U led far almak istiyorum.

Orjinal durban ve orjinal u led farları araca sonradan eklemek yüksek Bi rakam ödemek gerekiyor.Bunun yerine aracı bu donanıma sahip bir araçla değiştirmek daha az bir maliyete malolabilir.

Bende zamanında baya uğraşmıştım orjinal 2 uled far buldum sonrasında öğrendimki 3 adet beyin lazım yani toplam 6 adet. Highline da gelen farlarda sağ ve solda olmak üzere 2 adet beyin vardır extradan 4 adet beyin daha gerekli. Beyinlerde ucuz değil en az 300 tl dir. Birde ben bu U ledleri de dynamic far muhabbetini yapabilen yer bulamamıştım vazgeçmiştim :(  
yapma hocam desene hevesimiz kursağımızda kalacak.

@driver_can hocam benim 2. el araç alma huyum yok. Bunu satıp  sıfır almaya kalkarsak gelen zamlar vs bana bi hayli tuzluya malolur. Aracım için ekstra garanti uzatma işlemi falan da yaptırdım. Yazık olmasın o paralara

Orjinal durban ve orjinal u led farları araca sonradan eklemek yüksek Bi rakam ödemek gerekiyor.Bunun yerine aracı bu donanıma sahip bir araçla değiştirmek daha az bir maliyete malolabilir.
Doğru söylüyor hocam, durbanın tanesine 1620 tl çekiyorlar, çift u led oem parça olarak beyin montaj dahil cebimizden çıkacak para minimum 5500 civarı. O da bi xenon'u olanlar için. Ben de çok istiyorum aslında U led ve durban'ı ama arabama kıyamam, hiç olmadı dijon ve xenon ile binmeye devam edeceğiz :)

Doğru söylüyor hocam, durbanın tanesine 1620 tl çekiyorlar, çift u led oem parça olarak beyin montaj dahil cebimizden çıkacak para minimum 5500 civarı. O da bi xenon'u olanlar için. Ben de çok istiyorum aslında U led ve durban'ı ama arabama kıyamam, hiç olmadı dijon ve xenon ile binmeye devam edeceğiz :)
Hocam benim tek isteğim tekli u led dijonlardan memnunum :)

Hocam benim tek isteğim tekli u led dijonlardan memnunum :)
Gti farı yani. Onu 4000 civarına mal edebilirsiniz diye düşünüyorum hocam. Istanbul'da apo usta yardımcı olabilir, başka şehir bilgim yok :(

@ZaGani

Aracınızda Bi-Xenon Basic varsa veya aracınız Highline donanımda ise zaten otomatik yükseklik ayarı ve far yıkama mevcuttur.

Şayet halojen farlarınız varsa yükseklik ayarı ve far yıkama bulunmuyor.

yapma hocam desene hevesimiz kursağımızda kalacak.@driver_can hocam benim 2. el araç alma huyum yok. Bunu satıp  sıfır almaya kalkarsak gelen zamlar vs bana bi hayli tuzluya malolur. Aracım için ekstra garanti uzatma işlemi falan da yaptırdım. Yazık olmasın o paralara
Hocam daha önceli mesajlarımda zaten dolu far demiştim diye hatırlıyorum. Apo ustayı arayın dolu far temin etsin ondan satın alın. Ayrıca bir de afl beyni ayarlasın. Ama afl yi Arabaya tanıtacak birini bulmanız lazım. Siz en güzeli İstanbul'a gidip aracı Apo ustaya teslim edin. En fazla 4-5 saatte halleder. Bu işi bi-xenon basic farlarınızı aldıktan sonra 2.000-3.000 TL ye yapacağını düşünüyorum. 2.000 TL sizin farlara sayıyor olması lazım. Yani toplam maliyet 4.000 5.000 TL arasında olacaktır.

Sent from my iPhone using Tapatalk

bu far işi baya karışık :)  çözümlemenizi hızla bekliyorum takipteyiz konunun muaynede pek bakacaklarını sanmıyorum dikkat etmiyorlar fazla

bu far işi baya karışık [emoji4] çözümlemenizi hızla bekliyorum takipteyiz konunun muaynede pek bakacaklarını sanmıyorum dikkat etmiyorlar fazla
Hocam highline araçta yapılacak bu değişiklik muayenede herhangi bir sıkıntı yaşatmaz zira otomatik far yükseklik ayarı ve far yıkama araçta mevcut. Hatta Allah korusun kaza yapsanız farlarınız kırılsa kasko U Ledlerinizi yeniler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt