Yeni Aracım A3 8V Cosmos Blue

Herkese hayırlı Ramazanlar, Golf 7.5 comfortline aracımı 2019 dan beri kullanıp bolca retrofitlerle boğduktan sonra 1.5 senedir niyetlenip alamadığım a3 8v kasayı Rabbime hamd olsun ki bu güzel ayda Rabbim nasip etti. Geçen sene haziran ayında Cupra Leon ve Peugeot 308 GT alıcakken zamlardan ve aracımı satamamdan etkilenip aracı da boşalttığım ile kalmıştım. Nasip diyelim :)
Aracım 2020 model A3 8V Sportback 35 TFSİ Sportline donanıma sahip opsiyon olarak Prestige paket ve Alcantra koltuklar mevcut.
Bunlar da ilk fotoğrafları olsun artık bir şeyler yaptıkça zaman buldukça yazmaya çalışırım :)
Ekli dosyayı görüntüle 74403
Ekli dosyayı görüntüle 74404
hayırlı olsun güle güle kullanın

Herkese teşekkür ederim Allah herkese daha iyilerini nasip etsin :)
Üstad hayırlı olsunmu diyelim? Yoksa hayırlı satışlar mı ? Anlamadım.. keza ilana koymuşsunuz öyle görüyorum.
ilandaki aracı gördüm farklı araçlar benim aracım değil ben satmıyorum aracı :)
Hayırlı olsun hocam, bize kullandıkça deneyimlerini yazarsan sevinirim çünkü genelde bir algı var a3= golf gibi veya süslü pahalı golf gibi senin yorumların ne olur iki aracıda kullanan biri olarak 🙂
aynı motor aynı malzeme farklı araba ama :) audi kalite o konuda içine binip kullanınca farklı araba kullanıyorum hissiyatını aldım 4-5 senedir golf kullanan biri olarak leon kullandığımda aynı araba farkı yok diyorum ama a3 te öyle hissetmedim zaten kalitesinden ötürü tercih ettim yoksa golf 8 life veya style bulabilirdim belki :)

hayırlı olsun...golf7 de olup a3 olmayan bazı şeyler seni rahatsız edebilir..bazı saklama yerleri a3 de yok..en çok aradıgım gozluk kabıydı..ufak retrofitler yapabilirsin..özelikle kapı altı audi ledi alacaksan yardımcı olurum 5 yıllık a3 kullanıcısı olarak ..uygun telefon tutucusu bile bulamayabilirsin..ben ozel bir aparat alıp onu takmıştım..neyse sen kullanmaya başla ne dediğimi anlarsın

hayırlı olsun...golf7 de olup a3 olmayan bazı şeyler seni rahatsız edebilir..bazı saklama yerleri a3 de yok..en çok aradıgım gozluk kabıydı..ufak retrofitler yapabilirsin..özelikle kapı altı audi ledi alacaksan yardımcı olurum 5 yıllık a3 kullanıcısı olarak ..uygun telefon tutucusu bile bulamayabilirsin..ben ozel bir aparat alıp onu takmıştım..neyse sen kullanmaya başla ne dediğimi anlarsın
Teşekkürler, yorumunuza dikkate alıcağım :)

Hayırlı uğurlu olsun bende mk8'den "20 35TFSI Design paket araca geçtim şuan s3 facelift ile uğraşıyorum. Umarım sizde memnun kalırsınız keyifli sürüşler dilerim

WhatsApp Image 2024-03-26 at 17.45.04.jpeg

Herkese hayırlı Ramazanlar, Golf 7.5 comfortline aracımı 2019 dan beri kullanıp bolca retrofitlerle boğduktan sonra 1.5 senedir niyetlenip alamadığım a3 8v kasayı Rabbime hamd olsun ki bu güzel ayda Rabbim nasip etti. Geçen sene haziran ayında Cupra Leon ve Peugeot 308 GT alıcakken zamlardan ve aracımı satamamdan etkilenip aracı da boşalttığım ile kalmıştım. Nasip diyelim :)
Aracım 2020 model A3 8V Sportback 35 TFSİ Sportline donanıma sahip opsiyon olarak Prestige paket ve Alcantra koltuklar mevcut.
Bunlar da ilk fotoğrafları olsun artık bir şeyler yaptıkça zaman buldukça yazmaya çalışırım :)
Ekli dosyayı görüntüle 74403
Ekli dosyayı görüntüle 74404
Güle güle kullanın hocam 4 halka iyidir :)

Acc şerit takip ile bismillah diyoruz inşallah.
Aracı ikinci el almama rağmen bakımlarını da yaptırıp başlayacağım startı verdik
Ekli dosyayı görüntüle 74476
Selam,
Liqui moly yağın kapağına (kare kod) koymuşlar, Sanırım üretici güvenlik amaçlı bir iyileştirme yaparak sahte yağa karşı bir önlem almış, Rica etsek kapağın üzerindeki (kare kodu) telefonun kamerasına okutup çıkan sonuç ne oluyor.? Aldıkları önlem hakkında bilgi sahibi olurduk.

Geri
Üst Alt