Cam Filmi önerileri

@enpisagorŞu zamana kadar hiç sorun yaşamadım filmlerle ilgili bi çok çevirmeye girdim. Zindan olmadığı sürece bu tonlarda sıkıntı yok :)

Eğer görüş sıkıntı olmazsa ön cama LLumarın özel filmlerinden çektirebilirsiniz Can tavanla birlikte çok tatlı duruyor :)

@enpisagor hayırlı olsun tekrardan çok güzel duruyor bende bugün izmir lumar bayisine gittim atr 20 istediğimi söyledim bana atr 35 tavsiye etti iç döşeme siyah oldugu için daha iyi olur dedi ama atr 35 çok açık geldi ama.sonunda atr 20 anlaştık,ön cam atr 50 olucak.bence atr 20 çok güzel duruyor benim araçta beyaz :)

718df8a07423cee31bf99bdc8f7b1de3.jpg
nasıl olmuş hocalar 3M marka 3 numara.. Önde yok yanıltmasın..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.

@pegasus Atr 20 gerçekten ideal renk tonu olarak, beyaz araç daha yakışıklı oluyor. Ön cam derken ön kapılar mı? Benim hepsi aynı, en ön cama da ihtiyaç var mı bilemedim.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

718df8a07423cee31bf99bdc8f7b1de3.jpg
nasıl olmuş hocalar 3M marka 3 numara.. Önde yok yanıltmasın..Sent from my iPhone using Tapatalk
Hayırlı olsun hocam, arka highline de karartılmış, siz üzerine 3 numara ile iyice koyu yapmış oldunuz, ama önlerde de biraz daha açık bir ton ile bütünlük sağlanabilir. :) Adana-Şanlıurfa sıcağı filmsiz zor, uzun yolda kol yanıyor :)

Önü daha önceki aracımda yaptırmamıştım ama bunda düşünüyorum 1 derece yetermi hem uyum hemde sıcaklık yönünden hocam ?

@Ensteknn Hayırlı olsun, 3 m logolu film güzel tercih, ne kadara mal oldu.

Önü daha önceki aracımda yaptırmamıştım ama bunda düşünüyorum 1 derece yetermi hem uyum hemde sıcaklık yönünden hocam ? Sent from my iPhone using Tapatalk
Müslüm hocam, arka 3 numara ve kendi kararması ile 4 sayabiliriz, bence 2 numara daha uygun olacaktır, içeriden de sizi rahatsız etmez. Sıcaklığı daha az geçirir.

Doğrudur hocam mayıs gibi inşallah onuda [emoji3]

Standart highline daki arka karartılmış camlar hangi koyuluga denk geliyor?

(Numara ve atr olarak yazabilir misiniz)

Arkaların koyulugu yeterli bize göre. Önleri de onlara eşit veya daha açık yapayım diyorum.

Atr35 mi tercih etmeliyim veya 3m yaparsam hangi numarayı tercih etmeliyim?

@enpisagor sadece ön cam yaptırmadın heralde bende lumar ile görüştüm ön cam atr 50 önerdi. diğer camlar atr 20 yapılacaktır.

Geri
Üst Alt