Golf Stokları (Günlük)

DrMobile

Üye
İsim
drmobile
Arkadaşlar bu bölümde , gerek ST tanıdıklarımız , gerekse "Canlı Destek" bölümünden edindiğimiz stok bilgilerini buraya girip , araç bulamayan arkadaşlarımıza yardım edip , hem de sitemiz için bayilerde güzel bir intiba bırakmak , etkinliklere davetiye , aksesuarlarda & bakımlarda vs indirim olarak bize geri dönebilir.

Her yenilikte ilk mesaj düzenlenecektir.

15.06.2015

2015/Golf 1.2 TSI BMT 105 PS Comfortline Tiptr. / Derin Siyah Miram Malatya

2015/Golf 1.4 TSI BMT 122 PS Highline Tiptr. Tungsten Gri Demoto Manisa.

2015/Golf 1.2 TSI BMT 105 PS Comfortline Tiptr. /Pasifik Mavisi General

2015/Golf 1.4 TSI BMT 122 PS Highline Tiptr. / Saf Beyaz Elis

26.05.2015 Güncel

* Golf 1.2 TSI BMT 105 PS Comfortline Man. /Tornado Kırmızısı/3LM,PS1,WYP Trabzon Bahadır Otomotiv

Panoramik cam tavan,  sürüş konfor paketli.

* Golf 1.2 TSI BMT 105 PS Comfortline Man. /Saf Beyaz/3LM,KA1,ZCA,ZCA(ZBA) Malatya Miram Otomotiv

5.8" Composition Media, Geri park kamerası

* Golf 1.2 TSI BMT 105 PS Comfortline Man. /Saf Beyaz/3LM,PLA,WYP Kahramanmaraş Elis Otomotiv

sürüş konfor paketli, Işık Görüş paketi

01.06.2015

15 Haziran 'da gelecek araç 1.4 122 bg Highline Manuel + Günbatımı kırmızı

Elinde olan araç 1.6 105 bg dizel Highline + dsg +  Cam tavan + Geri Görüş kamerası +  Pasifik mavi

niklaus dedi:

Vosmer Alsancak bu ay içinde 1.4 tsi 122 hp higline dsg gelecekmiş.

Moderatör tarafında düzenlendi:
DrMobile dedi:
Arkadaşlar bu bölümde , gerek ST tanıdıklarımız , gerekse "Canlı Destek" bölümünden edindiğimiz stok bilgilerini buraya girip , araç bulamayan arkadaşlarımıza yardım edip , hem de sitemiz için bayilerde güzel bir intiba bırakmak , etkinliklere davetiye , aksesuarlarda & bakımlarda vs indirim olarak bize geri dönebilir.
Hocam güzel bir konu yalnız bilgileri sürekli ilk mesaja yazmak lazım. ;) İleride belki de vw gelecek araç listesini bize de verir kim bilir.

Birçok ST arkadaş edindim şu 2-3 aylık dönemde , bu tür bilgileri alabileceğim insanlar.

Bakalım , umarım birşeyler başarırız grup olarak .

* Golf 1.2 TSI BMT 105 PS Comfortline Man. /Tornado Kırmızısı/3LM,PS1,WYP Trabzon Bahadır Otomotiv

* Golf 1.2 TSI BMT 105 PS Comfortline Man. /Saf Beyaz/3LM,KA1,ZCA,ZCA(ZBA) Malatya Miram Otomotiv

* Golf 1.2 TSI BMT 105 PS Comfortline Man. /Saf Beyaz/3LM,PLA,WYP Kahramanmaraş Elis Otomotiv

silvershadow dedi:

İzninzle bunu ilk mesaja taşıyorum hocam.

Bu gün 15000 km bakımını yaptırdığım aracımı teslim almak için,  Doğuş Maslak servisine uğradım, aracım hazırlanına kadar VW satış kısmına uğrayıp arkadaşım için Golf Highline model stok bilgisini sorgulattım. Fiyat hakkında bilgi vermiyorlar fakat Haziran sonuna kadar %3 indirim devam edebileceğini ve Haziran başı zam gelebileceğini söylediler.

Golf 1.4 Tsi 125 bg Highline + opak beyaz renk Haziranın son haftası gelecek

Golf 1.6 Tdi 110 bg Highline + opak beyaz renk Haziranın son haftası gelecek

Golf 1.4 Tsi 150 bg Highline + opak siyah Bursa bayiye önümüzdeki hafta gelecek

Moderatör tarafında düzenlendi:
skysoblue85 dedi:
Bu gün 15000 km bakımını yaptırdığım aracımı teslim almak için,  Doğuş Maslak servisine uğradım, aracım hazırlanına kadar VW satış kısmına uğrayıp arkadaşım için Golf Highline model stok bilgisini sorgulattım. Fiyat hakkında bilgi vermiyorlar fakat Haziran sonuna kadar %3 indirim devam edebileceğini ve Haziran başı zam gelebileceğini söylediler.

Golf 1.4 Tsi 125 bg Highline + opak beyaz renk Haziranın son haftası gelicek

Golf 1.6 Tdi 110 bg Highline + opak beyaz renk Haziranın son haftası gelicek

Golf 1.4 Tsi 150 bg Highline + opak siyah Bursa bayiye önümüzdeki hafta gelicek
Bursaya gelecek iyiymiş ;)

Evet beyler stoktaki araçlara devam;

İstanbul Erel bayisinde ,

15 Haziran 'da gelecek araç 1.4 122 bg Highline Manuel + Günbatımı kırmızı

Elinde olan araç 1.6 105 bg dizel Highline + dsg +  Cam tavan + Geri Görüş kamerası +  Pasifik mavi

Vosmer Alsancak bu ay içinde 1.4 tsi 122 hp higline dsg gelecekmiş.

Arkadaşlar İstanbul  taşdelen Özön bayisinde 1.2 comforline uled bixenon - sürüş konfor paketi - 17 dijon jant ve tungsten gri araç temmuz 15 te gelecektir isteyen varsa Cihan bey ile irtibata geçebilir.

Araç benim siparişimdi vazgeçtim 1.4 highline aldım yusuf bey caydırmıştır  s=s17 8D 8D

@yusuf

Redline dedi:
Arkadaşlar İstanbul  taşdelen Özön bayisinde 1.2 comforline uled bixenon - sürüş konfor paketi - 17 dijon jant ve tungsten gri araç temmuz 15 te gelecektir isteyen varsa Cihan bey ile irtibata geçebilir.

Araç benim siparişimdi vazgeçtim 1.4 highline aldım yusuf bey caydırmıştır  s=s17 8D 8D

@yusuf
:) Memnun kalırsınız hocam inşallah.

yusuf dedi:

@yusuf
:) Memnun kalırsınız hocam inşallah.
Memnun ne kelime :) Allah razı olsun dua cıyım sana :)

@yusuf

Geri
Üst Alt