🧿 Golf8 Life PLA "Kendi Kendine Park" Retrofit

dışarıdan tedarik etme yoluna gitmedim mib pro3 de onlar tedarik edip montajını yapmalarını istedim
Ozaman takmaları lazımdı Servis danışmanı Onur Aras beye bir sorun isterseniz . Ben ona sorduğumda servisten alınan her parçanın montajının yapıldığını söylemişti.

metin hocam sana bir sorum olacak, esenyurt doğuş'a discovery pro mib3 takar mısınız dedim bizde yok dediler. baştanmı sağdılar yoksa bu ekipman golf8 r-line sonradan ilave edilemiyor mu?

Servis bunu takamaz o kadar bilgili tesisatcıları yok onlar sök takcı ilave ediliyor ama serviste değil ender elektronikte...

Metin bey tekrar hayırlı olsun sadece bu sistemi yapmak ortalama ne kadar tutar ? Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Bu sistemi yapmak için ortama olarak bir şey söylemek yanlış olur çünkü cihazları € bazlı almanyadan getiriyorlar servisten çerçeveler alınıyor araca tanıtım için swap gerekiyor kablo tesisatı ve montaj biraz önce ender elektronik sayfasına baktım ekliyorum...

Buradan neler alınıyor ne gibi işlem yapılıyor bakabilirsiniz yada parça numaraları yazıyor fiyatlarını kendiniz çıkarabilirsiniz...

Ben aylar önce aldım iki kat artmış mesela rakamlar bu nedenle her zaman söylediğim şey bir şey yapmaya karar verince ürünleri alın yada ürünleri alıyormuş şekilde € $ alıp kenara koyun ozaman zarar etmezsiniz yoksa ben geçmişte almışım şimdi olmuş herşey dahil 82bin ,
Ben ender elektroniği tercih ediyorum sizlerede tavsiye ederim çünkü sattığı ürün iki yıl garantili her türlü sorunda destek var ve sürekli araçlara takıyorlar Selahattin usta artık teyip takar gibi tesisat hazırlıyor...

https://www.golftutkusu.com/topic/1...ro-mib3-apple-carplay-retrofit-turkiyede-ilk/

5H1857211C
5H1858019A B
5H0919605B
5H0035816D
Mib3 kadran arası ethernet
Mib3 ekran ünite arası kablo seti
Mib3 beyin arası kablo seti
Carplay Lisanslar
Aktivasyon 680€ (haziran 2023 itibariyle)

IMG_0977.jpeg

Son düzenleme:
Ozaman takmaları lazımdı Servis danışmanı Onur Aras beye bir sorun isterseniz . Ben ona sorduğumda servisten alınan her parçanın montajının yapıldığını söylemişti.

Yapamazlar kimse tesisat uzatmaya girişmez serviste sana komple tesisat değiştirmeyi teklif eder aracın tesisatı geçmiş aylarda 200bin kdv hariçti cihazlara 150bin isterler yani gerek yok servise birde dünyanın işciliği ne gerek var diyebilirim...

Teşekkür ederim cevabın için inceleyeceğim abi bende düşünüyorum ufaktan.

Geri
Üst Alt