Yeni Aracım A3 8V Cosmos Blue

Selam,
Liqui moly yağın kapağına (kare kod) koymuşlar, Sanırım üretici güvenlik amaçlı bir iyileştirme yaparak sahte yağa karşı bir önlem almış, Rica etsek kapağın üzerindeki (kare kodu) telefonun kamerasına okutup çıkan sonuç ne oluyor.? Aldıkları önlem hakkında bilgi sahibi olurduk.
selam, yağın bilgileri çıkıyor ben yinede ekran görüntüsü paylaşıyorum.
Bu arada yağ seçimi ile ilgili sizin yazdıklarınızı okumuştum bilgiler için teşekkür ederim ☺️
IMG_9944.png

selam, yağın bilgileri çıkıyor ben yinede ekran görüntüsü paylaşıyorum.
Bu arada yağ seçimi ile ilgili sizin yazdıklarınızı okumuştum bilgiler için teşekkür ederim ☺️
Ekli dosyayı görüntüle 74477
Rica ederim yardımcı olabildiysek ne mutlu :) ., Son olarak şunu sormak istiyorum; (kare kodu) tekrardan 2. kez okutmaya çalıştığınızda bu kare kod daha önce kontrol edilmiştir gibilerinden bir uyarı çıkıyor mu.? Ve bir de paylaştığınız ekran görüntüsündeki (oil guide) ‘a tıkladığınızdaki ekran görüntüsünü paylaşabilir misiniz rica etsek.?

Rica ederim yardımcı olabildiysek ne mutlu :) ., Son olarak şunu sormak istiyorum; (kare kodu) tekrardan 2. kez okutmaya çalıştığınızda bu kare kod daha önce kontrol edilmiştir gibilerinden bir uyarı çıkıyor mu.? Ve bir de paylaştığınız ekran görüntüsündeki (oil guide) ‘a tıkladığınızdaki ekran görüntüsünü paylaşabilir misiniz rica etsek.?
Qr kodu tekrar okutabiliyoruz aynı yere tekrardan gönderiyor. Oil guide kısmında araç seçimi yapıp hangi yağın hangi araca uygun olduğu ufak bir listbox var. Araç seçip hangi yağ o çıkıyor :)
linkide bu https://www.liqui-moly.com/en/service/oil-guide.html

Hepimizin Ramazan Bayramı mübarek olsun, Acc Şerit Takip montajını @İlker34 abi sağolsun bayram öncesi hallettik.
Acc ve Şerit takip yaptığımız sırada ön tamponu sökmüşken güzelce motorun içini dışını temizledik, Yağ ve filtre bakımlarını ve bujileri de değiştirdik. Sahte filtreler ve kağıttan olan filtreleri eski sahibinden temizlemiş olduk. Çok güzel oldu bayram sonrası ufak tefek yolumuza devam ederiz inşallah :)
IMG_0012.jpg
IMG_0018.jpg
IMG_0036.jpg

IMG_0055.PNG

Hepimizin Ramazan Bayramı mübarek olsun, Acc Şerit Takip montajını @İlker34 abi sağolsun bayram öncesi hallettik.
Acc ve Şerit takip yaptığımız sırada ön tamponu sökmüşken güzelce motorun içini dışını temizledik, Yağ ve filtre bakımlarını ve bujileri de değiştirdik. Sahte filtreler ve kağıttan olan filtreleri eski sahibinden temizlemiş olduk. Çok güzel oldu bayram sonrası ufak tefek yolumuza devam ederiz inşallah :)
Ekli dosyayı görüntüle 74753
Ekli dosyayı görüntüle 74754
Ekli dosyayı görüntüle 74755

Ekli dosyayı görüntüle 74757

🧿 güle güle bin kardeşim...

Elinize sağlık bir sonraki Retrofite yanınızdayım 😂
Ekli dosyayı görüntüle 74753
Ekli dosyayı görüntüle 74754
Ekli dosyayı görüntüle 74755

Ekli dosyayı görüntüle 74757

Şerit takip, acc. Bütçe varsa sırada virtual cockpit, mib 2, kör nokta öneririm.

Ancak daha önce de a3 konularında yazdım. Mutlaka kapı içi izolasyonları almanızı ve ctk malzemeler ile davlumbazlara izolasyon yapmanızı öneririm.

Şu anda aracımda 4 lastik davlumbazında izolasyon ile birlikte kapı içlerinde orijinal izolasyonlar ve ctk sandwich izolasyonlar mevcut. 200 km/h hızda dahi konfor bozucu bir ses olmadan seyahat gerçekleştirebiliyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_6562.jpeg
    IMG_6562.jpeg
    184.4 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_6291.jpeg
    IMG_6291.jpeg
    118.5 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_6128.jpeg
    IMG_6128.jpeg
    167.9 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_2353.jpeg
    IMG_2353.jpeg
    235.2 KB · Görüntüleme: 26
Hayırlı olsun, güle güle kazasız belasız kullanın.
Rengi fotoğraflardan tam kestiremedim ancak güzel bir lacivert sanırım.

Bu retrofit olaylarından kurtarmak için vag grubu dışına çıkmak kafayı rahatlatıyor, ben öyle yaptım 😀
yine de ufak tefek havuzlu paspas, bagaj havuzu, kapı içi konfor seti, kamera, hafıza kartı vs. almadan duramadık... Bayramdan sonra kargocuları yoğun mesai bekliyor...

Şerit takip, acc. Bütçe varsa sırada virtual cockpit, mib 2, kör nokta öneririm.

Ancak daha önce de a3 konularında yazdım. Mutlaka kapı içi izolasyonları almanızı ve ctk malzemeler ile davlumbazlara izolasyon yapmanızı öneririm.

Şu anda aracımda 4 lastik davlumbazında izolasyon ile birlikte kapı içlerinde orijinal izolasyonlar ve ctk sandwich izolasyonlar mevcut. 200 km/h hızda dahi konfor bozucu bir ses olmadan seyahat gerçekleştirebiliyorum.

@Ofarukko virtyal cockpit kesin takmalısın🤭👍

Elinize sağlık bir sonraki Retrofite yanınızdayım 😂
İnşallah ☺️

Tavsiyeniz için teşekkür ederim, kapı içlerini yalıtım yaparsam kör nokta zamanı yaparım hoparlör değişimi ile beraber ama şu anlık memnunum. Mib2 ve virtual cockpit çok isterim ama hayalet çok pahalı uyguna denk gelirse neden olmasın ikisini ya bir yapıcam yada hiç yapmıycam 😃
Hayırlı olsun, güle güle kazasız belasız kullanın.
Rengi fotoğraflardan tam kestiremedim ancak güzel bir lacivert sanırım.

Bu retrofit olaylarından kurtarmak için vag grubu dışına çıkmak kafayı rahatlatıyor, ben öyle yaptım 😀
yine de ufak tefek havuzlu paspas, bagaj havuzu, kapı içi konfor seti, kamera, hafıza kartı vs. almadan duramadık... Bayramdan sonra kargocuları yoğun mesai bekliyor...
Kosmos mavi diye geçiyor daha bende temiz halini göremedim bu hafta yıkayıp koyarım fotoğraf 😊

Geri
Üst Alt