Cam Filmi önerileri

@enpisagor valla hocam  bende yazlık yerdeyim ilkten atr50 çektircektim sonra araştırdım gece görüş açısından sıkıntı yaşamamak adına air 80 e döndüm seffaf bir film görüş açısındanherhangi bir sıkıntı teşkil ettirmez ama güneşi kırma özelliği güzel, ön cama belki daha koyu yaptırsak daha iyi olur ama sonra gece sıkıntı yaşatıcak bize.

@yusuf Sizin yazılarınızı okuyup Beylikdüzü'ndeki şubesini buldum . Çalışanlar fena değil gibiler aralarında fark var mıdır bilmiyorum ? Belki Bahçelievler' deki şubesine giderim. Evet hocam köye gidiyorum . Bagaj camını atr 35 mi yaptırmak lazım o zaman ?
Hocam yanlış dedim yukarıda biraz :) on yanlar açık renk 35 oluyordu herhalde. Arka yan ve arka cam 20 serisi. Bende bu şekilde idi yanlışım yoksa.

ae0028d40c100fa66b87e7e73b6405ba.jpg

Ürün örnekleri böyle [emoji5]

Sent from my iPhone using Tapatalk

herkese gunaydin. gectigimiz.h.sonu golf ankara ekibiyle dby detailing ziyareti gerceklestirmistik. orada cam filmi markasi olarak llumar kullanmalari epey dikkatimi cekti. paylasmak istedim.

eger on yan camlara filmi yaptirirsam on cam.icinde seffaf film dusunuyorum.

sevgiler + saygilar

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin.

herkese gunaydin. gectigimiz.h.sonu golf ankara ekibiyle dby detailing ziyareti gerceklestirmistik. orada cam filmi markasi olarak llumar kullanmalari epey dikkatimi cekti. paylasmak istedim.

eger on yan camlara filmi yaptirirsam on cam.icinde seffaf film dusunuyorum.

sevgiler + saygilar

Bu dediğiniz yer Ankara'da galiba, atr35 serisi 5 cam için fiyat nedir bilginiz var mı?

hocam fiyatlar hk.bilgim yok. dby detailing olarak google dan bulursunuz ama

Ctesi sabahı için DBY detailing den randevumu aldım. Ankara gitmişken film işini halledeceğim.
Bir ay önce ATR35 5 cam için 500 TL  , Air 80 ön cam için 350 TL fiyat almıştım.
Güncel fiyat bilgilerini ve fotoları paylaşırım.

Ctesi sabahı için DBY detailing den randevumu aldım. Ankara gitmişken film işini halledeceğim.
Bir ay önce ATR35 5 cam için 500 TL  , Air 80 ön cam için 350 TL fiyat almıştım.
Güncel fiyat bilgilerini ve fotoları paylaşırım.
Ankara'ya gidecekseniz EMR garage diye bi yer var oraya yaptırabilirsiniz, sebebi ise hem Llumar filminin distribütörü Akmanlar grubun sitesinde yetkili bayi olarak gözüküyor hem de atr35 serisi için 350 tl (pazarlıksız) fiyat veriyor. 

Degerli dostlar, ziebart cinarli da 3 gun once film cektirmistim. Birkac pürüzden dolayi bugun 2 cama yeniden film cektiler. ne kadar ozenilse de 3-4 toz zerresi kaldi camlarda. Sizde durum nasil? Usta bu olur normal yapcak birsey yok dedi, eyvallah dedim ciktim ama merak ettim herkesde oluyor mu bu birkac toz zerresi?

@alper32 İşçilikten memnun kaldığınıza sevindim, güle güle kullanın. Bende birkaç haftaya ATR 20 yaptıracağım burada.

izmir vosmer de 2 numara 3M cam filmi 5 cam için 600 TL fiyat verdiler.

Mart ayının başında almış olduğum 1.2 tsi comfortline aracıma cam filmi yaptırmayı düşünüyorum.Edirne, Kırklareli yada Tekirdağ'da bu işlemi yaptıran var ise yorumda bulunabilir mi not: Tekirdağ'da avio film ve çorlu da sonax'ın bu işlemi yaptığını biliyorum ancak kararsızım işçilik konusunda güvenilir bir yer olsun istiyorum.

İyi günler.. 

Geri
Üst Alt