İlk İzlenimde Eşsiz Güzelliği Bulmak

@blackfear13

Hayırlı olsun hocam Allah kazasız belasız sevdiklerinizle en mutlu günlerde binmenizi nasip eder inşallah..Ben sipariş sürecine ve zamlara dayanamayıp 2. el almıştım :) ama ne hikmetse araba altından değerli sıfırıda 2. elide her geçen gün pahalanıyo...

blackfear13 dedi:
22 mayıs ta başlayan süreç bugün son buldu. Sonunda golf üme kavuştum. Allah herkese hayırlısıyla nasip etsin.
Hayırlı uğurlu olsun Değerli hocam;

iyi günlerde kullanmak nasip olsun dilerim.

Maşallah.

Hadi hayırlı olsun değerli hocam çok sevindim :) Kazasız belasız inş.

blackfear13 dedi:
22 mayıs ta başlayan süreç bugün son buldu. Sonunda golf üme kavuştum. Allah herkese hayırlısıyla nasip etsin.

Beyler araçlarına kavuşan abilerime kardeşlerime hayırlı olsun allah kazasız belasız ailece binmeyi nasip etsin inşallah biz bekleyenler içinde hayırlısıyla en kısa sürede kavusuruz inşallah

@maniax teşekkürler ewet sonunda geldi ancak normalden uzun sürdü birde şunu söyleyeyim benim ekranı takip ediyorum şu ana kadar bir sorun yok.

@Orhan Hoca teşekkürler bu forum ve üyeleri olmasaydı bilinçsizce st nin insafına kalmış bir araca binerdim. Sağolun...

@Umut teşekkürler kendi uğraşımdan sizi hayırlayamamıştım sizede hayırlı olsun. Yakın yerde sayılırız bir gün R görmeye gelebilirim. Yakın yerde olunca bir R olması bile heyacanlı geliyor insana sizi tahmin bile edemiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt