U led far almak istiyorum.

ZaGani

Katılımcı Üye

İsim
oguz
Arkadaşlar aracımda standart highline farları var. ben buna orijinal uled far almak istiyorum. fonksiyonları çalışma konusunda sıkıntı yaratır mı?(far yükseklik ayarı, far yıkama vs.). Alıp kolayca montajını yaptırıp orijinali gibi kullanabilir miyim? sizden gelecek cevaplara göre orijinal uled arayışına gireceğim Saygılar.

gayet rahat çalışıyor diye biliyorum ama iyisi kötüsü var tabiki dikkat etmek lazım

Arkadaşlar aracımda standart highline farları var. ben buna orijinal uled far almak istiyorum. fonksiyonları çalışma konusunda sıkıntı yaratır mı?(far yükseklik ayarı, far yıkama vs.). Alıp kolayca montajını yaptırıp orijinali gibi kullanabilir miyim? sizden gelecek cevaplara göre orijinal uled arayışına gireceğim Saygılar.
İstanbul'da Abdullah ustaya taktırma imkanınız varsa sorun yaşamayacağınızı söyleyebilirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

gayet rahat çalışıyor diye biliyorum ama iyisi kötüsü var tabiki dikkat etmek lazım
hocam rahat çalışıyorsa iyisi kötüsü için araştırmaya başlayacağım :D bayram bitimi çıkmacıları dolaşırım artık yeter ki yazılımla vs. çözülebilecek, tüm fonksiyonlarını orijinali gibi kullanabileceğim birşey olsun

şu sıralar bende araştırma içerisindeyim bayramdan sonra golfum geliyor nasipse ona lazım :)

İstanbul'da Abdullah ustaya taktırma imkanınız varsa sorun yaşamayacağınızı söyleyebilirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
hocam malesef ankara da ikamet ediyorum. Sökme takma işlemi acaba soket sokete yapılarak çözülüyor mu? işlem zahmetli mi?

@ahmetelik60 hocam sizinle irtibat halinde olalım.Ürünü temin edeceğimiz yer hakkında yardımlaşırız.

bu işlem o kadar zor değil sök tak şeklinde sadece az buçuk ayaklarını oturturmak zor olabiliyr yan sanayi oldugu için aynen iletişimde kalalım keşke kullanmış aydınlatmasından memnun birisini yakalayabilsek :)

Standart bi-xenon basic far bildiğim kadarıyla direksiyon hareketine göre sağa sola dönmüyor. U Led Bi-xenon Plus farlar'da bu mevcut. O nasıl olacak?

sanırım sonradan takılan orjinal olmayan farlarda hareket etme özelliği yok 

Orijinalini bulup takmadan yanayım ben. viraj aydınlatma işi çözülemiyor mu acaba?

hiç bilemeyorum bence çok lazım değil uzun kısa merceği kaliteli olsun aydınlatısın da :)

hiç bilemeyorum bence çok lazım değil uzun kısa merceği kaliteli olsun aydınlatısın da :)
benim için de olmasada olur ama orijinal dışında bi far takmak istemiyorum ben. Tesisattan fazla akım vs çeker sonra sakata gelmeyelim :)

@ZaGani ankarada çift U led satan yer var sahibinden üzerinde. Tek u da satıyor. Eğer masraf edip bu işe girecekseniz çift u led yapın. Masrafa değsin.

Eğer yaptırmayı düşünüyorsanız kesinlikle viraj farları aktif olsun direksiyonun hareketine göre farların dönmesi gece sürüşlerinde çok faydalı oluyor uzun yola hep gece gitmek isteyeceksiniz [emoji4]

Geri
Üst Alt