ANA KONU

@Umut

@makowdkidegerli hocam bu benim aracımdada var bazen gaz tepkisi zayıf oluyor sanırım bende hissediyorum 

herhangi bir sorun olduğunu düşünmüyorum :'(  

Değerli hocalarım son bir aydır düz zeminde araç auto hold da ve start stop la durmuş iken hareket için gaza bastığımda sanki aracın birkac santim (1 saniye kadar ) geri kacırdığını hissediyorum. Daha önceleri bu yoktu. Bu normalmidir? Araç 3500 km.de dsg li Yorumlarınızı bekliyorum.
Hocam hafif eğimli zeminde manuelde de var bu sorun. Gazı az vermekten kaynaklı. Dert edecek birşey yok bence

Hocam hafif eğimli zeminde manuelde de var bu sorun. Gazı az vermekten kaynaklı. Dert edecek birşey yok bence
Benim aracim da manuel, cok dik yokusta ya da hafif egimde neredeyse hic kacmiyor arac geriye. Hatta ben yokusa park ederken kapatmak zorunda kaliyorum yoksa ufak hamlelerde gaza basmadan ilerlemiyor arac, dokununca da birden hizlaniyor alisamadim buna[emoji16]

@Golf2013 Alabiliyorsunuz dostum 1lt 'lik kutularda satılıyor 62 lira adı da Castrol Edge Professional LongLife III 5W-30

@Golf2013kesınlıkle satılıyor hocam hatta bi ara özel castrol çantasında satılıyordu 
Bilgi icin tesekkurler, uzun tatil oncesi 1 lt almak istiyorum yag eksik fln derse dag basinda ugrasmayalim. Yarin bakacagim vw servise, bunum icin randevu istemezler ne de olsa[emoji16][emoji16][emoji16]

@Golf2013yok degerli hocam yedek parça kısmından alabilirsiniz

lamba yakarsa ekleyin ama yanmadan eklemeyin 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Her zaman Kı gibi Golftutkusu [emoji106][emoji106]
6bd3a8445e79f18806f799bd7d0a4005.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Havalandirmanin sicaklik-sogukluk ayarini sistemi acmadan ayarlama sansimiz varmi?

Ornegin sabah serinliginde 26 derecede birakiyorum araci,kontagi kapatmadan havalandirmayi kapatiyorum.öğleden sonra hava isindigi icin disardan sicak hava gelmesin diye dereceyi dusurdugumde sistem açılıyor.

Bunun baska bir yolu varmi?

@Ender hocam yetkili serviste acık bırakmakla kendi çapımda güzel bir reklam yapmaya çalıştım [emoji5]

Bu değerli bilgi platformundan herkes yararlanabilmeli.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Havalandirmanin sicaklik-sogukluk ayarini sistemi acmadan ayarlama sansimiz varmi?Ornegin sabah serinliginde 26 derecede birakiyorum araci,kontagi kapatmadan havalandirmayi kapatiyorum.öğleden sonra hava isindigi icin disardan sicak hava gelmesin diye dereceyi dusurdugumde sistem açılıyor.

Bunun baska bir yolu varmi?
Bildiğim kadarıyla başka bir yolu yok hocam. Dereceyi düşürüp tekrar kapatıyorum bu gibi durumlarda.

Belki konusu geçmiştir ama benzin depo kapağını açınca içinden pof diye hava çıkıyor (buharlasmis benzin de olabilir) . Bu bir sorun mudur? Ne yapalım ellesmeyelim mi ? :)

Belki konusu geçmiştir ama benzin depo kapağını açınca içinden pof diye hava çıkıyor (buharlasmis benzin de olabilir) . Bu bir sorun mudur? Ne yapalım ellesmeyelim mi ? :- )
Hocam bence hiç elleşmeyin(trakyada kullanılan dokunma bozarsın gibilerinden)benim önceki arabadada babamın arabalarındada gördüğüm bir durumdu.kapak tam sıktığı için içerde basınç oluşma durumu olabilir.hava alsa benzin uçar belki.

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

Geri
Üst Alt