Cam Filmi önerileri

Ben ön cama 3M kıristal film yaptırdım . Oldukça memnunum Biraz pahalı bir film Özelliği UV % 85 geri yansıtıyor böylelikle ön torpido ısınmıyor buda daha az klima çalıştırmak demek. Film yapılırken ön cam çıkartılmaz

@alpay ipekgil hocam siz de içerden ön camın resmini paylaşabilir misiniz?

Akşamları görüşünüzü etkiliyor mu?

Ben ön cama 3M kıristal film yaptırdım . Oldukça memnunum Biraz pahalı bir film Özelliği UV % 85 geri yansıtıyor böylelikle ön torpido ısınmıyor buda daha az klima çalıştırmak demek. Film yapılırken ön cam çıkartılmaz
Llumarda uv 99% olarak yansıtılıyor. Hepsinde standart değer.

Life is too short to drive boring cars...

@Altuğ Kaptanoğlu hocam birde içerden ön camın resmini çekebilir misiniz? Air80 i görmüş oluruz. 
Son fotoda yan cam ve ön cam farkı belli oluyor hocam. Yinede bir ara çeker atarım.

Life is too short to drive boring cars...

2f3e64ffc8d6de8a2e4a3e7bc11fc30f.jpg

c8ce26de5a6fa51dd11e8c8c01ec135d.jpg

Ben de bugün Llumar air 80 film yaptırdım ön cama. Malum yaz geliyor ve bu film, şeffaf filmlerde ısı geri yansıtma oranı en yüksek olan film %48 ile. 375 TL ödedim bu arada.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@theGenius hayırlı olsun Hüseyin dostum, izlenimlerini bekliyorum, hissedilen etki nasıl olacak. Biraz tuzluymuş yaw, benim 5 camı yaptığım fiyat neredeyse.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@theGenius hayırlı olsun Hüseyin dostum, izlenimlerini bekliyorum, hissedilen etki nasıl olacak. Biraz tuzluymuş yaw, benim 5 camı yaptığım fiyat neredeyse.iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Öyle Can kardeşim biraz daha pahalı tabi. Ama bizim gibi sıcak iklimde, güneşin arabayı kavrurduğu yerlerde güzel bir önlem oluyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@theGenius hocam size orda kötü fiyat veriyorlar. İstanbul'da rekabet çok. Lumar bayisi 150 fiyat vermişti air80e

@yusuf bu kadar fiyat farkı çok fazla hocam. İlk mesaja film fiyatlarını da eklemek lazım. Bilelim ne ödememiz gerektiğini. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt