Çift U led acil yardım

Zuhrat

Üye
İsim
Zuhrat
Golf tutkunların aracım confotline çift U led sinyalleri ledli olan far xenon ledli ambüller takım halinde 2800 tl fiyat verdiler sizlerin önerisi nedir 

Golf tutkunların aracım confotline çift U led sinyalleri ledli olan far xenon ledli ambüller takım halinde 2800 tl fiyat verdiler sizlerin önerisi nedir 
Çok fazla o rakam. Max 2.000 tl ye Türkiye'de bulabilirsiniz. AliExpressten alırsanız rakam biraz daha düşer. @mehmet_07

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam bu fiyatı nerden alıyorsunuz ben de çift u led taktırmak istiyorum aracım comfortline, sadece ender elektroniği biliyorum, 10 bin tl fiyat veriyorlar herşeyiyle.Ben halojen farları istemiyorum artık ??

@Zuhratsizin aldığınız bu fiyat sıfır fiyatımıdır ve nereden aldınız bu fiyatı

arkadaşlar bende highline golf aracım var çift yada tek u led yaptırmak istiyorum bunu bildiğim kadarıyla serviste yaptıramıyoruz herhalde yapılıyorsa hangi serviste yapıyorlar ben çorum ve samsun servislerine sorduğumda olumsuz yanıt aldım diyelimki dışarıdan yaptırmaya kalktım tek vaya çift u ledli , alçaklık yükseklik ayarını benim aracım yapıyordu taktıracağım yinede yapacak mı ve u led virajlarda direksiyona göre dönüyor herhalde taktıracağım da yapar mı ve en önemlisi muayenede geçiyor mu 

@dangerouzhocam bu fiyatlar orjinal ürün değil orjinal yapmak isterseniz cok pahalıya mal oluyor replikalara yönelin bence 

@UĞUR_05hocam sizin araç highline ben sizin yerinizde olsam orjinal r line ikinci el u led far alırım sahibinde görmüştüm 2500 beyinleride üzerinde veriyordu replika işine girmeyin sizin farlar zaten cok kaliteli ve güzel 

@Zuhratherhalde bildiğim kadarıyla ender elektronik orjinal satıyor ve montajı güvenilir dir tam bilmiyorum ama fıyat olarak pahalı parasal anlamda değeceğini onalyadığım zaman yaptırırım sadece buradaki kafamdaki soru işaretleri 1. muayeneden geçiyormu 2. alcaklık yükseklik ayarını yapacakmı direksiyona göre hareket edecek mi bunlar kafamı karıştırıyor 3. oturduğum il olarakta yapılacak yerler bana uzak amasyada oturuyorum 4. aracın garantisini bozuyor mu bu 4 faktörü birleştirirsem yaptırmayı düşünüyorum ... :)

Geri
Üst Alt