Perde çeşitleri ve uygulamaları

Polo için çeşitli sitelerde vardı bu ürün 4 cama golf içinde illa ki çıkacaktır fiyat biraz daha makul olsa orjinal ürünün farkı ve kalitesi başka oluyor.

burakca dedi:
Polo için çeşitli sitelerde vardı bu ürün 4 cama golf içinde illa ki çıkacaktır fiyat biraz daha makul olsa orjinal ürünün farkı ve kalitesi başka oluyor.
4 cam olanı uygulandığında sürüş güvenliğini riske atmaz mı? Koyu renk filmde bile görüş kısıtlanıyor ki perde daha çok kapatır ??

Yunus Emre dedi:
Hocam o tekerler niye oyle :D

Kış lastikleri içi ayrı jant takımı (Golf 7 nin orijinal 43 ofset yedek lastik jantları) + Caddy Jant Göbek Kapakları

Kış lastiği için Golf 6 veya Caddy Jantı da kullanabilirsiniz, tek farkı iz genişliğiniz 6 mm daralır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Orjinal alinmasina gerek olmayan bi urun bu.ben mop tu sanirim ismi hepsiburada da var. Golf 7 icin perde seti. Orjinalinin aynisi yani.sadece kenarlarda golf 7 zimbirtisi yok.fiyati suan 150 lerde sanirim .ben 2 sene once 96 tl ye almistim.

Kış lastikleri içi ayrı jant takımı (Golf 7 nin orijinal 43 ofset yedek lastik jantları) + Caddy Jant Göbek Kapakları

Kış lastiği için Golf 6 veya Caddy Jantı da kullanabilirsiniz, tek farkı iz genişliğiniz 6 mm daralır.
Değerli Hocam;

Neden farklı font ile yanı yazı karakteri ile yazdığınızı merak ettim.

Hatta bunun için özel bir aplikasyon kullanmalı..

Farklı olmak içinse fikir, düşünce ve katılımlarınızla farklı olmanız yeterli bana kalırsa.

Dikkat çekmek isteği için desem; yakıştıramam..  bunun için ne kariyeriniz ne yaşınız uygun...

Konduramadım bir türlü bir yerlere..

Ben veya başkaları kafa yoracağımıza konunun muhatabına sormak istedim.

cam filminde sıkıntı yok. mahkeme kararı var. şehrini hatırlamıyorum ama bir vatandaş kesilen ceza için mahkemeye verip kazandı. mahkeme kararı da kamu davası olduğu için emsal niteliği taşıyor. polis ceza kesse de ödeme durumu yok.

Değerli Hocam;

Neden farklı font ile yanı yazı karakteri ile yazdığınızı merak ettim.

Hatta bunun için özel bir aplikasyon kullanmalı..

Farklı olmak içinse fikir, düşünce ve katılımlarınızla farklı olmanız yeterli bana kalırsa.

Dikkat çekmek isteği için desem; yakıştıramam..  bunun için ne kariyeriniz ne yaşınız uygun...

Konduramadım bir türlü bir yerlere..

Ben veya başkaları kafa yoracağımıza konunun muhatabına sormak istedim.
İnternet ve e-posta ile tanıştığımdan beri bu fontu Courier New kullanıyorum, neredeyse 20 yıl. Hoşuma gidiyor. Forumda okurken kendi yazdığım kısmı da bulmak kolay oluyordu.

Yüzlerce font seçme şansım varken bir tanesini seçtim diye neden bu kadar ilginizi çekti hala anlayamadım :)

Ancak artık bu forumda kullanamıyorum çünkü yeni arayüzde kaldırıldı. Farklı bir uygulama bulup kullanacak kadar da merakım yok.

Zaten siz de baştan beri tepkilisiniz benim fonta :)  @silvershadow

Yanı vazgeçtim forumda kullanmaktan, ya da vazgeçirildim. Selamlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Satın alıp almama kararlarınıza yardımcı olmak için, bu perdeler fiyat açısından pazarlık ile 500 TL ve altı olabilir diye düşünüyorum.

+ Montaj için ücret ödemenize gerek yok, kendiniz çok rahat yapabilrsiniz.

+ Perdeler Passat vbç sürgülü değil doğru, ancak onlardan çok daha fazla güneş yalıtımı yapıyor. Özellikle arkada çocuk var ise, yazın çok sıcak havalarda seyehatte, uzun yolda da şehir içinde de arkayı adeta bir vahaya çeviriyorlar. İki yan + bagaj kapağı perdeleri birleşince arkası tamamen gölge oluyor. Sürgülü perdelerde bu kadar gölge mümkün değil.

+ Uyuyan çocuk var iken camı açıp, içeriye sinek girmeden havalanmasını sağlayabiliyor.

+ Gece arkadan gelen far ışığını epeyce keserek yardımcı oluyor.

- Cam açık olsa da perde sabit duruyor.

- Oto yıkamada her seferinde sökmeye uygun değil, daha çok yaz kış olarak söküp takmak mantıklı.

Bilginize.

alınabilir duruyor. ancak benim ufaklık eline gelen herşeyi tutup atıyor. tek sıkıntı şimdilik o gidi görünüyor.

Film yerine çıkarılabilir çözüm isteyenler için orjinal perde setine çok benzeyen Takmatik Perde çeşitli sitelerde satılıyor.
Ben film uygulamasından vazgeçmiş değilim ancak deneme amaçlı olarak perde seti aldım, fena durmadı.
Perde setini markadan.com üzerinden sitemize özel indirimle 85 tl + kargo fiyatıyla aldım. 5 günde elime ulaştı.
Kutuda 3 adet perde ve montaj aparatları var. Uygulaması oldukça kolay.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Geri
Üst Alt