Cam Filmi önerileri

@theGenius hocam size orda kötü fiyat veriyorlar. İstanbul'da rekabet çok. Lumar bayisi 150 fiyat vermişti air80e
Yusuf hocam, yakın zamanda İstanbul'daki meşhur llumar Ahmet'te 350 liraya yaptırdı arkadaş. Bilemiyorum ama eğer 175'e yaptıran arkadaş, orjinal bir air 80 yaptırdıysa hayatının en karlı işini yapmış olabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yusuf hocam, yakın zamanda İstanbul'daki meşhur llumar Ahmet'te 350 liraya yaptırdı arkadaş. Bilemiyorum ama eğer 175'e yaptıran arkadaş, orjinal bir air 80 yaptırdıysa hayatının en karlı işini yapmış olabilir.

Lumar Ahmet isim yaptı fiyat düşmez ;)  ben yakın Zaman'da fiyat alırsam yazarım.

@yusuf hocam atr50 - 35 - 20 içinde fiyat alabilirsiniz sevinirim. 

Dün ön yanlara Atr35 yaptırmak için Kocaeli llumar a gittim. (arka %65 karartılmış)

Ancak arkalara dokunmadan öne atr yaparsak renk farkı oluşur denildi. İllaki arkaya da yaptırmak gerekecekti.

At35 yeşil varmış, ondan yaptık.

Ön 2 cam - 135 TL verdim. 

İşçilikten memnun kalmadım. Sprey o kadar çok sıkılmış ki aynaların ayarının yapıldığı kısıma kaçan suyu temizlemeye uğraştım. Hiç koruma Vs koymadan yapılmış. 2 gün sonra tesisatta sıkıntı çıkmaz inşallah.

Cam veya fitil sökülmeden yapıldı. 

"Öneridir; ATR serisi yaptırmak isteyen varsa, arka cama da ATR çektirmeli diye düşünüyorum. Aşağıda paylaştığım resimde renk farkını görebilirsiniz. "

Rkr44n.png

A7Dvvq.jpg

bDVa2n.jpg

ZkXaPz.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam hayırlı olsun Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. Spray konusu malesef öyle filmi düzgün yapmanın başka yolu yok. Beldede durum aynı idi sıkıntı olmaz inşallah. Ben yaptirali 1 hafta oldu. 1 haftada bişey olmazsa bişey olmaz diye düşünüyorum.

@Samil bende on camları sokmelerine müsaade etmiştim. Böylece hiç sprey gelmedi öne. Arkada ise sadece fitil çıkardılar.

Arka bagaj camına film uygulatan arkadaşlarım, özellikle belli bir süre de geçtiyse (2 3 gün gibi) iç tavanınız ile bagaj kapağının temas ettiği noktadan arka yan kapılar tutma kollarına doğru herhangi bi su sızması vs durumu var mıdır diye kontrol edebilirler mi?

Tavan kısmında lekeler var ve ben cam filmini yaparken bagaj camının iç kısmına sıkılan sudan şüpheleniyorum.

Buradan aracımın tavan resimlerini inceleyebilirsiniz.

http://www.golftutkusu.com/index.php?/topic/1724-Tavanda-sudan-kaynaklı-lekeler

Samsung Galaxy Note4 ile gönderildi

@Samil öncelikle hayırlı olsun hoş gözüküyor.

Fırsatını bulduğunuzda farklı açılardan birkaç fotoğraf daha paylaşırsanız sevinirim. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@frhtmst hocam dediginiz şeyin olma ihtimali çok yüksek. Daha önce de dediğim gibi böyle birseyi ilk defa sizin araçta gördüm.

Yeni aracıma cam filmi yaptırmayı düşünüyorum İstanbul Anadolu yakası için temiz işçilik memnun kalabileceğimiz tavsiye edeceğiniz varmı acaba ?

@MR hocam bugün çekemedim. Müsait olunca çekip paylaşırım.

@frhtmst hocam dediginiz şeyin olma ihtimali çok yüksek. Daha önce de dediğim gibi böyle birseyi ilk defa sizin araçta gördüm.
Cam filmi yaptıran arkadaşlarımız bahsettiğim kısma bakabilirler ise çok faydalı olacak. Arkadaşım benim söylemem üzerine gördü kendi aracındaki lekeleri o da şok oldu. 2 gün arayla aynı yerde cam filmi yaptırdık tek ortak nokta bu. Araçların son model golf olması dışında.

Samsung Galaxy Note4 ile gönderildi

@frhtmst bende öyle bir sorun yok hocam. Film yaptırdığınız yer düzgün bir yer miydi? 

@yusuf hocam şöyle, autoclub şubesinde yaptırdım ve aşamasında yanındaydım aracımın. Hiç bir yeri de sökülmedi. Benim ihtimal verdiğim, arka camın içine sıkılan sabunlu suyun içeriye sızması. Hatta araştırdım, fotolar buldum:

İlk fotoda görüldüğü üzere, cama sıkılan suyun çıkarılan çıtanın altında kalan deliklerden girip, elektrik kablolarının geçtiği lastik muhafazalardan ilerleyerek, son resimde görüldüğü üzere o lastik parçaların çıkış kısmı tavandaki malzemeyle bağlantılı. Ben ordan nemlenme yapabileceğini düşündüm.

Ekli dosyayı görüntüle 2905Ekli dosyayı görüntüle 2906Ekli dosyayı görüntüle 2907Ekli dosyayı görüntüle 2908

Geri
Üst Alt