Golf Stokları (Günlük)

Redline dedi:
Arkadaşlar İstanbul  taşdelen Özön bayisinde 1.2 comforline uled bixenon - sürüş konfor paketi - 17 dijon jant ve tungsten gri araç temmuz 15 te gelecektir isteyen varsa Cihan bey ile irtibata geçebilir.

Araç benim siparişimdi vazgeçtim 1.4 highline aldım yusuf bey caydırmıştır  s=s17 8D 8D

@yusuf
:) Memnun kalırsınız hocam inşallah.
Memnun ne kelime :) Allah razı olsun dua cıyım sana :)

@yusuf
Bundan büyük mutluluk yok bizim için ;)

15 nisanda siparisini verdigim;

1.2 comfortline 110 ps manuel

Kurşun grisi

Sürüş konfor paket

5.8 composition media

17" dijon yer tasarruflu jant ile

Basic xenon farlar

Araç gemi ile sevkiyat aşamasında.. Araç hala bana siparişli gözüküyor ST konuştuk ama durum böyle.. ilgilenen olursa araç erzuruma gelecek

Moderatör tarafında düzenlendi:
ercanerten dedi:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ogretmenden-orijinal-golf-216494387/detay

Gerçekten bu araç iyimiş  ,Extra  Panoramik Cam Tavan var  birde  Radyo Kaset Çalar varmış  ona  pek  anlam  veremedim ama  :)
VDF Rehini ne demek? Daha doğrusu alım satım işlemleri nasıl oluyor acaba?
Vdf (volkswagen-dogus-finans) araci alirken buradan kredi cekmis cektigi krediyi vdf ye yatirip borcu yoktur kagidi alip onuda trafige verip rehini kaldirmasi gerekir yoksa noterde satis gerceklesmez.ama isin kotu tarafi kredi cektiyse nakit parasi yoktur onuda araci alicak kisiden alip kredisini kapatir ama nasil guvenilir bilemiyorum.

rfncskn dedi:

Kurşun grisi

Sürüş konfor paket

5.8 composition media

Basic xenon farlar

Araç gemi ile sevkiyat aşamasında.. Araç hala bana siparişli gözüküyor ST konuştuk ama durum böyle.. ilgilenen olursa araç erzuruma gelecek
Acaba benim araba ile takasa girsem ne kadar fark isterler :)

yusuf dedi:

Kurşun grisi

Sürüş konfor paket

5.8 composition media

Basic xenon farlar

Acaba benim araba ile takasa girsem ne kadar fark isterler :)
Yusuf hocam tok satıcı bunlar :) o yüzden bir sey diyemicem  siparis zamanı üstü kapalı %4 indirim verdiler. Alsanda olur almasan da ben her türlü satarım edasındalar yeterki siparis ver gelsin araç...

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erkanwrc dedi:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ogretmenden-orijinal-golf-216494387/detay

Gerçekten bu araç iyimiş  ,Extra  Panoramik Cam Tavan var  birde  Radyo Kaset Çalar varmış  ona  pek  anlam  veremedim ama  :)
VDF Rehini ne demek? Daha doğrusu alım satım işlemleri nasıl oluyor acaba?
Vdf (volkswagen-dogus-finans) araci alirken buradan kredi cekmis cektigi krediyi vdf ye yatirip borcu yoktur kagidi alip onuda trafige verip rehini kaldirmasi gerekir yoksa noterde satis gerceklesmez.ama isin kotu tarafi kredi cektiyse nakit parasi yoktur onuda araci alicak kisiden alip kredisini kapatir ama nasil guvenilir bilemiyorum.
Borcunu kapatmadan satışı  yapamaz  ,sanırım  bu  şahısın  şu an Ruhsatında Rehinlidir yazıyor  ve aracını satması için VDF'ye olan borcunu kapatıp  VDF'den aldığı  borcu bitmiştir  yazısı olan belge ile  Trafik  Tescile gidip  Ruhsatı  yenileyip  ancak böyle  Noter huzurunda  satış  yapabilir .

Rehinli aracı nasıl  satışa çıkarıyorlar hangi akla hizmetle  anlamış değilim .

Merhaba,

Bugün canlı destekten sorgulattım. Manuel 1,2 benzinli arayanlara...

2015/Golf 1.2 TSI BMT 110 PS Comfortline Man. / Saf Beyaz Aykan İncirlik Adana

/2015/Golf 1.2 TSI BMT 110 PS Comfortline Man. / Saf Beyaz Vosmer Alsancak İzmir

Günlük stoktan bulduğumuz aracın parası versek faturasını 1 temmuzda kestirebilir miyiz? 1.4 TSİ DSG 125 BG + panaromik cam tavan + tungsten gri araç buldum ancak parasını vereyim temmuzda fatura kesin diyorum bayi kabul etmiyor.

İstanbul Acarlar da 1.4 highline dsg sunroof durban ve ergoaktif koltuk araç hazırda bekliyor. 85 bin tl fiyat verdiler.  %4 indirimle.  :'(

Geri
Üst Alt