2023 Sonu Bayiilerin Liste Fiyatından Aşağı Sunduğu Araçlar ve Detayları

Cupra formentor 2.0 tsi 2.850 den 2.650 dediler dahada inerdiler kayseri bayi 2 hafta önce

Kur artarken bile listeye / bıraktıkları fiyata zam gelmiyormuş demekki??

Kur artarken bile listeye / bıraktıkları fiyata zam gelmiyormuş demekki??

Demek ki kurun çok üstünde fazlasıyla bol bol zam yapmışlar yıllar içinde. Öyle olmasa geçen sene Skoda Türkiye çalışanlarına yıl sonu 25 maaş ikramiye dağıtamazdı. Hem de güya kısıtlı araba arzının olduğu sene

yılın ilk çeyreğinde arabalara yok çekerek üzerine fark isteyerek sattıkları zamandan, yine aynı yılın 4. çeyreğinde yapılan kampanyalar ıskontolar ödeme kolaylıkları sıfır faizler... muameleye bak.

"arz - talep" konusuna girmeyin hocam hepsi deposunda bekletti. bekletmeyen de liste fiyatından yine vermedi.

çok merak ediyorum;

kendi insanını seven başka millet var mıdır ?

dip not : "seven" kelimesinin yerini istediğiniz gibi doldurun. ben sembolik yazdım. :rolleyes:

yılın ilk çeyreğinde arabalara yok çekerek üzerine fark isteyerek sattıkları zamandan, yine aynı yılın 4. çeyreğinde yapılan kampanyalar ıskontolar ödeme kolaylıkları sıfır faizler... muameleye bak.

"arz - talep" konusuna girmeyin hocam hepsi deposunda bekletti. bekletmeyen de liste fiyatından yine vermedi.

çok merak ediyorum;

kendi insanını seven başka millet var mıdır ?

dip not : "seven" kelimesinin yerini istediğiniz gibi doldurun. ben sembolik yazdım. :rolleyes:

O bayilerin battığını görürüz inşallah

Konya gökmen bugün aldığımız fiyatlar
§ life 1.365.000 ve 1.375.000 ( renge göre fiyat farkı)
aksaray Öztürk
beyaz life 1.345.000
1.115.000 beyaz impresion

konya Renault
clıo alpine ( küçük ekranlı ) 1.020.000

konya pegout
308 allure 1.250.000

arkaşım alpine e kapora verdi en sonunda

Geçtiğimiz ay şöyle bi bakayım dedim en ucuz hangi araç var diye.

0₺ Golf olduğunu gördüm. Herhalde "kasım kampanyası" bedava Golf var diye düşünürken alttaki ince yazılarda güncel fiyat geçerli olacaktır gibi bir ibare vardı.

Sorduğumda 1.144.000₺ olduğu söylendi.

Kronik sorun, tamam.
Tecrübesiz teknisyen, tamam.
Fatura şu kadar, ödemeye geçelim, tamam.
Hatalı fiyat, tamam da hiç mi denetleyen olmuyor.. Sorumlular yöneticiler ne yapıyor acaba.

IMG_20231116_181633.jpg

Geçtiğimiz ay şöyle bi bakayım dedim en ucuz hangi araç var diye.

0₺ Golf olduğunu gördüm. Herhalde "kasım kampanyası" bedava Golf var diye düşünürken alttaki ince yazılarda güncel fiyat geçerli olacaktır gibi bir ibare vardı.

Sorduğumda 1.144.000₺ olduğu söylendi.

Kronik sorun, tamam.
Tecrübesiz teknisyen, tamam.
Fatura şu kadar, ödemeye geçelim, tamam.
Hatalı fiyat, tamam da hiç mi denetleyen olmuyor.. Sorumlular yöneticiler ne yapıyor acaba.

Ekli dosyayı görüntüle 70937
Seat modellerinin birinde bende bunu görmüştüm. Günlerce de Sıfır TL olarak durmuştu.

Audi A3 Sedan 35 TFSI Advanced için teklif alan var mı?

Bugün bayi ile görüştük Skoda kamiq 1.5 tsi act 150 ps dsg premium liste fiyatı 1.447.400 TL st den alınan fiyat 1.366.000 TL metal renk opsiyonu var sadece. Ayrıca 200 bin tl 0 faiz kampanyası da mevcut.
Hangi bayi hocam ?

Corsa elektrik

1.060.000

+ 1 yıl/ 20.000 liralık e-sarj hediye.

Müslüman mahallesinde salyangoz satıyorlarda biz bu ürünü caiz degil diye tüketmiyoruz gibi seyrediyoruz almıyoruz.

700.000 e verseler yine almayız sanki?

Anafikir:

Evden şarj sorunsalı !!!!!!

Geri
Üst Alt