Uygun fiyatlı Tesla Model Y Türkiye'de ön siparişe açıldı

Bu 1.700 lük tesla arkadan çekişmiş

Kıç kaydırmayı hoplatmayı yanlatmayı seven bmw tayfası alsın işte bu teslayı.

Bmw önden çekere gecince tüm bmw alemi hayata küsmüştü.

IMG_20240419_204841.jpg

Bu 1.700 lük tesla arkadan çekişmiş

Kıç kaydırmayı hoplatmayı yanlatmayı seven bmw tayfası alsın işte bu teslayı.

Bmw önden çekere gecince tüm bmw alemi hayata küsmüştü.
Gözümde sanayideki teslacılar bi canlandı siz öyle yazınca hocam. Güç sınırlandırma kaldırılır. Esp iptali yapılır gibisinden

Arkadaşımda var bunun performance olanı, tüm opsiyonel donanımlar mevcut en dolu paketi, 4-5 defa bindim detaylı inceleme fırsatım oldu, Şuan ki güncel fiyatı 3,9 milyon lira olan bir aracın malzeme kalitesi vasatın altında kötü diyebilirim,

Deri dedikleri koltuklar deri değil başka bir şey, Aracın kaporta sacı o kadar ince ki biri yaslansa içeriye göcecek kadar ince, kaput a cila atarkan baskı dahi uygulamadan içeri göçüp geri eski haline dönüyor,

Bu araç araba değil sanki iphone ‘nun araba versiyonu yapmışlar. Torpidoyu açmak için bile dokunmatik ekran ile boğuşuyorsun.

An itibariyle fiyat düzeldi.

Son düzenleme:
Müstakil evinin garajında sarj imkanı olana büyük kaşıntı sebebi. (1.790 tesla) Tabi dısardaki sarj maliyetinin 1/3 ü olayıda extra ekonomi)

Benim gibi Ticari sarj istasyonlarına mahkum olacak olana halen tahrik fiyatı değil (1.390 olsa hadi şarj istasyonlarında vakit öldüreyim ihtimali doğar.)

Tesla sevmiyorum VW I.D.4 veya I.D.5 tercih ederim. I.D. Buzz da görünüm olarak çok hoş

Ekli dosyalar

• 2023-volkswagen-id.-buzz-rendering.jpg
    2023-volkswagen-id.-buzz-rendering.jpg
    59.2 KB · Görüntüleme: 16
  • vw-id4-ilk-elektrikli-volkswagen-suvu-hakkinda-cok-sey183.jpg
    vw-id4-ilk-elektrikli-volkswagen-suvu-hakkinda-cok-sey183.jpg
    105.5 KB · Görüntüleme: 16

Geri
Üst Alt