Selamlar herkese -Mk3 Leondan Mk 7 Golfe transfer

@UĞUR_05 Tabi ben de çok fazla bir fark beklemiyorum.Ama kötü yollardaki trim sesi kesilse ve biraz daha tok bir süspansiyon olsa bile benim için yeterlidir.Zaten 15 inç kış lastikli midline plus takım buldum.Aracı teslim alınca hemen satın alıp taktıracağım.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konfor önemli demişsiniz fakat, mevcut leonunuz oldukça dolu sanırım led ve 17 jant vs, bence alacağınız araçta en azından u led vs olsun hocam bi süre sonra gözünüze boş gelebilir midline..

Konfor önemli demişsiniz fakat, mevcut leonunuz oldukça dolu sanırım led ve 17 jant vs, bence alacağınız araçta en azından u led vs olsun hocam bi süre sonra gözünüze boş gelebilir midline..
Merhaba donanım konusunda sadece orijinal park sensörü olmaması problem olacaktır diye düşünüyorum.Aracımda 17 vardı.16 ya gecmiştim.Bu arada alacağım araç comfortline 110 beygirlik modeli.Midline plus alacaktım ama aralarında 2. elde çok ufak bir fark olduğu için comfortline almaya karar verdim.

Leon aracım için kapora aldım.Hemen malum siteden golf avına başladım.Takip ettiğim bir araç vardı.Memurdan bir golf comfortline.Fiyatı piyasa ortalamalarındaSahibi ile anlaştık.Ama araç içime sindiği için, piyasa aracı olmadığı her halinden belli olduğu için fazla zorlamak istemedim.

Aracımı alınca fotoğrafları burada paylaşacağım.

Bir de forumdan arkadaşlara bir sorum olacak.Aracta sürüş konfor paketi yok.Hız sabitleyici benim için önemli değil ama park sensörü ve park pilot özelliği olsa güzel olurdu.Golf sahibi bir arkadaşımın söylediğine göre serviste park pilot + ön arka park sensörü 1200 tl ye yapılıyormuş.

Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Hocam serviste takılan orjinal gibi değil. Dışa çıkık oluyor. Ender elektronikte taktirabilirsiniz. Ya da çinden getirtip daha ucuza maledebilirsiniz. 

Onları almak yerine çinden ucuza gelir demek istedim tabi ;) kendi yönetimimi önerdim.
Dediğin mantıklı ama burada ki sensörler 100-120 arası, ön arka alsan 250 diyelim. 100 de işçilik olsa 350. 

Çinde ki 250 dolar civarı, doların durumu malum, 250x3.43=857 lira, 100 lira işçilik 950 lira. Arada 600TL fark var. İkisi de sesli, arasında ki fark optik görüntü. :)  

Leon 1.2 TSI aracımı takasa vererek Özön otodan Golf 7 1.4 TSI 125 dsg Highline +Sunroof aldım çok memnunum. Siz de memnun kalacaksınızdır.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Leon 1.2 TSI aracımı takasa vererek Özön otodan Golf 7 1.4 TSI 125 dsg Highline +Sunroof aldım çok memnunum. Siz de memnun kalacaksınızdır.

Aracınız hayırlı olsun.Güle güle kullanın.İlk aşamada sürüşte farkettiğiniz üstünlükler ne oldu.Malum malzeme kalitesi Golfte daha yüksek.Peki trim sesi, süspansiyon konforu, yol tutuş gibi disiplinlerde düşünceniz nedir?

Aracınız hayırlı olsun.Güle güle kullanın.İlk aşamada sürüşte farkettiğiniz üstünlükler ne oldu.Malum malzeme kalitesi Golfte daha yüksek.Peki trim sesi, süspansiyon konforu, yol tutuş gibi disiplinlerde düşünceniz nedir?

Konfor olarak çok başka.
Ses konusunda o kadar dikkatli biri değilim. Süspansiyon daha iyi diyebilirim.
Önceki 16 bu 17 olmasına rağmen daha rahat sıkıntı hissetmedim açıkcası.
Yol tutuş korkutmuyor diğerinde çok sert giremezsin virajlara.

Tekrar selamlar arkadaşlar.Bugün itibarı ile.Vw Golfüme.kavuştum.Gece yola çıkıp öğlene kadar ekspertiz alım satımı bitirdim çok şükür.

Aldığım araç da çok içime sindi.

2015 model, 18 bin km de, boyasız, sürüş konfor + ışık paket + led stop + bayiide takılmış koyu olmayan film var ekstra olarak.

Paketler çok içime sindi.Uled değil ama sırf led stoplar için highline alsam mı diye düşünürken bu araç nasip oldu.

Detaylı fotoğrafları sonra ekleyeceğim.

@kancello hocam öncelikle hayırlı olsun comfortline için çok güzel seçim olmuş :)  benim aracımda sizinkiyle aynı renk ve donanımda led stopları bende düşünüyordum güzel fikir oldu nasıl duracağı hakkında :)

@kancello hocam öncelikle hayırlı olsun comfortline için çok güzel seçim olmuş [emoji4] benim aracımda sizinkiyle aynı renk ve donanımda led stopları bende düşünüyordum güzel fikir oldu nasıl duracağı hakkında [emoji4]
Hocam led stop sanirım bin lira civarina eklenebiliyor.Kesinlikle eklenmeli derim.Aracın görünüşünü ve duruşunu gündüz yanmazken bile çok değiştiriyor.Leonda daha ileri teknoloji şerit led olmasına rağmen golfün tanecikli ledleri daha göz alıcı bence.

Araciniz hayirli olsun, ben de Izmit te yasiyorum. Bulusmalara beraber gideriz artik :)  

Geri
Üst Alt