12 Opsiyon ile Golf 7

@Hüseyin Koç hocam şu anki hali ile de tabela okuma özelliğini açarız büyük ihtimalle. 

İphone ile kullanacak iseniz usb soketi değişir. Dediğim gibi şimdi siparişinize ekleyebilirsiniz. Ekleyemezsiniz diyene inanmayın.

@Hüseyin Koç hocam şu anki hali ile de tabela okuma özelliğini açarız büyük ihtimalle. 

İphone ile kullanacak iseniz usb soketi değişir. Dediğim gibi şimdi siparişinize ekleyebilirsiniz. Ekleyemezsiniz diyene inanmayın.
Pazartesi bana bilgi verecekler. 

Iphone da var Samsung da var bende. Eklerlerse sorun yok. Ama eklenmez ise;

Takılacak olan ürün orjinal mi ve servis mi yapıyor? Yoksa bu desteğe sahip başka bir ürün mü? Kim yapıyor? Sizinlemi iletisime geçmeliyim...

Değerli Hocam 

Strese girmenize gerek yok Bence.

siparişi iptal edin. Veya mevcut geçilen ve fabrikaya iletilen siparişlerden birinde güncelleme yapsınlar. 

Bir veya iki hafta sonra yapılırsa  Bir sonraki siparişiniz  2017 model olacaktır. 

Söylemeden edemeyeceğim.

DSG sanırım araç. 

Yoksa zaten ACC alamazsınız. Ve DSG konforu katlayan bir özelliktir. 

Varsa;  paralel park asistanı alınca fiyatı, sürüş konfor paketi düşüleceği için 500 liraya olacaktır. 

Bu kadar güzel bir kombinasyonun kalbi olan güç ünitesi de en az opsiyonel donanımlar kadar özeni hak etmelidir. Bu nedenle ACT yi tekrar düşünmenizi de önereceğim.
Araç DSG doğrudur. Iptal edersem 2.500tl yanıyor ve dediginiz gibi 2017 modellere geçiliyor ki bana ulaşması Mart Nisan. O kadar bekleyemem.

Satış temsilciside VW de siparis kodu çıktı ise geçmiş olsun diyorlar. Az once cok bastım ısrar ettim o sebeble danışıp bana donecekler ki orada da ilk başta olmaz deyip kestirip attılar.

Sizde az cok gordunuz full teknolojiye yatırım yaptım. ACT aklıma gelmedi degil ama teknoloji beni daha cok cezvetti. Ama dediginize birebir katılıyorum. Tercihim farklı oldu sadece.

@Hüseyin Koç iptal ederseniz paranız yanmaz. İptal ettikten birkaç gün sonra hesabınıza yatırmak zorundalar. Hemen başka bayiden yeni sipariş verebilirsiniz. Siz bunu dediğinize paşa paşa istediğiniz opsiyonları ekleyecekler.

@Hüseyin Koç iptal ederseniz paranız yanmaz. İptal ettikten birkaç gün sonra hesabınıza yatırmak zorundalar. Hemen başka bayiden yeni sipariş verebilirsiniz. Siz bunu dediğinize paşa paşa istediğiniz opsiyonları ekleyecekler.
5000tl kapora verdim. Iptal durumunda 2.500 tl yanar dediler. En başta söylediler.

Pazartesi arasınlar bakalım blöf olarak iptal konusunu gündeme alayım.

Verdiğiniz bilgiler çok değerli. Teşekkürler hepinize... Umarım olumlu dönerler ve sonradan bu app connect i taktırmak durumunda kalmam. Muhtemel bi sürü sey sökecekler takılması için. Ki onuda yaparlarsa...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam hizmet vermeden para alamazlar. Onu iptal etmeyin diye söylüyorlar. Rahat olun verdiğiniz tüm parayı geri alabilirsiniz.

Hocam hizmet vermeden para alamazlar. Onu iptal etmeyin diye söylüyorlar. Rahat olun verdiğiniz tüm parayı geri alabilirsiniz.
Bugün telefon ilede bir çağrı açtım. Hafta içi bana döneceklerini ilettiler. Aracın sipariş kodunu verdiğinizde size durumunuda soyluyorlar. Suan sipariş verilmiş olarak gorunuyormuş.

Sizden ricam kesin bilgiye sahipseniz bu app connect ORJİNAL VE ORJİNAL serviste araç geldikten sonra takılabiliyor mu?

Teşekkürler,

@Hüseyin KoçGeri görüş kamerası bulunduğundan media cihazı app connect uyumlu geliyor.Serviste app connect kod yüklenip usb girişi değişiyor app connect i kullanabiliyorsunuz orjinal olarak.Sadece sipariş esnasında opsiyonlasaydınız yarı fiyatına sahip olacaktınız sonradan aracınızda sökme işlemi olmayacaktı

@Hüseyin KoçGeri görüş kamerası bulunduğundan media cihazı app connect uyumlu geliyor.Serviste app connect kod yüklenip usb girişi değişiyor app connect i kullanabiliyorsunuz orjinal olarak.Sadece sipariş esnasında opsiyonlasaydınız yarı fiyatına sahip olacaktınız sonradan aracınızda sökme işlemi olmayacaktı
Opsiyonlayamadık. Şimdi onu ekletmeye calısyıorum. Dogusu aradım kırk kez bana hafta ici dönecekler. Aracı sorguladığımda "ÜRETİM AŞAMASINDA" olduğu yazıyor.

Media cihazından kasıt sanırım dokunmatik ekranı kast ediyorsunuz. Evet geri gorus kameram var...

Ekletememem durumunda ve serviste yapıldığından nereler sökülecek var mı detay bilginiz?

@Hüseyin KoçEğer aracınıza ekletebilirseniz  9WT - App Connect ve  UI4  - Electric interface for external use, AUX-IN, USB (iPod-capable) opsiypnunu.Aracınızı aldığınız zaman hiçbir mudaleye gerek kalmadan kullanırsınız App connect i. 

Eğer serviste yaptırırsanız Usb soketi değişecek ve kod yüklenecek o kadar. Maliyetide tam bilmiyorum 1500 civarı olur

@Hüseyin Koç üretim aşamasında ekleme olmaz hocam. Geldikten sonra takılacak artık ;)
Geçmiş olsun o zaman :)  ama buda bir şans en azından sonradan eklenecek. Umarım çok bir yerleri sökmeyecekler...

App connect sorununu aştık diye düşünüyorum. Simdi 2 aylık bekleme krizime döneyim ben. Herkese teşekkürler,

Geçmiş olsun o zaman :)  ama buda bir şans en azından sonradan eklenecek. Umarım çok bir yerleri sökmeyecekler...

App connect sorununu aştık diye düşünüyorum. Simdi 2 aylık bekleme krizime döneyim ben. Herkese teşekkürler,
Hocam size güzel haber vereyim aracınız 1 ay civarına gelecektir. ;)

Aracınız şimdiden hayırlı olsun hocam. Merak etmeyin bende aynı durumdayım, appconnect siparişimi verdim Almanya'dan 1 aya kod gelecek, nasipse taktıracağız.

Geri
Üst Alt