahsettiği gibi sadece süspansiyon farkı icin değmezmiş almaya.Fakat en ufak bir pişmanlığım yok.

Hayırlısı olsun güzel opsiyonlu comfortline denk getirmişsiniz güle güle kullanın

Tekrar selamlar arkadaşlar.Bugün itibarı ile.Vw Golfüme.kavuştum.Gece yola çıkıp öğlene kadar ekspertiz alım satımı bitirdim çok şükür.

Aldığım araç da çok içime sindi.

2015 model, 18 bin km de, boyasız, sürüş konfor + ışık paket + led stop + bayiide takılmış koyu olmayan film var ekstra olarak.

Paketler çok içime sindi.Uled değil ama sırf led stoplar için highline alsam mı diye düşünürken bu araç nasip oldu.

Detaylı fotoğrafları sonra ekleyeceğim.

Değerli Hocam 

Maşallah 

Güzel günlerde sevdiklerinle birlikte kullanmanızı dilerim.

Hayırlı olsun 

@kancello hocam hayırlı olsun aracınız çok güzel duruyor kazasız sağlıklı günlerde kullanmanızı dilerim MAŞALLAH  :Allahnazardansaklasın

Bugün golfümü 150 km kadar kullandım.Süspansiyon konforu farkı kesinlikle fazla değilmiş.Ama golf daha tok hissettiriyor.Bu yüzden daha yumuşak araç hissi veriyor, insanı rahatsız etmiyor.Ama arkadaşların bahsettiği gibi sadece süspansiyon farkı icin değmezmiş almaya.Fakat en ufak bir pişmanlığım yok.

Hocam, süspansiyon konfor farkını 1.4 motorlarda , arka süspansiyonların bağımsız olmasından dolayı daha iyi hissedersen . Daha önce yedek araç olarak kullandığım 1.2 Golf'te süspansiyon konforu olarak fark var, 1.2, 1.4 'e göre daha sert süspansiyona sahip.

Hayirli olsun. Birde 17 dijon taktin mi daha iyi olur. Forum uygun fiyata satan var

hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. comfortline da olması gereken sürüş ve ışık paketli olması güzel. led stopda extrası olmuş. tek eksik bence 17'' jant lastik. görünüşü çok farkettiriyor. 

''pantolonu gösteren ütüdür, arabayı gösteren jantıdır.''

Moderatör tarafında düzenlendi:
hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. comfortline da olması gereken sürüş ve ışık paketli olması güzel. led stopda extrası olmuş. tek eksik bence 17'' jant lastik. görünüşü çok farkettiriyor. 
''pantolonu gösteren ütüdür, arabayı gösteren jantıdır.''
17 jant aracı bambaşka gösteriyor haklısınız.Ancak konfor, ses, trim sesi konusunda takıntılı olduğum için 16 da kalmak istiyorum.Hatta önceki mesajlarıma bakarsanız 195/65/15 ebatlı 15 inç midline plus lastikli golf hayalim vardı.Şimdilik biraz kullanıp kararı sonra vermek istiyorum.Öneriniz için teşekkürler.

Ben üçünüde kullandım. 1.2 de.
15 jant konforlu,fakat küçük kalıyor. Düdük gibi.
16 jant ideal,fakat dover yakışmıyor. Mümkünse çok kollu
17 jant aracı gösteriyor, fakat konfor bir miktar düşüyor.
Jant konusunda şahsi fikrim; hb araçlara çok kollu jant, sedan araçlara 5 kollu jant daha çok yakışıyor.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tekrar selamlar arkadaşlar.Bugün itibarı ile.Vw Golfüme.kavuştum.Gece yola çıkıp öğlene kadar ekspertiz alım satımı bitirdim çok şükür.

Aldığım araç da çok içime sindi.

2015 model, 18 bin km de, boyasız, sürüş konfor + ışık paket + led stop + bayiide takılmış koyu olmayan film var ekstra olarak.

Paketler çok içime sindi.Uled değil ama sırf led stoplar için highline alsam mı diye düşünürken bu araç nasip oldu.

Detaylı fotoğrafları sonra ekleyeceğim.

Maşallah hocam. güle güle kullanın. Rab'bim kaza bela vermesin inşallah...

Ben üçünüde kullandım. 1.2 de.
15 jant konforlu,fakat küçük kalıyor. Düdük gibi.
16 jant ideal,fakat dover yakışmıyor. Mümkünse çok kollu
17 jant aracı gösteriyor, fakat konfor bir miktar düşüyor.
Jant konusunda şahsi fikrim; hb araçlara çok kollu jant, sedan araçlara 5 kollu jant daha çok yakışıyor.

16 inç orijinal çok kollu golf jantı var mıdır? Benim gördüğüm tüm golfler dover ile geliyor.Öyle bir seçenek varsa orijinal farklı bir sete geçilebilir.Oem ya da replika düşünmüyorum.

16" audi ve vw Passat orjinal jantlari var. Ben önceki aracimda 16 audi a3 jantı kullandım. Çok güzeldi. 16 Passat aragon jantida güzel.

Geri
Üst Alt