ANA KONU

Selamınaleyküm aranıza yeni katıldım. 2016 1.4 tsi standart highline aracıma neler yapabilirim görsellik ve işlevsellik açısından. :) 

Selamlar

2015 model 1.4 TSI DSG Golf aracımda olan bir sorundan bahsedeceğim.

Araç şu anda 20. 000 km.de.

Autohold sürekli açık olarak kullanıyorum.

Şehiriçi sıkışık trafik kullanımda(yani 30-40 dak. dur kalk trafik gibi) kalkış yaparken ciykkk diye bir ses geliyor.

Normal kullanımda böyle bir şey yok.

Neden olabilir acaba.

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Selamlar

2015 model 1.4 TSI DSG Golf aracımda olan bir sorundan bahsedeceğim.

Araç şu anda 20. 000 km.de.

Autohold sürekli açık olarak kullanıyorum.

Şehiriçi sıkışık trafik kullanımda(yani 30-40 dak. dur kalk trafik gibi) kalkış yaparken ciykkk diye bir ses geliyor.

Normal kullanımda böyle bir şey yok.

Neden olabilir acaba.

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Geçmiş olsun. Servise göstermemize yarar var. Toz da olabilir ama uzun süreli dur kalktan sonra olması garip

b28f451be2ab705b1892d42b8f127b4c.jpg
çok güzel olmuş çook

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben de Balikesir Merkezdenim arkadaşlar gerçi daha golf alamadım ama ?

Günaydın dostlar,

Benim ufak bir sorunum var. HGS etiketim ön cam ile konsol arasına düştü. Nasıl düşürdün derseniz şöyle ki; ben hgs etiketini şu pleksi kabın içinde cama yapıştırmdan kullanıyordum. Ön konsol üzerinde duruyordu. Ani bir frenleme sonucu kaydı ve araya girdi. Nasıl çıkacağı konusunda bi fikrim yok. Sizce ne yapmalıyım. Yada en önemli soru orda herhangi bir tehlike yaratır mı? 

Günaydın dostlar,

Benim ufak bir sorunum var. HGS etiketim ön cam ile konsol arasına düştü. Nasıl düşürdün derseniz şöyle ki; ben hgs etiketini şu pleksi kabın içinde cama yapıştırmdan kullanıyordum. Ön konsol üzerinde duruyordu. Ani bir frenleme sonucu kaydı ve araya girdi. Nasıl çıkacağı konusunda bi fikrim yok. Sizce ne yapmalıyım. Yada en önemli soru orda herhangi bir tehlike yaratır mı? 
Günaydın,

aynı sorun bir önceki aracım olan punto da başıma geldi. Önce ucuna ince ve uzun aparatını taktığım elektrik süpürgesi ile çektim sonra eşim cımbızla çekti :) ama nerede olduğunu görebiliyordum. Sizde durum nasıl bilmiyorum.

Kolay gelsin.

Günaydın,

aynı sorun bir önceki aracım olan punto da başıma geldi. Önce ucuna ince ve uzun aparatını taktığım elektrik süpürgesi ile çektim sonra eşim cımbızla çekti :) ama nerede olduğunu görebiliyordum. Sizde durum nasıl bilmiyorum.

Kolay gelsin.
bende ilk önce iki bıçağın ucuyla sıkıştırıp yukarı çekmeye çalıştım biraz gelir gibi oldu ama sonra tekrar düştü. öncesinde bıçak ucuyla hissediliyordu şimdi hiç bir şekilde ne görülüyor nede hissediliyor iç tarafa girmiş gibi.

Gözükmüyorsa elektrik süpürgesi ile almaya çalışmak mantıklı olabilir. Koltuk aralarını süpürmek için kullanılan bir aparatınız da varsa onu kullanın. En kötü orada kalsın diyeceğim ama içinize siner mi bilmem.

Gözükmüyorsa elektrik süpürgesi ile almaya çalışmak mantıklı olabilir. Koltuk aralarını süpürmek için kullanılan bir aparatınız da varsa onu kullanın. En kötü orada kalsın diyeceğim ama içinize siner mi bilmem.
3-4 sefer paralı yoldan falan geçiş yaptım herhangi bir sıkıntı yaşamadım bir şekilde okudu ama insanın içi rahat etmiyor orda durduğu için. Bi yere zarar verirmi bişey olur mu diye onun haricinde bi sıkıntısı yok.

Geçişlerde ceza yazmak için plaka alıyorlar hgs de plakanıza tanımlı o şekilde ücreti alıyorlar. Elektrik süpürgesi mantıklı, çekmeye çalışmadan önce aparatın önüne tül yada kadın çorabı koyup gerdirin hem yeterli emiş gücü sağlarsınız hemde  etiket süpürgenin içerisine kaçmamış olur. Notebook klavyesi vs temizlerken de işe yarar geçmiş olsun.    

Geçişlerde ceza yazmak için plaka alıyorlar hgs de plakanıza tanımlı o şekilde ücreti alıyorlar. Elektrik süpürgesi mantıklı, çekmeye çalışmadan önce aparatın önüne tül yada kadın çorabı koyup gerdirin hem yeterli emiş gücü sağlarsınız hemde  etiket süpürgenin içerisine kaçmamış olur. Notebook klavyesi vs temizlerken de işe yarar geçmiş olsun.    
Yok hocam öyle değil. Geçişlerde okumadığı zaman çıkışta kaçak geçiş ücreti yazıyor tabelada daha sonra düzeltme yapılıyor. Benimki geçişte normal ücreti yansıtıyor tabelaya.

ledstoplar kayan sinyal diye birşeyi destekliyormu makyajlı golf tanıtımında görmüştüm 

nasıl yaparız bilgisi olan varmı

yada yeni stoplar elimizdeki kasalara da takılabilecekmi :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

ledstoplar kayan sinyal diye birşeyi destekliyormu makyajlı golf tanıtımında görmüştüm 

nasıl yaparız bilgisi olan varmı

yada yeni stoplar elimizdeki kasalara da takılabilecekmi :)
Yeni stop çok yüksek ihtimalle elimizdeki araçlara uyumlu olacak.

Şu anki stoplar modül almadan imkansız.

Geri
Üst Alt