Golf 8 Multimedya güncellemesi

dogus oto esenyurt. Ama bugun yine ekran dondu bir daha donarsa servise gidip ekranın değişmesini isteyeceğim.
Merhaba Hocam, Yardımcı olan servis yetkilisi arkadaşın ismi var mıdır? Paylaşmanızı rica ederim.

Az önce yine park fonksiyonu hizmet dışı hatası aldım. Belli aralıklarda bu uyarıyı veriyor. Kontak kapatıp açınca düzeliyor.

1805'te bu sorun çözülüyor mu? Deneyimleyen bir arkadaşım var mıdır?

1710438326179.png

Az önce yine park fonksiyonu hizmet dışı hatası aldım. Belli aralıklarda bu uyarıyı veriyor. Kontak kapatıp açınca düzeliyor.

1805'te bu sorun çözülüyor mu? Deneyimleyen bir arkadaşım var mıdır?

Ekli dosyayı görüntüle 74074
Hata Park asistanı kontrol ünitesi ile alakalı, teyp ünitesi güncellemesi yapsanızda düzelmez. Benim trocda ara ara veriyor, kalıcı bir hata değil....

Hata Park asistanı kontrol ünitesi ile alakalı, teyp ünitesi güncellemesi yapsanızda düzelmez. Benim trocda ara ara veriyor, kalıcı bir hata değil....
bu vw son serileri yazılımlarında neden bu kadar amatör saçma hatalar var anlamış değilim, millet 3 kuruş fazla olsun full donanım olsun diye milyonları veriyor ama herkes te model fark etmeksizin aynı hatalar var, saçma ötesi. bende ara ara alıyorum bu hatayı.

Peki bunun çözümü nedir hocam? Kontrol ünitesi değişimi mi yapılmalı?

Servis ile görüşmek lazım. Ama bir çok araçta bu hatayı veriyor. Mesela bir arkadaşım sıfır cupra almıştı. Benimle ayni hata ondada vardı. Ama onunki multimedya ekranda görünmüyor. Ünitedeki hata resmini ekliyorum.

Ekli dosyalar

• IMG-20240130-WA0009.jpg
    IMG-20240130-WA0009.jpg
    158.2 KB · Görüntüleme: 25
Ne dertli araçlar yemin ederim ya. Arkadaşımda 2023 Cupra Leon var. Geçenlerde "Hata: Hava Yastığı" uyarısı verdi. Uyarı yalnızca sürücü ekranında çıkıyor. Her çalıştırmada çıkıyor. Bu konu ile ilgili bilginiz var mı acaba?

1710665952566.png

Dosyaları paylaşan herkese teşekkürler , güncellemeni bende yaptım , ufakta olsa menu geçişleri arası hızlanmalar olmuş.

Ekli dosyalar

• PXL_20240416_072632310.jpg
    PXL_20240416_072632310.jpg
    337.3 KB · Görüntüleme: 27
Ne dertli araçlar yemin ederim ya. Arkadaşımda 2023 Cupra Leon var. Geçenlerde "Hata: Hava Yastığı" uyarısı verdi. Uyarı yalnızca sürücü ekranında çıkıyor. Her çalıştırmada çıkıyor. Bu konu ile ilgili bilginiz var mı acaba?

Ekli dosyayı görüntüle 74167
Kanka kronik direksiyon kablosunda sorun var onun… açıp kontrol edilmesi lazım

Yarın servise götürcem… şuan ki sürürmüm 1805 güncelleme var ise yaptırcam

Geri
Üst Alt