Cam Filmi önerileri

@ladinkayinBen de yaptırmak istiyorum aracıma ama karar veremiyorum önce ki aracımı zindan gibi yaptım park ederken çok sorun yaşıyordum şimdi üstte yapılan golf'e baktım hoşuma gitti geçen gün bir abimin aracına bindim onun aracındada llumar film vardı @alper32 abinin aracı gibiydi çok kalın değildi ama güneş içeri girmiyordu resmen çok rahat etmiştim ne yaptırsam ben de araştırıyorum önerilere açığım :)

@ladinkayinBen de yaptırmak istiyorum aracıma ama karar veremiyorum önce ki aracımı zindan gibi yaptım park ederken çok sorun yaşıyordum şimdi üstte yapılan golf'e baktım hoşuma gitti geçen gün bir abimin aracına bindim onun aracındada llumar film vardı @alper32 abinin aracı gibiydi çok kalın değildi ama güneş içeri girmiyordu resmen çok rahat etmiştim ne yaptırsam ben de araştırıyorum önerilere açığım :)
Ben güneş ışığını kırsın biraz da estetik görünüş versin istiyorum o kadar. Çok karanlık ve park ederken veya gece kullanırkan sorun yaşatan koyulukta bir renk istemem. 3M no:2 kaplanmış bir aracı gördüm show room da sfır aracı teslim öncesi hazırlamışlardı. Beğendim ama fiyat 600 TL kararsız kaldım bakalım araştırmaya devam:)

Atr 35 serisini kesinlikle tavsiye ederim.

Dışardan çok koyu gözükmemekle beraber içerden film yok gibi. Reflektör yüzey dıştan içe karartma sağlıyor. 

Film için işçilik çok önemli ne samsun ne sivasta içime sinen yer bulamadım. 4 saat süren işlem kusursuz tamamlandı.

@ismail_32 çok güzel olmuş hocam. Film olmadı mı araç çıplak gibi duruyor ;) fiyat da gayet uygun film kalitesine göre ;)

Trafikte sorun olmuyormu? Daha önce iki kez cam filmi yüzünden ceza yedim :mad:

@pegasus Ön cam için bende kararsız kaldım, geçen @theGenius Hüseyin hocam yaptırmış, sıcak memleket için şart demişti, Adana da sıcaklar başladı, ısı tutması nasıl acaba, ayrıca OGS okumada sorun olur mu şeklinde kafamda deli sorular var.
HGS'de sıkıntı yok, benim ön camda var atr ama kodunu unuttum, HGS sorunsuz okuyor gişelerde. Site girişindede hgs benzeri etiket kullanıyorum o biraz zor okuyor. OGS'de de sıkıntı olacağını sanmam.

Düzgün bir yere yaptırırsanız HGS'ye falan zarar vermeden söküp filmi çekip tekrar yapıştırırlar. Tekrar hgs falan alıcam diye uğraşmazsınız. Benim usta öyle yapmıştı. Dışarıdan ısı tabancıyla camı ısıtıp, içeridende jilet ya da benzeri bir şey ile zarar vermeden çıkarmıştı hgs ve site etiketini.

@scorpion Teşekkür ederim hocam, ben hgs üzerine bant yapıştırıp onu da araca portatif takılabilir hale getirdim, aracı değişince bile söküp plaka değişikliği yapmıştım. Golfte ogs kullanıyorum o da çıkarıp tekrar takılabilir, ısı tutması olayı nasıl ? şeffaf bir film ısıyı iyi tutuyor, faydası nedir? çok merak ediyorum, Adana çok sıcak olduğu için faydası olacağını tahmin ediyorum.

Bu gün itibariyle araca sonax ta aswf cam filmi yaptırdım.Excel 30 marka cam filmini tercih ettim aracımın içi siyah olduğundan içi gözükmüyor gibi ama içeriden pek sıkıntı olmuyor görüş açısında.İlgilenenler için nakit olarak 400 tl ye işlem yapıldı ömür boyu garantili.

Ekli dosyayı görüntüle 3452

RayBan cam filmi nasıldır arkadaşlar? ben bu markanın cam filmi olduğunu ilk kez duydum, hafta sonu Çorum'a gittiğimde servise uğramıştım, bu marka cam filmi de uyguladıklarını söylediler

@yarchi Merhaba; 

Bende sizin gibi dün Etimesgut Doğuş'taydım. Aracım highline ve arka camlar %65 karartmalı. Bana da aynı cam filmi önerisinde bulundular. 5 cam için uygulama yapacaklarını hiçbir şeyi sökmeden önleri karartıp, arka ve bagaj camını orantılamak amacıyla daha acık rengini uygulayacaklar. Garanti 2 yıl dedi. Size 5 yıl demişler sanırım. ve bu işlem için 400+KDV gibi indirimli bir fiyat çıkardılar. 

Son olarak şu anda yaptırdığınız uygulamadan memnun musunuz.(filmde deforme, görüş sıkıntısı, renk uyumsuzluğu/atması)

5 yıl garanti için garanti belgesi verdiler mi?

Sadece ön 2 cama uygulatmaktan memnun musunuz.(Diğer camlara da uygulatsam iyi olacakmış dediniz mi)

Bu sorularıma cevap verebilirseniz daha önce tecrübe etmiş biri olarak karar vermemde bana çok yardımcı olacaksınız. Şimdiden teşekkür ederim.

@silvershadow  Murat Hocam teşekkür ederim  :)

@berreday Hocam

Doğuş Oto Etimesgut/Ankara'da çektirdim filmleri. Dediğiniz gibi çok detaylı bakınca biraz yeşil-siyah ton farkı var. Ama genel olarak uyumlu duruyor. Hem ekonomik oldu benim için sadece 2 cama çektirdim. Hem de arka ve arka yan camların orjinalliğini bozmamış oldum.

Solargard marka film çekiyorlar. İşçilikleri falan çok iyiydi. Ne cam nede fitil söktüler. 2 saatte falan aracımı yıkanmış kurulanmış şekilde teslim ettiler.
@yarchi Merhaba; 

Bende sizin gibi dün Etimesgut Doğuş'taydım. Aracım highline ve arka camlar %65 karartmalı. Bana da aynı cam filmi önerisinde bulundular. 5 cam için uygulama yapacaklarını hiçbir şeyi sökmeden önleri karartıp, arka ve bagaj camını orantılamak amacıyla daha acık rengini uygulayacaklar. Garanti 2 yıl dedi. Size 5 yıl demişler sanırım. ve bu işlem için 400+KDV gibi indirimli bir fiyat çıkardılar. 

Son olarak şu anda yaptırdığınız uygulamadan memnun musunuz.(filmde deforme, görüş sıkıntısı, renk uyumsuzluğu/atması)

5 yıl garanti için garanti belgesi verdiler mi?

Sadece ön 2 cama uygulatmaktan memnun musunuz.(Diğer camlara da uygulatsam iyi olacakmış dediniz mi)

Bu sorularıma cevap verebilirseniz daha önce tecrübe etmiş biri olarak karar vermemde bana çok yardımcı olacaksınız. Şimdiden teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt