Jant Hakkında Görüşleriniz (17 jant )

@Redline Serkan hocam bugün yeni tiguan comfortline üzerindeki jantın fotoğrafını çektim. Eklediğiniz jant orjinal olabilir. Güzel janttı.

@Negatiwe hocam sizin yorumunuz nedir?

20160813_145955.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Mete45

hocam ben 18 taktınız zannettim :)  16 dan 18 e geçiş konforu hissedilir şekilde etkileyecek sanırım sizde ,bende 17 dijon var tereddütteyim sizinki tamamen macera :)  

18" ne jant almayı düşünüyorsunuz modeli ne olacak ? 
Merhabalar benim aracım da orjinal 18 inç durban ve eibach pro kit mevcut.İsterseniz benim aracın resimlerine bakabilirsiniz fikir olması açısından.Yaylar henüz 1 haftalık yarım cm daha düşüş olacaktır bir süre sonra.

@Redline Vallahi hocam 18' Oz racing Superturismo LM matte black aldık 3 gün önce bayisinden, salonda duruyor yavrucaklar içim acıyor lastik alamadık daha. İsterseniz taktırdıktan sonra izlenimlerimi yazarım daha iyi olur sizin için daha geçiş yapmayacaksanız 18'e. Hocam yaş 18 diyorumki gençken yaşayalım maceramızı ileride kim öle kim kala. Siz ne düşünüyorsunuz jant olarak ?

Ekli dosyayı görüntüle 5652

Ekli dosyayı görüntüle 5651
Değerli Hocam

son durumu görmek için sabırsızlıkla bekliyorum  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Değerli Hocam

son durumu görmek için sabırsızlıkla bekliyorum  
Değerli Hocam,

Allah izin verirse üniversitelerin açılış haftası gibi taktıracağım o zaman bol bol paylaşacağım fotoğraf. Bende çok sabırsızlanıyorum ama şuan dedemlerin yanında çalışıyorum 2 ay, taktırırsam arada benimde arabayla gitme durumum oluyor vallahi üstüme gelirler çok bende yaşamak istemiyorum bu durumu o yüzden böyle bir erteleme durumu mevcut.

Saygılarımla

@Redline Serkan hocam günaydın. Bu jant aracınızda, mevcut lastikleriniz ile böyle duracak;

XdD9RR.jpg

@Negatiwe

Güzel görünüyorda 17 orj olmayışı beni orj itiyor OZ düşünüyorum bende 18 e geçiş yapıcak gibiyim :)  bu ikisinden birini tercih edicem gibi  

image.jpeg

image.jpeg

Geri
Üst Alt