orjinal golf R farı

gene geç kaldın sattım bile

vEj2rr.jpg

montaj çok kalay sök tak şeklinde ciddi bir kodlama yok her haliyle direk çalışıyor 15dk sürdü

SATURNUS2015 dedi:
valla bedavaymış
yakışır abi senin araca maşaallah. jantlar ve diğer farklılıklarıyla senin araç diğerlerinden çok başka. çift u ledde yakışır R tamponda.

yanlız çift u ledin linkini buraya atsak iyi olur belki müşteri çıkar düşünen olur. teknik detaylarıyla birlikte nasıl değişecek bekliyoruz bilgi inş.

hayırlı olsun.
orhancım bayramda samsundayım atakumda oturuyorum bilgine

dtvolkan dedi:

vEj2rr.jpg

montaj çok kalay sök tak şeklinde ciddi bir kodlama yok her haliyle direk çalışıyor 15dk sürdü
alttaki farlar çinden mi aldınız onlar da yakışmış. Onların montaj nasıl oldu. Sök tak mı onlar da.

dtvolkan dedi:

vEj2rr.jpg

hocam hayırlı olsun

bende basic bi-xenon var , uled olmasa da olur ama alttakileri ben de çok begendim.

neyin nesidirler detay verir misiniz ? :)

hocam alttakiler benim de çok hoşuma gitti bütün golflerde olmalı bence :)

the_dr dedi:

vEj2rr.jpg

hocam hayırlı olsun

bende basic bi-xenon var , uled olmasa da olur ama alttakileri ben de çok begendim.

neyin nesidirler detay verir misiniz ? :)

çinden aldım ebaydan 100dolar civarı sök tak şeklinde o bölgrdeki parçayı çıkarıyorsunuz  bu yerine oturuyor. elektirik sigorta kutusundan aldık kendi balastı var u  ledlerle uyum içinde çalışıyor mesela araç kapısı açıldığında felan yanıyor sonra 3 kademe şeklinde sönüyor video linkteki ad ile aynı

Moderatör tarafında düzenlendi:
dtvolkan dedi:
çinden aldım ebaydan 100dolar civarı sök tak şeklinde o bölgrdeki parçayı çıkarıyorsunuz  bu yerine oturuyor. elektirik sigorta kutusundan aldık kendi balastı var u  ledlerle uyum içinde çalışıyor mesela araç kapısı açıldığında felan yanıyor sonra 3 kademe şeklinde sönüyor video linkteki ad ile aynı

hocam link verebilir misiniz ?

ve bunu takmak garantiyi falan bozar mı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
the_dr dedi:

dtvolkan dedi:

tamam teşekkürler , güvenilir satıcı tavsiyesi olur demiştim.

http://www.aliexpress.com/item/F-High-quality-LED-Daytime-running-lights-front-Fog-lamp-Fog-Lights-For-2014-Volkswagen-VW/32256913588.html?s=p

125 dolara geliyor bu ama.

doğrudur bende o fiyata aldım benim ilan sanmıyorum duracağını

hocam kafamda bir iki şey kaldı ilklerim  gti ön tampon R direksiyon belki media pro

Geri
Üst Alt