orjinal golf R farı

dtvolkan

Üye
aracımda olan bi xenon afl tek u led farlarımı çift u led orjinal R farı ile değiştiriyorum .en yakın zamanda montaj yapıcaz :)

dtvolkan dedi:
aracımda olan bi xenon afl tek u led farlarımı çift u led orjinal R farı ile değiştiriyorum .en yakın zamanda montaj yapıcaz :)
Nerde oluyor işlemler. Orjinal R farı nerden buldunuz. Var olanı satıyor musunuz? Daha fazla detay istiyoruz.

ender de takıyoruz kodlama gerekiyor. çıkacak farı sattım arkadaşlar. farları sürekli almanyadan yedek parça getiren mesut kardeşimizden aldım. sahibinden de ilanları var. salı randevu aldık enderden montaj için

dtvolkan dedi:
ender de takıyoruz kodlama gerekiyor. çıkacak farı sattım arkadaşlar. farları sürekli almanyadan yedek parça getiren mesut kardeşimizden aldım. sahibinden de ilanları var. salı randevu aldık enderden montaj için
Hayırlı uğurlu olsun şimdeden ne kadara mal olacak acaba.

farların değeri 4000tl montaj 150tl tabi benden çıkan farları 2000tl gibi bir fiyata sattım birde farları alırken 250tl değerinde R ön panjur bonus oldu

dtvolkan dedi:
farların değeri 4000tl montaj 150tl tabi benden çıkan farları 2000tl gibi bir fiyata sattım birde farları alırken 250tl değerinde R ön panjur bonus oldu
Fiyat gayet güzelmiş ;)

dtvolkan dedi:
Değerli Volkan Hocam;

Ben biliyordum bir şeyler planladığınızı :)

Çift U Lede 2000 liraya terfi gerçekten makul.

Hele hele led olacak sinyalleri asıl bonus bence...

Heyecanla bekliyoruz montaj aşamasındaki atölye fotoğraflarını..

Kafam R line tampona kayıyor fiyat 3000tl üstelik benim aracım renginde al tak şeklinde . resim alırız tabi ki : :)

dtvolkan dedi:
Kafam R line tampona kayıyor fiyat 3000tl üstelik benim aracım renginde al tak şeklinde . resim alırız tabi ki : :)
Bence fiyat çok. Biz Ender Elektronikten 1200TL ye almıştık.

Abi  birde Gti difüzör çift çıkış yaparsan 10 numara olur

dostum geç kaldın yaa 8)
5dDplL.jpg

http://i.hizliresim.com/a5zPb4.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt