İlk İzlenimde Eşsiz Güzelliği Bulmak

cradlemelih

Katılımcı Üye

İsim
MELİH
Arkadaşlar, Hocalarım, aracımı bugün teslim aldım, gerçekten GOLFün bambaşka bir araç olduğunu anladım tekrardan, premium havası kalitesi, insana yaşattığı his harika, gerçekten zevkle sürüyorsunuz aracınızı, aracı teslim aldığım sırada depoda beni 40 km götürebilecek bir yakıt miktarı vardı, aracın tamponunu plaka için delmemelerini ve yıkarken sadece su tutmalarını belirtmiştim. dediğim gibi yapmışlar sağolsun, bu arada aracı teslim aldığım bayi, İstanbul avrupa yakasında bulunan Avek otomotiv, st ile zaten çok iyi arkadaş olduk ve bana çok konuda yardımcı oldu, son işlemler yapıldıktan sonra aracı teslim almaya gittik ve karşıma o tüm endamıyla çıktığında heyecandan kalbim yerinden çıkacakmış gibi hissettim, st sürekli birşeyler anlatıyor fakat ne söylediğini şimdi hiç hatırlamıyorum, gerçekten kendinizden geçiyorsunuz ve ne olduğunu anlamadan basıp gidiyorsunuz :D neyse aracımı aldım ve sadece nazar boncuğu ile anahtarlık aldım, hiç zorlamadım zorlanacak bir ortamda oluşmadı. teslim sırasında bir kaç enstanteneler;

Moderatör tarafında düzenlendi:
cradlemelih dedi:
Arkadaşlar, Hocalarım, aracımı bugün teslim aldım, gerçekten GOLFün bambaşka bir araç olduğunu anladım tekrardan, premium havası kalitesi, insana yaşattığı his harika, gerçekten zevkle sürüyorsunuz aracınızı, aracı teslim aldığım sırada depoda beni 40 km götürebilecek bir yakıt miktarı vardı, aracın tamponunu plaka için delmemelerini ve yıkarken sadece su tutmalarını belirtmiştim. dediğim gibi yapmışlar sağolsun, bu arada aracı teslim aldığım bayi, İstanbul avrupa yakasında bulunan Avek otomotiv, st ile zaten çok iyi arkadaş olduk ve bana çok konuda yardımcı oldu, son işlemler yapıldıktan sonra aracı teslim almaya gittik ve karşıma o tüm endamıyla çıktığında heyecandan kalbim yerinden çıkacakmış gibi hissettim, st sürekli birşeyler anlatıyor fakat ne söylediğini şimdi hiç hatırlamıyorum, gerçekten kendinizden geçiyorsunuz ve ne olduğunu anlamadan basıp gidiyorsunuz :D neyse aracımı aldım ve sadece nazar boncuğu ile anahtarlık aldım, hiç zorlamadım zorlanacak bir ortamda oluşmadı. teslim sırasında bir kaç enstanteneler;

Değerli Melih Hocam;

Maşallah.

Oldukça donanımlı bir araç Olmuş sizinkisi.

Sabaha karşı saat.02.00 sıralarında mesaj yazmanın bakarak ya iş güç gereği  ya da Golf'ünüzün büyüsüne kapılıp inmek istemediniz içerisinden.

Hayırlı olsun.

Güzel günlerde sevdiklerinizle birlikte kullanmanızı dilerim.

Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle binin. ;)

Hayırlı olsun kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim

Hayırlı olsun Güle güle kullanın :)

Hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanın :) Darısı biz bekleyenlerin başına..

iyi dilekleri için herkese çok ama çok teşekkür ederim, hep birlikte keyifle sürmemiz dileğiyle,

Murat hocam sorma saat 16:00 gibi teslim aldım aracı sonrasında saat 23:00 gibi girdim eve,

gece oturuyordum geziniyordum forumda dedim bu heyacanımı hocalarımla paylaşayım :)

Allah herkese gönlündekini versin, gönlündekinide hayırlısıyla sürmeyi nasip etsin.

bekleyen arkadaşlarada sabırlar diliyorum gerçekten çok bir süreç ama sonunda değeceğine emin olabilirsiniz. :D :D

SATURNUS2015 dedi:
vay vay vay kardeşime bak. konuyu şimdi gördüm mesajlarına bir bakınca. maşaallah. nasıl araçla aran?
Abi araçla aram Allaha şükür çok iyi, kuş pisliyor hemen temizliyorum, paranoya oldu artık her bindiğimde indiğimde arabanın etrafında bir tur dönüyorum, bazıları abartı olarak görebilir ama işte bizim mevzu/sevda derin abi :) seçimden sonra bi uzun yol yapıcam o zamanı iple çekiyorum :)

Hayırlı olsun, aracınız çok güzel ;)

SATURNUS2015 dedi:
vay vay vay kardeşime bak. konuyu şimdi gördüm mesajlarına bir bakınca. maşaallah. nasıl araçla aran?
Abi araçla aram Allaha şükür çok iyi, kuş pisliyor hemen temizliyorum, paranoya oldu artık her bindiğimde indiğimde arabanın etrafında bir tur dönüyorum, bazıları abartı olarak görebilir ama işte bizim mevzu/sevda derin abi :) seçimden sonra bi uzun yol yapıcam o zamanı iple çekiyorum :)
iyi bakalım. bende şimdi çıktım hususi içine oturup led dünyası içinde havayı kokladım. huzur buluyorum yau nasıl bir bağ ve ilişki bu.
kesinlikle katılıyorum abi, çok güzel, eşim en çok akşam arabada oturmayı sevdi, akşam olunca hadi bir turlayalım diyor bende niye hep akşam istiyorsun gezmeyi diye sorduğumda bana gece ışıkları çok güzel duruyor ondan diyor, onu bile mest etmiş ki beni ne hale getirdiğini sen düşün :)

hayırlı olsun tekrar , Allah kaza bela vermesin

her binişte araç etrafında tur atıp binme huyu bende de gelişti , hızlandırılmış pislik, reçine kontrol turu

Moderatör tarafında düzenlendi:

the_dr dedi:
hayırlı olsun tekrar , Allak haza bela vermesin

her binişte araç etrafında tur atıp binme huyu bende de gelişti , hızlandırılmış pislik, reçine kontrol turu
Amin hocam hep birlikte inşallah,

kesinlikle katılıyorum hocam size o huy bence iyide bir huy :) insanın aracını tanıması bilmesi lazım en ufak değişiklikte gözüne çarpması lazım :)

Geri
Üst Alt