Tam boy tampon ve kaput maskesi...

Forumdan bir arkadaşımızın yaşadığı talihsizlik;

1be0aa6fa36361847b0cfcdc14b0f80d.jpg

major24 dedi:
Kaput maskesi renk seçenekleri sadece siyah ve beyaz mi ? Pasifik mavi de 2 renk de kötü durur. Seramik kaplamanın üstüne bir de kaput filmi mi cektirsem bilemedim şimdi...

Murat hocam filmin yeterli olmayacağını söylemişti ama takip mesafesini korursak yeterli gelir mi acaba? Kaput maskesi hiç hoş durmayacak mavinin üstüne siyahh..
Hocam renk seçenekleri mevcut, firmayı arayıp teyit edebilirsiniz;

8317.png

836461.png

1694045.png

@Negatiwe , bilgi almak için telefonla aradım. Telefondaki kişinin hitap şeklini hiç sevmedim, neredeyse suratıma kapattı diyebilirim.

major24 dedi:
@Negatiwe , bilgi almak için telefonla aradım. Telefondaki kişinin hitap şeklini hiç sevmedim, neredeyse suratıma kapattı diyebilirim.
Enteresan hocam, ben 2013 yılında iki kez alışveriş yapmıştım ılımlı bir beyefendi ile görüşmüştüm.

Belki şimdi farklı biri gelmiş olabilir.

Negatiwe dedi:
Enteresan hocam, ben 2013 yılında iki kez alışveriş yapmıştım ılımlı bir beyefendi ile görüşmüştüm.

Belki şimdi farklı biri gelmiş olabilir.
Olabilir. Sonrasında seramik kaplama,cam filmi yaptırdığım yerle (Özgörkey - izmir) görüştüm, kaput koruma filmi hakkında konuştuk. Özetle kendi kaput koruma filmlerinin çok kuvvetli bir şekilde yapıştığını, hatta sökmek için bile çok emek ve zaman gerektirdiğini yani seramik kaplama uygulanan aracıma uygun olmadığını söyledi. 3m bantlar ile de konuştuk kısacası Ceramic Pro 9h uygulanan aracım için kaput filmi tavsiye etmedi.

Ne film ne de maske ikisini de düşünmüyorum. Sıcak asfalt dışındaki yollarda araç takip mesafesini yeteri kadar uzak tutmaya çalışarak işimi şansa bırakmak istiyorum.

Ben bugün beyaz olanından satın aldım, 1 günde elime ulaştı. Kalitesini beğendim. Yarın yola çıkmadan önce takacağım. Kargoyla birlikte 250 TL'ye geldi. Fotoğraflarını en kısa zamanda yüklerim.

Ankara Gönen Deri'de Çağrı Bey var, onunla iletişime geçin. Sağolsun bana çok yardımcı oldu.

Maskeyi iyiki almışım diyorum, uzun yolda kullanmak için büyük kolaylık. İlk seferden sonra takıp-çıkartması çok basit. Ayrıca çamaşır makinasından yıkayabiliyorsunuz ve tertemiz oluyor. Kendi aracımdan birkaç fotoğraf ekliyorum, umarım faydalı olur. 

NOT: Fotoğaflar ilk seferki uygulamaya ait, o yüzden biraz acemilikler var (far kenarları gibi...)  ;)

Ekli dosyayı görüntüle 711

Ekli dosyayı görüntüle 712

Ekli dosyayı görüntüle 713

Ekli dosyayı görüntüle 714

Moderatör tarafında düzenlendi:
snoppy dedi:
Uzun yol dönüşünde aracımı yıkadım, gerçek ortaya çıktı. Kaput maskesi alayım mı almayayım mı kararsızlığı içindeydim yola çıkmadan önce. Son anda vazgeçmiştim almaktan, namussuz bir taş gelip boyayı attırmış  s=s20
@KabileReisi teşekkürler hocam, bu sefer "acaba yine taş izi olacak mı?" endişesi olmadan rahat rahat yolculuğumu tamamladım :)

@snoppy

İçinizi rahat ettirmiş ya başka şeye gerek yok zaten :D

Arkadaslar kismetse bayramda karadeniz turuna cikicam.Uzun yolda malum araclardan atlayan kucuk taslar basa bela oluyor. Benimde aklima kaput derilerinden takmak geldi. Sadece kaput icin olanini 50₺ gibi bir ucrete buldum. Aslinda istedigim tamponuda saran bir model https://www.eliftuning.com/Volkswagen-Golf-6-Kaput-Tampon-Koruyucu-Deri-Maske_63343.html#0

Bunun bana Golf7 icin olani lazim bilgisi olan varmidir nerede bulabilirim?

Birde bukadar sarmak zararverirmi acaba asiri isinma sorunu olmasin aracta. 

heryeri kapatmış yau :)

Geri
Üst Alt