Golf 8 Multimedya güncellemesi

salı günü yılık bakımım vardı güncellemeyi söyledim fakat yapmadılar 2300 tl ek ücret talep ettiler doğuş oto esenyurtta

Bana da TPI'da araca göre ilgili güncelleme çıkmadığı için yapmamışlardı.

salı günü yılık bakımım vardı güncellemeyi söyledim fakat yapmadılar 2300 tl ek ücret talep ettiler doğuş oto esenyurtta
güncellemeye bile para istiyor yok böyle bir paragözlülük :D
Apple da o zaman para istesin IOS güncellemesi gelince, ne de olsa onlarda parayı seviyor

IMG_6218.jpeg

Aracımda yukardaki versiyon(1776) yüklü, konuda paylaşılan linkten 1805'e güncellemek istiyorum ancak hiçbir şekilde usb'deki dosyayı görmüyor. Hem exFat hem FAT32 ikisini de denedim. 2 klasörü tek klasör altında birleştirmeyi de ayrıca denedim bana mısın demedi. Servisin bu update işlemini kilitlemesi gibi bir durum olabilir mi?

Son düzenleme:
Ekli dosyayı görüntüle 75762

Aracımda yukardaki versiyon(1776) yüklü, konuda paylaşılan linkten 1805'e güncellemek istiyorum ancak hiçbir şekilde usb'deki dosyayı görmüyor. Hem exFat hem FAT32 ikisini de denedim. 2 klasörü tek klasör altında birleştirmeyi de ayrıca denedim bana mısın demedi. Servisin bu update işlemini kilitlemesi gibi bir durum olabilir mi?
Sistem sayfasından değil, menü butonunu basılı tutarak servis güncelleme sayfasına giriliyor. Örnek güncelleme Linki

Son düzenleme:
Acaba usb'nin formatı yalnızca fat32 mi kabul ediyor. 38. mesajda Osman bey çözümü anlatmış.

Dizin yapısının nasıl olması gerektiğini önceki mesajlarda belirttim

Geri
Üst Alt