🧿 Golf8 Life PLA "Kendi Kendine Park" Retrofit

metinkar

Uzman Üye

İsim
Metin
Araç
Golf8 Life
Merhaba arkadaşlar;
20 yıldır Golf5-6-7-7.5-8-8dsg derken PLA sistemini hiç kullanmadım ve hiç bir şekilde ilgimi çekmedi belki sürekli manuel araç kullandığım içinde olabilir...
Otomatik araca geçince bir de discovery pro mib3 yapmaya bu aracımda da karar verince neden olmasın dedim park ederken ve sağa sola sinyal verirken aracın kendi kendine kontrol edip çıkmasını istiyorum...

Geçen gün @İlker34 instagramda paylaştığında çok iyi görünüyordu videosunu belki ekler sizlerde görmüş olursunuz.

Malzemelerimi bugün teslim aldım çarşamba yada perşembe Ender Elektronikte montaj yapacağız bakalım istediğimi alabilecekmiyim...

Kullanan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum...

Montaj ve Kodlama için Ender Elektronik teşekkür ederim...

Ayrıca balgaraj_istanbul İlker kardeşime son dokunuşları yapıp eksikleri düzeltip sistemi devreye almasından dolayı çok teşekkür ederim...

https://www.instagram.com/balgaraj_istanbul?igsh=bnJpNGZmeHJnbWhu

IMG_0780.jpeg

Örnek fotoğraf;

IMG_0781.jpeg
IMG_0782.jpeg

2024
VW Golf için 8 akıllı PLA otomatik Park OPS 8K güncelleme 12K yardımcı Park yardımı
https://a.aliexpress.com/_EI6o1Od

Son düzenleme:

hayırlı olsun
Çok kullanışlı bir özellik ben genel olarak park tan çıkışlarda kullanıyorum
resim benim araçtan

Ekli dosyalar

• IMG_9077.jpeg
    IMG_9077.jpeg
    142.8 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_9075.jpeg
    IMG_9075.jpeg
    104.8 KB · Görüntüleme: 46
Hayırlı olsun Metin abi, PLA güzel oyuncak gerçekten, PLA ile birlikte travel assist daha başarılı çalışıyor bildiğim kadarıyla.

Güzel günlerde kullan Metin abi yılda 1-2 kez kullanıyor olsam da sıcakta yada o an elde birşey varsa dar yerden çıkmak için kolaylık sağlıyor.Yeni araçlarda travel assist ile iş yapar.

Çok guzel ama neredeyse hic kullanmadigim bir ozellik. Hayırlı olsun.

Metin hocam takipteyim, link atar mısın?

@metinkar merhaba Metin abi, yakın zamanda golf 8’e montajını yaptım. Sistem oldukça başarılı çalışıyor kaldırım teker arasını çok iyi ayarlıyor ve dar yerlere dahi oldukça başarılı bir şekilde park yapıp aynı şekilde parktan çıkış sağlıyor. Memnun kalacağın bir özellik şimdiden hayırlı olsun güzel günlerde kullan.

@metinkar merhaba Metin abi, yakın zamanda golf 8’e montajını yaptım. Sistem oldukça başarılı çalışıyor kaldırım teker arasını çok iyi ayarlıyor ve dar yerlere dahi oldukça başarılı bir şekilde park yapıp aynı şekilde parktan çıkış sağlıyor. Memnun kalacağın bir özellik şimdiden hayırlı olsun güzel günlerde kullan.

Teşekkürler yorum için aslında sen video çeksen şöyle hem yatay hemde dikey çok iyi olur foruma ekstra renk katabilirsin...

Merhaba arkadaşlar;
20 yıldır Golf5-6-7-7.5-8-8dsg derken PLA sistemini hiç kullanmadım ve hiç bir şekilde ilgimi çekmedi belki sürekli manuel araç kullandığım içinde olabilir...
Otomatik araca geçince bir de discovery pro mib3 yapmaya bu aracımda da karar verince neden olmasın dedim park ederken ve sağa sola sinyal verirken aracın kendi kendine kontrol edip çıkmasını istiyorum...

Geçen gün @İlker34 instagramda paylaştığında çok iyi görünüyordu videosunu belki ekler sizlerde görmüş olursunuz.

Malzemelerimi bugün teslim aldım çarşamba yada perşembe Ender Elektronikte montaj yapacağız bakalım istediğimi alabilecekmiyim...

Kullanan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum...

Ekli dosyayı görüntüle 73706

Örnek fotoğraf;

Ekli dosyayı görüntüle 73707
Ekli dosyayı görüntüle 73708
Hocam merhaba, hayirli olsun bende dusunuyorum nereden kaca geldi?

Hocam merhaba, hayirli olsun bende dusunuyorum nereden kaca geldi?

Benim flaşörüm vardı onu almadım...

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 6.264,20TL 6% İndirim | VW Golf için 8 akıllı PLA otomatik Park OPS 8K güncelleme 12K yardımcı Park yardımı
https://a.aliexpress.com/_Ev3lYPj

Geri
Üst Alt