🧿 Golf8 Life PLA "Kendi Kendine Park" Retrofit

Avcılarda olmam dişinda bir sorun yok 😁 sizin montaja ne kadar aldilar hocam?

Bende başakşehirden gidiyorum daha yakın @İlker34 var onunla irtibata geçebilirsin...

Montaj hesabı yapmadım discovery pro mib3 montajım var ikisi bir hesaplanacak...

Ama daha önce PLA birkaç yerden fiyat aldım 3.000₺ - 3.500₺ arasında istiyorlar iki gün süren bir işlem...

Şu olayı daha çok sevdim normal park ederken kapıların orada bile sensör varmış gibi görüyor pla sensörleri fazla yanaşmıyorum...

Evet PLA sisteminiz şok güzel çalışıyor herkese tavsiye ederim...

3F99C9CD-4380-428A-88C3-20B6FEF915CC.jpeg

Son düzenleme:
Şu olayı daha çok sevdim normal park ederken kapıların orada bile sensör varmış gibi görüyor pla sensörleri fazla yanaşmıyorum...

Ekli dosyayı görüntüle 73917
Aynen, aracın bir çok yerinden orkestra gibi sesler çıkıyor :D

Merak ettiğim bir husus var ön tarafımız duvara bakar şekilde dik parkta geri geri kendisi çıkamıyor mu, tam müsait bir yer bulamadım, o şekilde otomatik parkı aktifleştirtiğimde direksiyon sertleşiyor ama cesaret edemedim (arka taraflardan da araçlar geçince) .

Güle güle kullanın hocam ışıklarda araçlar hareket edince biraz kafayı çok ütülüyor ya da kedi köpek geçerken sadece tek sorunu o bir de pla açık olmadığı zaman bile paralel park yerinin yanından geçin açık olmasasa dahi tarama yapıyor o geçtiğiniz yerin önünden basmadan geçip. Geçtikten sonra basarsanız pla tuşuna direk buldum giriyorum diyor her daim kapalıyken dahi tarama yapması çok hoş mk7.5'da sizde de aynısı vardır diye düşünüyorum ama fiziksel tuşlu değil sizde ki

Videosunu çekip yollayayım hocam daha iyi anlarsınız tarama yapmadan giriyor yani paralelde aslında

Güle güle kullanın hocam ışıklarda araçlar hareket edince biraz kafayı çok ütülüyor ya da kedi köpek geçerken sadece tek sorunu o bir de pla açık olmadığı zaman bile paralel park yerinin yanından geçin açık olmasasa dahi tarama yapıyor o geçtiğiniz yerin önünden basmadan geçip. Geçtikten sonra basarsanız pla tuşuna direk buldum giriyorum diyor her daim kapalıyken dahi tarama yapması çok hoş mk7.5'da sizde de aynısı vardır diye düşünüyorum ama fiziksel tuşlu değil sizde ki

Videosunu çekip yollayayım hocam daha iyi anlarsınız tarama yapmadan giriyor yani paralelde aslında
Golf8 öncesinde de arka planda tarama varsa iyiymiş. Tiguanda arka planda var mı yok mu anlamadım. Riske atmamak için hep öncesinde başlatıyorum. (arkadan biri vs gelir diye)

PLA sistemi evet ilk kez kullanıyorum çok memnunum ve sürekli kullanıyorum:) dikey dar alana girişi çok iyi girişten sonra birkez ileri gidip tekrar ortalıyor bu çok iyi yatayta harika valla neden daha önce yapmadım dedim...
Tavsiye ederim...

İlerde video çekip ekleyeceğim...

IMG_0965.jpeg
IMG_0967.jpeg
IMG_0968.jpeg
IMG_0969.jpeg
IMG_0970.jpeg
IMG_0972.jpeg
IMG_0973.jpeg

Nasıl da can çekiyor şimdi. Çok açıldım, biraz rahatlayayım, rahatsız ederim seni abi. Güle güle kullan bu arada. :)

Bende başakşehirden gidiyorum daha yakın @İlker34 var onunla irtibata geçebilirsin...

Montaj hesabı yapmadım discovery pro mib3 montajım var ikisi bir hesaplanacak...

Ama daha önce PLA birkaç yerden fiyat aldım 3.000₺ - 3.500₺ arasında istiyorlar iki gün süren bir işlem...
metin hocam sana bir sorum olacak, esenyurt doğuş'a discovery pro mib3 takar mısınız dedim bizde yok dediler. baştanmı sağdılar yoksa bu ekipman golf8 r-line sonradan ilave edilemiyor mu?

metin hocam sana bir sorum olacak, esenyurt doğuş'a discovery pro mib3 takar mısınız dedim bizde yok dediler. baştanmı sağdılar yoksa bu ekipman golf8 r-line sonradan ilave edilemiyor mu?
Doğuş servisten alınmayan hiç bir ürünü takmıyor diğerlerinde böylemi bilmiyorum ama doguş takmıyor. Diğerlerininde takacağını sanmıyorum.

Metin bey tekrar hayırlı olsun sadece bu sistemi yapmak ortalama ne kadar tutar ? Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Geri
Üst Alt