12 Opsiyon ile Golf 7

Hocam size güzel haber vereyim aracınız 1 ay civarına gelecektir. ;)
1 ay mı? öyle birsey olursa aracı vereyim size 1 haftalığına :))

Opsiyonların cok olması sebebi ile bana ocak ayından bahsediyor satış temsilcim. Aralık sonu gelse yine iyi yani..

Nasıl 1 ay olarak tarih verdiniz? Detay verirseniz ona gore sorgulayım? Yada bekleyelim.

Aracınız şimdiden hayırlı olsun hocam. Merak etmeyin bende aynı durumdayım, appconnect siparişimi verdim Almanya'dan 1 aya kod gelecek, nasipse taktıracağız.
Melih selam,

Seninle nasıl iletisim sağlarım? Benim için çok iyi olur. Sen süreci yaşamıssın banada yardımcı olursan araç geldikten sonra, bende ilerlerdim. Bunlar bunu üretimde olduğu için araç eklemeyecekler gibi.

[email protected] (Facebook)

1 ay mı? öyle birsey olursa aracı vereyim size 1 haftalığına :))

Opsiyonların cok olması sebebi ile bana ocak ayından bahsediyor satış temsilcim. Aralık sonu gelse yine iyi yani..

Nasıl 1 ay olarak tarih verdiniz? Detay verirseniz ona gore sorgulayım? Yada bekleyelim.
Merhabalar  ,

Opsiyonun çok olması üretim süresini çok büyük oranda etkilemiyor aslında.  Parça tedariğinden ve hat hızını 30 sn lere varan sürelerde yavaşlatması gibi sebeplerden planlama yapılırken kompleks bomlu araçlar belirli adetlerde dağıtılır üretim planında.

Söylediğinize göre aracınız hali hazırda üretim aşamasında. Kaynak hattından giren bir aracın hatta beklemesi gibi bir durum olamaz, bant hızında ilerleyip final hattından çıkar.  Bu aktardıklarım aracın gerçekten üretime girdiği durum için geçerli, statü gerçeği yansıtmıyorsa gecikmeler olabilir.

Benim aracım siparişi geçtiğim gün itibariyle 42. günde limandaydı. 

GÜle güle kullanın.

@Gurk4n

Güzel bilgiler teşekkürler,

Üretimi başlandı mı başlanmadımı bilemiyorum tabi. Bilgi kontrol ettğimde "ÜRETİM AŞAMASINDA" olarak görünüyor. Ben yine aralık sonu olarak düşüneyim.

Bu arada APP Connect fabrika üretim olarak eklenecek. Görüşmeler olumlu geçmiş.

Bu forumda beni App Connect e yonlendirenlere teşekkür ederim. Yoksa NAV a verecektik 3.600tl para.

Hepinize teşekkürler,

Bu forumda beni App Connect e yonlendirenlere teşekkür ederim. Yoksa NAV a verecektik 3.600tl para.

Hepinize teşekkürler,
Hayırlı olsun hocam çok sevindim.

Melih selam,

Seninle nasıl iletisim sağlarım? Benim için çok iyi olur. Sen süreci yaşamıssın banada yardımcı olursan araç geldikten sonra, bende ilerlerdim. Bunlar bunu üretimde olduğu için araç eklemeyecekler gibi.

[email protected] (Facebook)

Hepinize teşekkürler,
Bu harika bir haber o halde. Hali hazırda açık gelecek menüde appconnect. Bakalım sonradan ekleyince bir problem olur mu, olacak mı? Süreci yaşayıp göreceğim artık. Şimdilik beklemedeyim. Bende 1 hafta oldu aracı alalı :) Her zaman yardımcı olmaya çalışırım ama hocam

@melih_61

Sürmene! :)

Araç highline mı? Egzos çıkışı krom mu oluyor highline larda? Alırken dikkat edeyim ona göre.

Arkadaşlar appconnect donanımını üretimde ekletmiş olsanız bile kullanabilmek için aktivasyon ücreti ödemek gerekiyormuş. Aslında Apple Carplay için resmi sitesinde 2016 model VW araçların tümünde destek verildiği yazıyor ama bizdeki durum malum hiçbir araçta destek yok şu an. Ben bu konuyu biraz araştırdım karşıma hep donanım ücretine ek olarak bir aktivasyon ücreti çıktı. Onun için de 900-1000 tl gibi bir fiyattan söz ettiler. Bu aktivasyon işi pek yasal görünmüyor ama navigasyon için ödenen minimum 3 bin tl lik bir paradan tasarruf etmenin de bir bedeli önceden hazırlanmış gibi. 

@zgrdrsn hocam size bunu söyleyen hiçbirşey bilmiyor. Fabrika çıkışı eklenirse aktivasyon ücreti yok.

@zgrdrsn hocam size bunu söyleyen hiçbirşey bilmiyor. Fabrika çıkışı eklenirse aktivasyon ücreti yok.
Aslında onu ben de biliyorum ancak ısrarla aktivasyon ücreti alındığını söylediler. Ben de yasal olmadığını söyleyince buna ilişkin Almanya ile sözleşmeleri olduğunu ve buna dayanarak işlem yaptıklarını söylediler. Yanlış hatırlamıyorsam Kartal Doğuş Oto ile görüşmüştüm.

Bu kur artışlarından aracı iptal etmessek iyi. ÖTV de artacak deniyor.

Bu kur artışlarından aracı iptal etmessek iyi. ÖTV de artacak deniyor.
aracınız yılbaşından sonra gelecekse böyle karmaşık bir durumda kendi şahsi fikrimdir iptal ederdim aralık ortasında da gelecekse de 10-15 gün için yıl farkı doğacak 2016 model olacak 

Geri
Üst Alt